Drabinka : SE: 77,1kg/170lb

Danel Przemek

DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
Warowny Marek [WIN]

Puncher Wrocław
KLATKA 1
ID: 1397
Kuziv ivan

Ares Fight Club Warszawa
Zieliński Jakub [WIN]

Samuraj Gym
KLATKA 1
ID: 1398
Saltarski Kacper

Kotwica MMA team
Semeniuk Patryk [WIN]

Stowarzyszenie Sportowe Puławy
KLATKA 1
ID: 1399
Mamytov Emir [WIN]

Aligatores fight club
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1400
Smętoch Kamil [WIN]

Fantom MMA Kartuzy
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1401
Koszela Mateusz [WIN]

MMA Team Ostróda
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1402
Zwierzchowski Adrian [WIN]

United Gym Aleksandrów Łódzki
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1403
Gryglas Damian [WIN]

Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1404
Wiszniewski Dominik [WIN]

Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1405
Kwaśny Dawin [WIN]

Pepe Mma
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1406
Braha Yevhen [WIN]

Arrachion Olsztyn
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1407
Dubaczyński Patryk [WIN]

Gym MMA Lublin, Lubelskie
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1408
Skarżycki Marcin [WIN]

Dziki Wschód Biała Podlaska
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1409
Józwowski Damian [WIN]

Fight Team MMA Brodnica
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1410
Kos Mykola

Ares Fight Club Warszawa
Mioduszewski Damian [WIN]

BRAK
KLATKA 1
ID: 1411
Surówka Konrad [WIN]

DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
DYSKWALIFIKACJA
KLATKA 1
ID: 1412
Warowny Marek [WIN]

Puncher Wrocław
Zieliński Jakub

Samuraj Gym
KLATKA 1
ID: 1413
Semeniuk Patryk [WIN]

Stowarzyszenie Sportowe Puławy
Mamytov Emir

Aligatores fight club
KLATKA 1
ID: 1414
Smętoch Kamil [WIN]

Fantom MMA Kartuzy
Koszela Mateusz

MMA Team Ostróda
KLATKA 1
ID: 1415
Zwierzchowski Adrian

United Gym Aleksandrów Łódzki
Gryglas Damian [WIN]

Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
KLATKA 1
ID: 1416
Wiszniewski Dominik

Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
Kwaśny Dawin [WIN]

Pepe Mma
KLATKA 1
ID: 1417
Braha Yevhen [WIN]

Arrachion Olsztyn
Dubaczyński Patryk

Gym MMA Lublin, Lubelskie
KLATKA 1
ID: 1418
Skarżycki Marcin

Dziki Wschód Biała Podlaska
KLATKA 1
ID: 1419
Mioduszewski Damian [WIN]

BRAK
Surówka Konrad

DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
KLATKA 1
ID: 1420
Warowny Marek

Puncher Wrocław
Semeniuk Patryk [WIN]

Stowarzyszenie Sportowe Puławy
KLATKA 1
ID: 1421
Smętoch Kamil [WIN]

Fantom MMA Kartuzy
Gryglas Damian

Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
KLATKA 1
ID: 1422
Kwaśny Dawin

Pepe Mma
Braha Yevhen [WIN]

Arrachion Olsztyn
KLATKA 1
ID: 1423
Mioduszewski Damian [WIN]

BRAK
KLATKA 1
ID: 1424
Semeniuk Patryk

Stowarzyszenie Sportowe Puławy
Smętoch Kamil [WIN]

Fantom MMA Kartuzy
KLATKA 1
ID: 1425
Braha Yevhen

Arrachion Olsztyn
Mioduszewski Damian [WIN]

BRAK
KLATKA 1
ID: 1426
Smętoch Kamil [WIN]

Fantom MMA Kartuzy
Mioduszewski Damian

BRAK
KLATKA 1    FINAŁ
ID: 1427
Semeniuk Patryk [WIN]

Stowarzyszenie Sportowe Puławy
Braha Yevhen

Arrachion Olsztyn
KLATKA 1    3 MIEJSCE
ID: 1428