Drabinka : SE: 77,1kg/170lb Pierwszy krok

Maletka Filip

WCA Warszawa
Dudycz Jakub [WIN]

Puncher Wrocław
KLATKA 2
ID: 1523
Szegidewicz Jarosław [WIN]

5D GYM CLUB
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1524
Zalewski Daniel [WIN]

Łamator Racibórz
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1525
Mamos Hubert [WIN]

Shark Łódź
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1526
Borucki Grzegorz [WIN]

Freestyle Fight
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1527
Silko Filip [WIN]

NEXT LEVEL BJJ Opole
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1528
Stawiński Marcin [WIN]

Anaconda Rzgów
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1529
Korzeniewski Marcin [WIN]

Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
Kalinowski Marcin

Academia Gorila Warszawa
KLATKA 2
ID: 1530
Rzepecki Mateusz [WIN]

Bonzai MMA Wrocław
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1531
Wojewoda Filip [WIN]

Arrachion Olsztyn
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1532
Wsół Mariusz [WIN]

NKSW Hoły Team
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1533
Korbecki Maciek [WIN]

Brawler Końskie
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1534
ZIĘBA IGOR [WIN]

MMA Devil Poznań
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1535
Brzozowski Kacper [WIN]

Berserker's Team Suwałki
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1536
Szulc Patryk [WIN]

Octopus Łódź
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1537
Hrybeniuk Dmytro [WIN]

WCA Warszawa
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 1538
Dudycz Jakub [WIN]

Puncher Wrocław
Szegidewicz Jarosław

5D GYM CLUB
KLATKA 2
ID: 1539
Zalewski Daniel [WIN]

Łamator Racibórz
Mamos Hubert

Shark Łódź
KLATKA 2
ID: 1540
Silko Filip [WIN]

NEXT LEVEL BJJ Opole
KLATKA 2
ID: 1541
Stawiński Marcin [WIN]

Anaconda Rzgów
Korzeniewski Marcin

Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
KLATKA 2
ID: 1542
Rzepecki Mateusz

Bonzai MMA Wrocław
Wojewoda Filip [WIN]

Arrachion Olsztyn
KLATKA 2
ID: 1543
Wsół Mariusz [WIN]

NKSW Hoły Team
Korbecki Maciek

Brawler Końskie
KLATKA 2
ID: 1544
ZIĘBA IGOR

MMA Devil Poznań
Brzozowski Kacper [WIN]

Berserker's Team Suwałki
KLATKA 2
ID: 1545
Szulc Patryk [WIN]

Octopus Łódź
Hrybeniuk Dmytro

WCA Warszawa
KLATKA 2
ID: 1546
Dudycz Jakub

Puncher Wrocław
Zalewski Daniel [WIN]

Łamator Racibórz
KLATKA 2
ID: 1547
Silko Filip

NEXT LEVEL BJJ Opole
Stawiński Marcin [WIN]

Anaconda Rzgów
KLATKA 2
ID: 1548
Wojewoda Filip [WIN]

Arrachion Olsztyn
Wsół Mariusz

NKSW Hoły Team
KLATKA 2
ID: 1549
Brzozowski Kacper [WIN]

Berserker's Team Suwałki
Szulc Patryk

Octopus Łódź
KLATKA 2
ID: 1550
Zalewski Daniel

Łamator Racibórz
Stawiński Marcin [WIN]

Anaconda Rzgów
KLATKA 2
ID: 1551
Wojewoda Filip

Arrachion Olsztyn
Brzozowski Kacper [WIN]

Berserker's Team Suwałki
KLATKA 2
ID: 1552
Stawiński Marcin

Anaconda Rzgów
Brzozowski Kacper [WIN]

Berserker's Team Suwałki
KLATKA 2    FINAŁ
ID: 1553
Zalewski Daniel [WIN]

Łamator Racibórz
Wojewoda Filip

Arrachion Olsztyn
KLATKA 3    3 MIEJSCE
ID: 1554