Drabinka : S / M / 77,1kg/170lb

Gwadera Adrian [WIN]

Bastion Belchatow
DYSKWALIFIKACJA
KLATKA 1
ID: 1772
Pierwoła Jakub [WIN]

Octagon Team Cieszyn
DYSKWALIFIKACJA
KLATKA 1
ID: 1773
Feliksiak Kacper [WIN]

Copacabana Warszawa
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1774
Khlivetskyi Roman [WIN]

Ares Fight Club Warszawa
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1775
Martyniuk Dmytro [WIN]

Gym-Fight Wrocław
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1776
Braha Yevhen [WIN]

Arrachion Olsztyn
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1777
Jabłoński Antoni [WIN]

Vale Tudo Białystok
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1778
Mioduszewski Damian [WIN]

BRAK
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1779
Lenczewski Wojciech [WIN]

Vale Tudo Białystok
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1780
Wiśniewski Kuba [WIN]

Fight Club Łomża
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1781
Śmigacz Krzysztof [WIN]

Białostockie stowarzyszenia mieszanych sportów walki Białystok
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1782
Kos Mykola [WIN]

Ares Fight Club Warszawa
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1783
Mamytov Emir [WIN]

Aligatores fight club
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1784
Daszkiewicz Marcin [WIN]

Octopus Łódź
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1785
Semeniuk Patryk [WIN]

Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 1786
Musioł Andrzej [WIN]

Bastion Tychy
Dowczyński Mateusz

MMA & Performance, Świętochłowice, Polska
KLATKA 1
ID: 1787
Gwadera Adrian

Bastion Belchatow
Pierwoła Jakub [WIN]

Octagon Team Cieszyn
KLATKA 1
ID: 1788
Feliksiak Kacper [WIN]

Copacabana Warszawa
Khlivetskyi Roman

Ares Fight Club Warszawa
KLATKA 1
ID: 1789
Braha Yevhen [WIN]

Arrachion Olsztyn
KLATKA 1
ID: 1790
Jabłoński Antoni

Vale Tudo Białystok
Mioduszewski Damian [WIN]

BRAK
KLATKA 1
ID: 1791
Lenczewski Wojciech [WIN]

Vale Tudo Białystok
Wiśniewski Kuba

Fight Club Łomża
KLATKA 1
ID: 1792
Śmigacz Krzysztof

Białostockie stowarzyszenia mieszanych sportów walki Białystok
Kos Mykola [WIN]

Ares Fight Club Warszawa
KLATKA 1
ID: 1793
Mamytov Emir [WIN]

Aligatores fight club
Daszkiewicz Marcin

Octopus Łódź
KLATKA 1
ID: 1794
Musioł Andrzej [WIN]

Bastion Tychy
KLATKA 1
ID: 1795
Pierwoła Jakub [WIN]

Octagon Team Cieszyn
Feliksiak Kacper

Copacabana Warszawa
KLATKA 1
ID: 1796
Braha Yevhen [WIN]

Arrachion Olsztyn
Mioduszewski Damian

BRAK
KLATKA 1
ID: 1797
Lenczewski Wojciech [WIN]

Vale Tudo Białystok
Kos Mykola

Ares Fight Club Warszawa
KLATKA 1
ID: 1798
Mamytov Emir [WIN]

Aligatores fight club
Musioł Andrzej

Bastion Tychy
KLATKA 1
ID: 1799
Pierwoła Jakub [WIN]

Octagon Team Cieszyn
Braha Yevhen

Arrachion Olsztyn
KLATKA 1
ID: 1800
Lenczewski Wojciech [WIN]

Vale Tudo Białystok
Mamytov Emir

Aligatores fight club
KLATKA 1
ID: 1801
Pierwoła Jakub [WIN]

Octagon Team Cieszyn
Lenczewski Wojciech

Vale Tudo Białystok
KLATKA 1    FINAŁ
ID: 1802
Braha Yevhen

Arrachion Olsztyn
Mamytov Emir [WIN]

Aligatores fight club
KLATKA 3    3 MIEJSCE
ID: 1803