Drabinka : S / M / 70,3kg/155lb

Karaś Filip [WIN]

Kotwica MMA team
DYSKWALIFIKACJA
KLATKA 1
ID: 3484
Bywalec Tomasz [WIN]

BJJ ACADEMY ZGORZELEC
DYSKWALIFIKACJA
KLATKA 1
ID: 3485
Dobrogowski Filip [WIN]

Vale Tudo Białystok
KOCOT MATEUSZ

Kame House Kędzierzyn Koźle
KLATKA 1
ID: 3486
Czarniecki Daniel [WIN]

Bonzai MMA Wrocław
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 3487
Ogoński Nikodem [WIN]

Husaria Truskolasy
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 3488
Piątkiewicz Kamil [WIN]

Grappling Kraków
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 3489
Mitko Mateusz [WIN]

Octagon Team
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 3490
Askerov Asker [WIN]

Ares Fight Club Warszawa
DYSKWALIFIKACJA
KLATKA 1
ID: 3491
Lysenko Yaroslav

Ares Fight Club Warszawa
Lelito Krzysztof [WIN]

Halny Nowy Sącz/Sekcja
KLATKA 1
ID: 3492
Kuras Adam [WIN]

Streffa Fight Team Lubin
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 3493
Nosek Krystian [WIN]

Fight Club Łomża
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 3494
Hudoba Sebastian [WIN]

Uniq Fight Club Warszawa
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 3495
Szulcek Dawid [WIN]

Łamator Racibórz
WOLNY LOS
KLATKA 1
ID: 3496
Bereznevych Ruslan

PFT MMA Zduńska Wola
Mędrzycki Hubert [WIN]

Sportplus Marki
KLATKA 1
ID: 3497
Korszniewicz Rafał

Fight Gym Lublin
Koziana Kamil [WIN]

Nowotarski Klub Sportów Walki Nowy Targ
KLATKA 1
ID: 3498
Górak Krystian [WIN]

STUDIO 44
DYSKWALIFIKACJA
KLATKA 1
ID: 3499
Karaś Filip

Kotwica MMA team
Bywalec Tomasz [WIN]

BJJ ACADEMY ZGORZELEC
KLATKA 1
ID: 3500
Dobrogowski Filip [WIN]

Vale Tudo Białystok
KLATKA 1
ID: 3501
Ogoński Nikodem [WIN]

Husaria Truskolasy
KLATKA 1
ID: 3502
Mitko Mateusz [WIN]

Octagon Team
Askerov Asker

Ares Fight Club Warszawa
KLATKA 1
ID: 3503
Lelito Krzysztof [WIN]

Halny Nowy Sącz/Sekcja
KLATKA 1
ID: 3504
Nosek Krystian [WIN]

Fight Club Łomża
Hudoba Sebastian

Uniq Fight Club Warszawa
KLATKA 1
ID: 3505
Szulcek Dawid [WIN]

Łamator Racibórz
Mędrzycki Hubert

Sportplus Marki
KLATKA 1
ID: 3506
Koziana Kamil [WIN]

Nowotarski Klub Sportów Walki Nowy Targ
Górak Krystian

STUDIO 44
KLATKA 1
ID: 3507
Bywalec Tomasz

BJJ ACADEMY ZGORZELEC
Dobrogowski Filip [WIN]

Vale Tudo Białystok
KLATKA 1
ID: 3508
Ogoński Nikodem

Husaria Truskolasy
Mitko Mateusz [WIN]

Octagon Team
KLATKA 1
ID: 3509
Lelito Krzysztof [WIN]

Halny Nowy Sącz/Sekcja
Nosek Krystian

Fight Club Łomża
KLATKA 1
ID: 3510
Szulcek Dawid [WIN]

Łamator Racibórz
Koziana Kamil

Nowotarski Klub Sportów Walki Nowy Targ
KLATKA 1
ID: 3511
Dobrogowski Filip

Vale Tudo Białystok
Mitko Mateusz [WIN]

Octagon Team
KLATKA 1
ID: 3512
Lelito Krzysztof [WIN]

Halny Nowy Sącz/Sekcja
Szulcek Dawid

Łamator Racibórz
KLATKA 1
ID: 3513
Mitko Mateusz [WIN]

Octagon Team
Lelito Krzysztof

Halny Nowy Sącz/Sekcja
KLATKA 1    FINAŁ
ID: 3514
Dobrogowski Filip

Vale Tudo Białystok
Szulcek Dawid [WIN]

Łamator Racibórz
KLATKA 1    3 MIEJSCE
ID: 3515