Drabinka : PK / S / M / 77,1kg/170lb

Dębowski Konrad [WIN]

Silesian Cage Club Katowice
DYSKWALIFIKACJA
KLATKA 2
ID: 3660
Luto Bartosz [WIN]

Husaria Pajęczno
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3661
Koszyk Damian [WIN]

Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3662
Żydek Paweł [WIN]

Silesian Fight Gym
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3663
Kuszaj Kamil [WIN]

Fantom MMA Kartuzy
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3664
Smyczyński Tomasz [WIN]

Shark Top Team Bytom
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3665
Piątek Patryk [WIN]

Academia Gorila Warszawa
Midor Stanisław

Berserker's Team Bielsko-Biała
KLATKA 2
ID: 3666
Taborski Kacper [WIN]

Berserkers Venganza Racibórz
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3667
Postulka Mateusz [WIN]

Berserkers Venganza Racibórz
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3668
Hrybeniuk Dmytro [WIN]

WCA Warszawa
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3669
Myszogląd Patryk [WIN]

NKSW Hoły Team
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3670
Borucki Grzegorz [WIN]

Freestyle Fight
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3671
Rzepecki Mateusz [WIN]

Bonzai MMA Wrocław
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3672
Frydel Jarosław [WIN]

DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3673
Łaszewski Patryk [WIN]

Gold Team Polska
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 3674
Witkowski Jakub [WIN]

Silesian Cage Club Katowice
Tymiński Łukasz

Giria Ninja Biała Podlaska
KLATKA 2
ID: 3675
Dębowski Konrad

Silesian Cage Club Katowice
Luto Bartosz [WIN]

Husaria Pajęczno
KLATKA 2
ID: 3676
Koszyk Damian [WIN]

Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
Żydek Paweł

Silesian Fight Gym
KLATKA 2
ID: 3677
Smyczyński Tomasz [WIN]

Shark Top Team Bytom
KLATKA 2
ID: 3678
Piątek Patryk [WIN]

Academia Gorila Warszawa
Taborski Kacper

Berserkers Venganza Racibórz
KLATKA 2
ID: 3679
Postulka Mateusz [WIN]

Berserkers Venganza Racibórz
Hrybeniuk Dmytro

WCA Warszawa
KLATKA 2
ID: 3680
Myszogląd Patryk [WIN]

NKSW Hoły Team
Borucki Grzegorz

Freestyle Fight
KLATKA 2
ID: 3681
Rzepecki Mateusz

Bonzai MMA Wrocław
Frydel Jarosław [WIN]

DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
KLATKA 2
ID: 3682
Łaszewski Patryk [WIN]

Gold Team Polska
Witkowski Jakub

Silesian Cage Club Katowice
KLATKA 2
ID: 3683
Luto Bartosz

Husaria Pajęczno
Koszyk Damian [WIN]

Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
KLATKA 2
ID: 3684
Smyczyński Tomasz

Shark Top Team Bytom
Piątek Patryk [WIN]

Academia Gorila Warszawa
KLATKA 2
ID: 3685
Postulka Mateusz

Berserkers Venganza Racibórz
Myszogląd Patryk [WIN]

NKSW Hoły Team
KLATKA 2
ID: 3686
Frydel Jarosław

DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
Łaszewski Patryk [WIN]

Gold Team Polska
KLATKA 2
ID: 3687
Koszyk Damian

Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
Piątek Patryk [WIN]

Academia Gorila Warszawa
KLATKA 2
ID: 3688
Myszogląd Patryk [WIN]

NKSW Hoły Team
Łaszewski Patryk

Gold Team Polska
KLATKA 2
ID: 3689
Piątek Patryk

Academia Gorila Warszawa
Myszogląd Patryk [WIN]

NKSW Hoły Team
KLATKA 2    FINAŁ
ID: 3690
Koszyk Damian

Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
Łaszewski Patryk [WIN]

Gold Team Polska
KLATKA 2    3 MIEJSCE
ID: 3691