Bociański Bartek [WIN]
MMA Team Ostróda
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7833
Wierzbicki Wiktor [WIN]
Arrachion Olsztyn
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7834
Otoliński Jakub [WIN]
Motor Lublin Klub Sportów Walki
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7835
Piotrowski Jonasz [WIN]
GŁD Team Piła
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7836
Kowalczyk Krystian [WIN]
United Gym Aleksandrów Łódzki
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7837
Ogórek Konrad [WIN]
Klub Sportowy Workout
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7838
Burczyk Szymon [WIN]
Mma Team Tczew
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7839
Umalatov Abdulkhalim [WIN]
WCA Warszawa
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7840
Francuz Mikołaj [WIN]
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7841
Myronchuk Oleksandr [WIN]
Ares Fight Club Warszawa
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7842
Skipirzepa Patryk [WIN]
GB Spartan Team Chorzów
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7843
Adamiec Szymon [WIN]
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7844
Zajczyk Maks [WIN]
Arrachion Olsztyn
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7845
Aleksiejew Szymon [WIN]
Łamator Racibórz
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7846
Szczęch Jakub [WIN]
BRAK
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7847
Rajchert Marcel [WIN]
Saiyan Świdnica MMA
WOLNY LOS
KLATKA 2
ID: 7848
Wierzbicki Wiktor [WIN]
Arrachion Olsztyn
Bociański Bartek
MMA Team Ostróda
KLATKA 2
ID: 7849
Piotrowski Jonasz [WIN]
GŁD Team Piła
Otoliński Jakub
Motor Lublin Klub Sportów Walki
KLATKA 2
ID: 7850
Ogórek Konrad [WIN]
Klub Sportowy Workout
Kowalczyk Krystian
United Gym Aleksandrów Łódzki
KLATKA 2
ID: 7851
Umalatov Abdulkhalim [WIN]
WCA Warszawa
KLATKA 2
ID: 7852
Myronchuk Oleksandr
Ares Fight Club Warszawa
Francuz Mikołaj [WIN]
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
KLATKA 2
ID: 7853
Adamiec Szymon [WIN]
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
Skipirzepa Patryk
GB Spartan Team Chorzów
KLATKA 2
ID: 7854
Aleksiejew Szymon
Łamator Racibórz
Zajczyk Maks [WIN]
Arrachion Olsztyn
KLATKA 2
ID: 7855
Piotrowski Jonasz
GŁD Team Piła
Wierzbicki Wiktor [WIN]
Arrachion Olsztyn
KLATKA 2
ID: 7857
Umalatov Abdulkhalim
WCA Warszawa
Ogórek Konrad [WIN]
Klub Sportowy Workout
KLATKA 2
ID: 7858
Adamiec Szymon [WIN]
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
Francuz Mikołaj
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
KLATKA 2
ID: 7859
Zajczyk Maks [WIN]
Arrachion Olsztyn
KLATKA 2
ID: 7860
Ogórek Konrad
Klub Sportowy Workout
Wierzbicki Wiktor [WIN]
Arrachion Olsztyn
KLATKA 2
ID: 7861
Zajczyk Maks [WIN]
Arrachion Olsztyn
Adamiec Szymon
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
KLATKA 2
ID: 7862
Zajczyk Maks [WIN]
Arrachion Olsztyn
Wierzbicki Wiktor
Arrachion Olsztyn
KLATKA 2 FINAŁ
ID: 7863
Adamiec Szymon [WIN]
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
Ogórek Konrad
Klub Sportowy Workout
KLATKA 2 3 MIEJSCE
ID: 7864