You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Rejestracja zawodnika


TURNIEJ

PIERWSZY KROK
   Aby uczestniczyć w zawodach w formule pierwszy krok nie możesz posiadać rekordu większego niż trzy walki
Wyszukaj na liście swój klub. Jeżeli nie istnieje wybierz DODAJ NOWY i wypełnij wszystkie dane klubu.
Jeżeli nie należysz do oficjalnego klubu wybierz BRAK
* Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących uprawnieniach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie „MMA POLSKA” z siedzibą w Warszawie (00-511), ul. Nowogrodzka 20/7, w celach wskazanych w załączonej informacji.
* Wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku zgodnie z klauzulą zawartą tutaj.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Stowarzyszenia „MMA POLSKA” z siedzibą w Warszawie (00-511), ul. Nowogrodzka 20/7, newslettera oraz innych informacji handlowych dotyczących oferowanych produktów i usług, za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z  18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Stowarzyszenie „MMA POLSKA” z siedzibą w Warszawie (00-511), ul. Nowogrodzka 20/7 informacji i komunikatów marketingowych oraz ofert dotyczących produktów i usług na wskazany numer telefonu, w tym przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.