final- 2 - event_id: 19, bracket_id: 625 = 2
points- 0 - event_id: 24, bracket_id: 762 = 2
points- 0 - event_id: 24, bracket_id: 762 = 2
final- 1 - event_id: 29, bracket_id: 929 = 5
points- 3 - event_id: 40, bracket_id: 1088 = 6
Turniej MMA Polska
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

RANKING ZAWODNIKÓW

Mężczyźni

Senior M

1 SZOT MACIEJ Animmals Zawiercie 13
2 Gryń Dawid Arrachion Olsztyn 11
Sławiczek Klaudiusz Octagon Team Cieszyn 11
3 Mitko Mateusz Octagon Team Wodzisław Śląski 10
4 Falbiychuk Vladyslav Czerwony Smok Poznań 9
Makowski Łukasz Arrachion MMA Iława 9
Struś Paweł Inżbud Rybnik- Octagon Żory 9
Wdowiński Bartosz LKSW Tajfun Legionowo 9
5 Musiał Michał Silesian Cage Club Katowice 8

Junior M

1 Gręda Dominik Victoria Ostrołęka 10
Malinowski Kamil War Dogs Lubliniec 10
2 Chaikovskyi Maksym Ares Fight Club Warszawa 8
Nowicki Bartosz Octopus Łódź 8
3 Mroczek Hubert Nemesis MMA PRO Team 7
4 Durszlewicz Karol Fight Team MMA Brodnica 6
Fedokha Vladyslav Octopus Łódź 6
Olszta Krystian MKS Lubartów 6
Zabielski Maciej Grappler Ełk 6
5 Andrzejczak Mikołaj Muay Thai Jarocin 5

Kadet U18 M

1 Brynkiewicz Oskar Strefa Walk Lubin 9
Kowalski Grzegorz Arrachion Olsztyn 9
2 Janko Błażej Cross Fight Radom 8
3 Fedenko Danylo SHARK ŁÓDŹ 6
Gałaszkiewicz Piotr Coloseum Boxing Chojnów 6
Grzegorzek Konrad Fighters Factory Oleśnica 6
Manikowski Tomasz Furia Bytów 6
4 Poźniak Oskar Spartakus Rzeszów 5
Sołowiej Michał Fight Sports Stalowa Wola 5
fedorinov nikita Academia Gorila Warszawa 5
5 Budanov Pavlo Ares Fight Club Warszawa 4

Kadet U16 M

1 Szmaj Aleksander Strefa Walk Lubin 12
2 Jaśkowiak SZYMON Octopus Łódź 10
Sitko Dominik Shark Top Team Bytom 10
3 Karpow Andrii NEXT LEVEL BJJ Opole 8
4 BALCERZAK BARTOSZ UKS Mały Wojownik Warszawa 7
Przerwa Oliwier Virtus Radom 7
Wójcik Dawid Cross Fight Radom 7
5 Hudz Heorhii Ares Fight Club Warszawa 6

Kadet U14 M

1 MOSING KSAWERY UKS Mały Wojownik Warszawa 21
2 Rudolf Nazar Ares Fight Club Warszawa 13
3 BAWOR ANTONI UKS Mały Wojownik Warszawa 11
4 Kałuda Iwo PFT MMA Zduńska Wola 11
5 GETKA HUBERT UKS Mały Wojownik Warszawa 9

KOBIETY

Senior K

1 Caruk Martyna Kaiser Sports 11
2 Michno Sandra Silesian Cage Club Katowice 10
3 GŁAZ Julia Bastion Tychy 9
Konik Paulina Dojo United Łódź 9
Tkocz Małgorzata Spartan Knurów 9
4 Andruch Wiktoria Arrachion MMA Iława 8
Rodzik Marta Octopus Lublin 8
Steczkowska Dominika Fight Club Łomża 8
5 Jóźwiak Sara BRAK 7

Junior K

1 LEWANDOWSKA JULIA UKS Mały Wojownik Warszawa 16
2 Sós Marta Czerwony Smok Poznań 10
3 Gałkowska Natalia Universal Fight Team Rzeszów 9
Gruchalska Izabela Bambero Team Wyszków 9
4 Górska Oliwia Academia Gorila Warszawa 4
5 Krawiec Sandra Octagon Team Cieszyn 3

Kadet U18 K

1 Dembińska Sara Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie 10
Holovko Anastasiia SHARK ŁÓDŹ 10
Skórska Zuzanna Silesian Cage Club Katowice 10
2 Cholewa Krystyna Grappling Kraków 7
Horodivska Anastasia Ares Fight Club Warszawa 7
3 Nowak Magdalena DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 6
Stępień Blanka Octagon Team Cieszyn 6
Ławreszuk Weronika Strefa Walk Lubin 6
4 Żelazek Julia Kaliniak team Mrągowo 5
5 Kobzunenko Kamila Ares Fight Club Warszawa 4

Kadet U16 K

1 Sadich Darina Ares Fight Club Warszawa 14
2 Chmiel Anna Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie 13
3 Buzhenko Yeva SHARK ŁÓDŹ 11
4 Jagodzińska Zuzanna Gameness Team Poznań 7
5 Piechowiak Roksana Czerwony Smok Poznań 6

Kadet U14 K

1 Petliak Samira Ares Fight Club Warszawa 6
2 Busz Sandra BRAK 2
Smolarek Maria UKS Mały Wojownik Warszawa 2
Wójtowicz Oliwia Grappling Kraków 2
3 Trzcińska Weronika Predator MMA Myszyniec 1
4 Petliak Samira Ares Fight Club Warszawa 6
5 Busz Sandra BRAK 2

RANKING KLUBÓW

MIEJSCE KLUB PUNKTY
1 Ares Fight Club Warszawa 170
2 UKS Mały Wojownik Warszawa 110
3 Silesian Cage Club Katowice 69
5 Octagon Team Cieszyn 53
6 Arrachion Olsztyn 52
7 Strefa Walk Lubin 48
8 Octopus Łódź 46
9 Czerwony Smok Poznań 39
Cross Fight Radom 39
10 Grappling Kraków 38
11 SHARK ŁÓDŹ 33
Fight Club Łomża 33
12 DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 23
Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie 23
13 Academia Gorila Warszawa 22
14 Fantom MMA Kartuzy 21
15 Copacabana Warszawa 18
Nemesis MMA PRO Team 18
Shark Top Team Bytom 18
16 Arrachion MMA Iława 17
MMA Academy Kraków 17
17 NEXT LEVEL BJJ Opole 16
Inżbud Rybnik- Octagon Żory 16
Fight Team MMA Brodnica 16
Animmals Zawiercie 16
18 Sport club VOIN Lutsk 15
Uniq Fight Club Warszawa 15
19 Fighters Factory Oleśnica 14
Octopus Lublin 14
Kaiser Sports 14
WCA Warszawa 14
Stowarzyszenie Sportowe Puławy 14
20 NKSW Hoły Team Nowy Targ 13
Dojo United Łódź 13
War Dogs Lubliniec 13
Bastion Tychy 13
Anaconda Team Rzgów 13
21 Octagon Team Wodzisław Śląski 12
MMA Team Ostróda 12
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz 12
22 PFT MMA Zduńska Wola 11
Spartan Knurów 11
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa 11
23 United Gym Aleksandrów Łódzki 10
Victoria Ostrołęka 10
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna 10
Spartakus Rzeszów 10
Academia Gorila Rybnik 10
Radomski Klub Taekwon-do Radom 10
Furia Bytów 10
24 Bambero Team Wyszków 9
Universal Fight Team Rzeszów 9
MKS Lubartów 9
Bebson Gold Team Bielawa 9
LKSW Tajfun Legionowo 9
Dziki Wschód Biała Podlaska 9
Shooters Konin 9
Coloseum Boxing Chojnów 9
Gameness Team Poznań 9
25 ASW Black Panther Bydgoszcz 8
Fight Club Bytom 8
Virtus Radom 8
Predator MMA Myszyniec 8
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski 8
Gladio Świdnik 8
Pride MMA Gliwice 8
26 Bonzai MMA Wrocław 7
MMAtaleo Słupsk 7
27 Grappler Ełk 6
Shootboxer Mosina 6
Fight Gym Lublin 6
Berserkers Team Szczecin 6
Vale Tudo Białystok 6
Basic sportsclub 6
28 Halny Nowy Sącz 5
Kaliniak team Mrągowo 5
Jetsaam Gym 5
Top Team 5
Muay Thai Jarocin 5
Iron Dragon MMA Mielec 5
Next Level Kluczbork 5
BJJ Academy Zgorzelec 5
Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna 5
Fight Sports Stalowa Wola 5
Ankos MMA 5
29 Klub Samuraj Wrocław 4
Silesian Fight Gym Piekary Śląskie 4
Mma Team Tczew 4
Dragon Fighter Bynowo 4
Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki Kong Sao ( Fight Club Kong Sao ) 4
Miejski klub Sportowy Sparta Kuźnia Raciborska 4
Viking Fight Club Białystok 4
MMA Tornado Kalisz 4
Contender Kamienna Góra 4
Next Level Kluczbork 4
Aligatores Fight Club Warszawa 4
Spitfire Gym Berlin 4
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka 4
Monsters Warszawa 4
Elitarni MMA Oborniki Śląskie 4
Kabat Academy 4
30 Grecicho fight team 3
Klincz Kielce 3
Złomiarz Team 3
ASSW Warrior Aleksandrów Kujawski 3
Bydgoski Klub Sportowy Centrum 3
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski 3
Poland Top Team Grudziądz 3
Impact Fight Club Płock 3
GŁD Team Piła 3
Spartan Mikołów 3
Kotwica MMA Team Kraków 3
Fanatic Gym 3
Gladiatores Krapkowice 3
Pepe MMA Zielona Góra 3
Pięściarz Warszawa 3
31 SWD Formma Gym Wadowice 2
Gym lublin 2
Saiyan Świdnica MMA 2
GB Spartan Team Chorzów 2
Warriors Katowice 2
Akademia Sportów Walki Biała Podlaska 2
Żyrardowski Klub Sportowy Thien Long 2
MINDA TEAM 2
Bastion Bełchatów 2
Berserkers Venganza Racibórz 2
Puncher Wrocław 2
Sniper MMA 2
Fight Club Golden Dragon 2
TO.MMA Tarnów Opolski 2
Klub Sportowy Workout 2
Brawler Fight Club Końskie 2
Fight Club Champion 2
Red Lion Club 2
RATELS MMA 2
Black Horse MMA Łomża 2
Dexters Team Nowy Sącz 2
No Limits 2
Alpha Team MMA 2
Mighty Bulls Gdynia 2
MMA CLUB BIAŁYSTOK 2
Stowarzyszenie Jedno Życie FS 2
Taurus Fight Club 2