4. Mistrzostwa MMA - WYNIKI
J / M / 93kg/205lb - 3x3min
TKO
Woszczyński Szymon
Shooters Konin
LOSE
Gręda Dominik
Victoria Ostrołęka
WIN
godzina walki: 07:54:08 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Mil Michał
Akademia Sportów Walki Biała Podlaska
LOSE
Pasych Ivan
Sport club VOIN Lutsk
WIN
godzina walki: 09:24:18 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Stachowski Mateusz
Gameness Team Poznań
LOSE
Kozłowski Hubert.
Black Horse MMA Łomża
WIN
godzina walki: 09:29:41 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
knauber kacper
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Wieryszko Patryk
Black Horse MMA Łomża
WIN
godzina walki: 09:39:28 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Pietrzyk Hubert
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
LOSE
Chaikovskyi Maksym
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 09:48:30 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
TKO
Kasiński Jakub
MMAtaleo Słupsk
LOSE
Olszta Krystian
MKS Lubartów
WIN
godzina walki: 09:52:08 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ząbczyk Mateusz
Octopus Rzeszów
LOSE
Feliksiak Kajetan
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 10:03:34 | DRABINKA
J / M / 93kg/205lb - 3x3min
TKO
Zabielski Maciej
Grappler Ełk
WIN
Woszczyński Szymon
Shooters Konin
LOSE
godzina walki: 10:09:25 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Makowski Mateusz
Academia Gorila Warszawa
WIN
Kozłowski Hubert.
Black Horse MMA Łomża
LOSE
godzina walki: 10:19:37 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
TKO
Należyty Artur
Copacabana Warszawa
LOSE
Labryga Martin
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 10:29:09 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Olszta Krystian
MKS Lubartów
LOSE
Wieryszko Patryk
Black Horse MMA Łomża
WIN
godzina walki: 10:33:08 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Feliksiak Kajetan
Copacabana Warszawa
LOSE
Chaikovskyi Maksym
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 10:39:00 | DRABINKA
J / M / 93kg/205lb - 3x3min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Zabielski Maciej
Grappler Ełk
WIN
Gręda Dominik
Victoria Ostrołęka
LOSE
godzina walki: 10:42:15 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Finał
TKO
Labryga Martin
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Makowski Mateusz
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 10:56:58 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Pasych Ivan
Sport club VOIN Lutsk
WIN
Byrski Patryk
SWD Formma Gym Wadowice
LOSE
godzina walki: 11:02:52 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Chaikovskyi Maksym
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Wieryszko Patryk
Black Horse MMA Łomża
LOSE
godzina walki: 11:06:51 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lysenko Yaroslav
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
godzina walki: 11:09:21 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jankowski Adam
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Niemyjski Marek
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:15:31 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Zieliński Jakub
Klub Samuraj Wrocław
WIN
Górak Krystian
Octopus Rzeszów
LOSE
godzina walki: 11:22:14 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Malec Bartłomiej
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 11:25:04 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
TKO
Michalski Jakub
Eskulap Fight Gym Otwock
LOSE
Kaczmarek Kacper
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 11:30:50 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wardak Łukasz
Academia Gorila Żyrardów
LOSE
Gamla Szymon
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
WIN
godzina walki: 11:35:13 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Zaitsau Raman
Nemesis MMA PRO Team
LOSE
Strzelecki Maciej
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 11:41:02 | DRABINKA
S / K / 52,2kg/115lb - 3x3min
PODDANIE
Frąszczak-Graja Weronika
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
LOSE
Konik Paulina
Dojo United Łódź
WIN
godzina walki: 11:48:02 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wiśniewski Kuba
Fight Club Łomża
LOSE
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 11:56:19 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Kos Mykola
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 12:02:50 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Daszkiewicz Marcin
Octopus Łódź
LOSE
Mamytov Emir
Aligatores Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 12:15:02 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pierwoła Jakub
Octagon Team Cieszyn
WIN
Gwadera Adrian
Bastion Bełchatów
LOSE
godzina walki: 12:17:57 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Khlivetskyi Roman
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Feliksiak Kacper
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 12:25:05 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Mioduszewski Damian
BRAK
WIN
Jabłoński Antoni
Vale Tudo Białystok
LOSE
godzina walki: 12:29:47 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gamla Szymon
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
WIN
Kaczmarek Kacper
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 12:42:46 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bęben Kamil
Arrachion Olsztyn
LOSE
Kułak Artur
BRAK
WIN
godzina walki: 12:49:07 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Przysiwek Brajan
Fighters Factory Oleśnica
WIN
Strzelecki Maciej
Gladio Świdnik
LOSE
godzina walki: 12:58:31 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Pezda Michał
Octagon Team Cieszyn
WIN
Stasiewicz Karol
BRAK
LOSE
godzina walki: 13:04:58 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sochacki Kacper
Uniq Fight Club Warszawa
WIN
Wikło Dominik
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
godzina walki: 13:19:31 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Oleszczuk Paweł
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Bielusiak Kacper
Bastion Tychy
LOSE
godzina walki: 13:26:33 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Bałasz Eryk
MMA Academy Kraków
LOSE
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 13:41:09 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Biłbak Daniel
Basic sportsclub
WIN
Jurko Eryk
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:45:24 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
LOSE
Veliiev Soltan
Sport club VOIN Lutsk
WIN
godzina walki: 13:51:46 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
TKO
Zieliński Jakub
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
Jankowski Adam
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 14:03:30 | DRABINKA
S / K / 52,2kg/115lb - 3x3min
PODDANIE
Rybicka Martyna
Bydgoski Klub Sportowy Centrum
LOSE
Frąszczak-Graja Weronika
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
WIN
godzina walki: 14:06:14 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Feliksiak Kacper
Copacabana Warszawa
LOSE
Pierwoła Jakub
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 14:11:44 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mioduszewski Damian
BRAK
LOSE
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 14:18:16 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
TKO
Kos Mykola
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 14:31:31 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
KO
Musioł Andrzej
Bastion Tychy
LOSE
Mamytov Emir
Aligatores Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 14:35:20 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Piwowarek Cezary
Fight Center Dobre Miasto
LOSE
Sochacki Kacper
Uniq Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 14:41:05 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
WIN
Biurko Norbert
BRAK
LOSE
godzina walki: 14:51:30 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
TKO
Rudzki Michał
BRAK
LOSE
Kowalczyk Przemysław
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
godzina walki: 14:57:59 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
LOSE
Pierwoła Jakub
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 15:01:35 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mamytov Emir
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 15:08:31 | DRABINKA
U18 / M / 52,2kg/115lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mikosik Piotr
Fighters Factory Oleśnica
LOSE
Gałaszkiewicz Piotr
Coloseum Boxing Chojnów
WIN
godzina walki: 16:16:21 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Biłbak Daniel
Basic sportsclub
WIN
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
godzina walki: 16:41:00 | DRABINKA
U18 / K / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kozłowska Martyna
MKS Lubartów
LOSE
Gruchalska Izabela
Bambero Team Wyszków
WIN
godzina walki: 16:55:42 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
KO
Jankowski Adam
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Veliiev Soltan
Sport club VOIN Lutsk
WIN
godzina walki: 17:10:44 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Przysiwek Brajan
Fighters Factory Oleśnica
WIN
Gamla Szymon
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
LOSE
godzina walki: 17:23:59 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
WIN
Sochacki Kacper
Uniq Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 17:49:17 | DRABINKA
U18 / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
TKO
Pasych Yurii
Sport club VOIN Lutsk
WIN
Nowicki Bartosz
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 18:07:54 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Musiał Michał
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Nowak Patryk
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 18:12:01 | DRABINKA
S / K / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Steczkowska Dominika
Fight Club Łomża
LOSE
Kontna Paulina
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
godzina walki: 18:25:46 | DRABINKA
S / K / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mitko Klaudia
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Caruk Martyna
Kaiser Sports
WIN
godzina walki: 18:39:58 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Musioł Andrzej
Bastion Tychy
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Oleszczuk Paweł
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Finał
TKO
Kowalczyk Przemysław
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
Oleszczuk Paweł
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Byrski Patryk
SWD Formma Gym Wadowice
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Byrski Patryk
SWD Formma Gym Wadowice
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Durszlewicz Karol
Fight Team MMA Brodnica
LOSE
Pasych Ivan
Sport club VOIN Lutsk
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
NO-CONTEST
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Feliksiak Kajetan
Copacabana Warszawa
LOSE
Olszta Krystian
MKS Lubartów
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Należyty Artur
Copacabana Warszawa
LOSE
Kozłowski Hubert.
Black Horse MMA Łomża
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Gwadera Adrian
Bastion Bełchatów
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Pierwoła Jakub
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Dowczyński Mateusz
MMA & Performance Świętochłowice
LOSE
Musioł Andrzej
Bastion Tychy
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
LOSE
Pierwoła Jakub
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 18:54:31 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
KO
Mrozek Michał
Eskulap Fight Gym Otwock
LOSE
Janda Ondrej
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 07:04:07 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Adamiec Borys
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Hamerski Mateusz
Virtus Radom
WIN
godzina walki: 09:23:24 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nowak Mikołaj
Octopus Łódź
LOSE
Mazurowski Mateusz
BRAK
WIN
godzina walki: 09:34:42 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Selwa Paweł
Octopus Rzeszów
WIN
Frasz Jakub
Academia Gorila Bydgoszcz
LOSE
godzina walki: 09:41:14 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Misiuk Andrii
Sport club VOIN Lutsk
WIN
Łaguna Krzysztof
Vale Tudo Białystok
LOSE
godzina walki: 09:55:16 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Patykowski Kamil
Anaconda Team Rzgów
LOSE
Janda Ondrej
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 10:00:53 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Paciorek Wiktor
Bastion Bełchatów
LOSE
Nowak Aleksy
Virtus Radom
WIN
godzina walki: 10:08:54 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
TKO
Petelski Mikołaj
Vale Tudo Białystok
LOSE
Stokowski Michał
SHARK ŁÓDŹ
WIN
godzina walki: 10:14:27 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pusz Szymon
Anaconda Team Rzgów
WIN
Pokora Filip
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
godzina walki: 10:19:08 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Abdulbekov Jamshidbek
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Fedokha Vladyslav
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 10:26:11 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Kusiński Jakub
Octopus Łódź
LOSE
Hamerski Mateusz
Virtus Radom
WIN
godzina walki: 10:32:56 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
TKO
Matras Jakub
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
Popov Kyrylo
Shootfighters Lublin
LOSE
godzina walki: 10:38:45 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Selwa Paweł
Octopus Rzeszów
LOSE
Mazurowski Mateusz
BRAK
WIN
godzina walki: 10:42:55 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Nowosad Davide
Stronghold BJJ Zamość
LOSE
Misiuk Andrii
Sport club VOIN Lutsk
WIN
godzina walki: 10:48:44 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Nowak Aleksy
Virtus Radom
WIN
Janda Ondrej
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 10:53:46 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pusz Szymon
Anaconda Team Rzgów
WIN
Stokowski Michał
SHARK ŁÓDŹ
LOSE
godzina walki: 10:57:46 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Andrzejczuk Kamil
Academia Gorila Warszawa
WIN
Jaruzal Filip
Bastion Bełchatów
LOSE
godzina walki: 11:06:04 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Popov Kyrylo
Shootfighters Lublin
LOSE
Kusiński Jakub
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 11:16:06 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Matras Jakub
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
Hamerski Mateusz
Virtus Radom
WIN
godzina walki: 11:22:56 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Stokowski Michał
SHARK ŁÓDŹ
WIN
Janda Ondrej
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 11:26:47 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Pusz Szymon
Anaconda Team Rzgów
LOSE
Nowak Aleksy
Virtus Radom
WIN
godzina walki: 11:30:21 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Abdulbekov Jamshidbek
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Nowosad Davide
Stronghold BJJ Zamość
WIN
Selwa Paweł
Octopus Rzeszów
LOSE
godzina walki: 11:36:35 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Misiuk Andrii
Sport club VOIN Lutsk
WIN
Mazurowski Mateusz
BRAK
LOSE
godzina walki: 11:43:04 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
KO
Zych Paweł
Marga SFG Radom
WIN
Jaźwiec Artur
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
godzina walki: 11:52:16 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Gałązka Marcin
Flow House Academy Warszawa
WIN
Bany Jan
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:58:02 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Lejdura Damian
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
Frydel Jarosław
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 12:03:45 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pierściecki Bartłomiej
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Jarocki Paweł
Giria Ninja Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 12:09:21 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Rokicki Jakub
Uniq Fight Club Warszawa
LOSE
Guznar Artur
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 12:21:31 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szaciło Adam
BRAK
WIN
Szykuła Michał
Shootfighters Lublin
LOSE
godzina walki: 12:35:16 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kowalczyk Piotr
BRAK
LOSE
Walkiewicz Bartłomiej
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 12:47:58 | DRABINKA
S / K / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rodzik Marta
Octopus Lublin
LOSE
Gackowska Karolina
Academia Gorila Bydgoszcz
WIN
godzina walki: 12:54:21 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
TKO
Hudoba Sebastian
Copacabana Warszawa
WIN
Kowalczyk Patryk
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:01:16 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Nowak Krystian
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
LOSE
Wojtera Jacek
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 13:23:52 | DRABINKA
PK / J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Oleksiuk Aleksander
BRAK
WIN
Jędrzejczak Dominik
BRAK
LOSE
godzina walki: 13:33:15 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
TKO
Kajetaniak Mateusz
Fight Gym Lublin
WIN
Lokatyr Taras
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:39:47 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szkodziński Dawid
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
LOSE
Rygiel Dawid
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 13:43:56 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Musiał Michał
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Klocek Michał
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 13:50:24 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
TKO
Nadolny Robert
GB Spartan Team Chorzów
LOSE
Włodarczyk Marcin
BRAK
WIN
godzina walki: 14:02:37 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
TKO
Janusz Michał
Copacabana Warszawa
LOSE
Zych Paweł
Marga SFG Radom
WIN
godzina walki: 14:11:57 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
TKO
Iwicki Maciej
Klub Samuraj Wrocław
WIN
Borawski Jakub
Giria Ninja Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 14:15:41 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Frydel Jarosław
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Gałązka Marcin
Flow House Academy Warszawa
WIN
godzina walki: 14:25:42 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jarocki Paweł
Giria Ninja Biała Podlaska
LOSE
Guznar Artur
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 14:34:00 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Walkiewicz Bartłomiej
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Szaciło Adam
BRAK
WIN
godzina walki: 14:41:21 | DRABINKA
PK / S / K / 52,2kg/115lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wójcik Edyta
BRAK
LOSE
Szędzioł Sandra
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 14:48:04 | DRABINKA
PK / S / K / 52,2kg/115lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nocoń Wiktoria
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Osowska Adrianna
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
godzina walki: 14:54:32 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min
PODDANIE
Rakhimov Yunus
Academia Gorila Warszawa
WIN
Antczak Kacper
NEXT LEVEL BJJ Wrocław
LOSE
godzina walki: 15:02:11 | DRABINKA
S / K / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kontna Paulina
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
Gackowska Karolina
Academia Gorila Bydgoszcz
LOSE
godzina walki: 15:05:34 | DRABINKA
S / K / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wiśniewska Paulina
MMA Team Ostróda
LOSE
Steczkowska Dominika
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 15:12:20 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Hudoba Sebastian
Copacabana Warszawa
WIN
Sarukhanian David
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 15:18:49 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rygiel Dawid
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Nowak Patryk
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 15:28:57 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
TKO
Zając Igor
BRAK
LOSE
Musiał Michał
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 15:35:14 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kajetaniak Mateusz
Fight Gym Lublin
LOSE
Wojtera Jacek
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 15:40:11 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Iwicki Maciej
Klub Samuraj Wrocław
WIN
Pietrzniak Przemysław
Fight Gym Lublin
LOSE
godzina walki: 15:47:22 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szaciło Adam
BRAK
WIN
Konopa Krystian
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 15:59:34 | DRABINKA
PK / S / M / 56,7kg/125lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Wieczorek Rafał
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Maruszak Mateusz
BRAK
WIN
godzina walki: 16:12:57 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min Finał
KO
Prusik Sławomir
Coloseum Boxing Chojnów
WIN
Hałaczkiewicz Tomasz
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
godzina walki: 16:19:42 | DRABINKA
PK / S / K / 61,2kg/135lb - 1x4min Finał
KO
Kukuczka Weronika
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Dylak Joanna
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 16:28:39 | DRABINKA
PK / S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Finał
TKO
Białaszczyk Karol
MMAtaleo Słupsk
WIN
Wądołowski Jakub
BRAK
LOSE
godzina walki: 16:35:10 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Jurko Eryk
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Bałasz Eryk
MMA Academy Kraków
WIN
godzina walki: 16:40:36 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min
TKO
Jasiocha Franciszek
Shootfighters Lublin
LOSE
Rakhimov Yunus
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 16:55:53 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Trzecie miejsce
KO
Biurko Norbert
BRAK
WIN
Piwowarek Cezary
Fight Center Dobre Miasto
LOSE
godzina walki: 17:01:13 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Konopa Krystian
Copacabana Warszawa
LOSE
Guznar Artur
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 17:05:28 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Staszkiewicz Bartosz
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
Włodarczyk Marcin
BRAK
WIN
godzina walki: 17:11:57 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min
TKO
Jasiocha Franciszek
Shootfighters Lublin
LOSE
Antczak Kacper
NEXT LEVEL BJJ Wrocław
WIN
godzina walki: 17:20:16 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Rudzki Michał
BRAK
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Konopa Krystian
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
TKO
Guznar Artur
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Gałązka Marcin
Flow House Academy Warszawa
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Finał
TKO
Szaciło Adam
BRAK
LOSE
Gałązka Marcin
Flow House Academy Warszawa
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Pietrzniak Przemysław
Fight Gym Lublin
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
NO-CONTEST
Zych Paweł
Marga SFG Radom
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Pietrzniak Przemysław
Fight Gym Lublin
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Staszkiewicz Bartosz
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Nadolny Robert
GB Spartan Team Chorzów
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Sarukhanian David
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
TKO
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
WIN
Fedokha Vladyslav
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Nowosad Davide
Stronghold BJJ Zamość
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Matras Jakub
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Nowak Patryk
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Zieliński Jakub
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Pezda Michał
Octagon Team Cieszyn
WIN
Kułak Artur
BRAK
LOSE
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Kozłowski Hubert
Black Horse MMA Łomża
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
S / K / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Wiśniewska Paulina
MMA Team Ostróda
WIN
Gackowska Karolina
Academia Gorila Bydgoszcz
LOSE
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
U18 / M / 70,3kg/155lb - 3x3min
PODDANIE
Szewczyk Arkadiusz
BRAK
LOSE
Kowalski Grzegorz
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min
TKO
Warda Karol
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
Mizak Norbert
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Jazurek Filip
Tytani Radomsko
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Kozak Kacper
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Kozak Kacper
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
Jazurek Filip
Tytani Radomsko
LOSE
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
PK / U18 / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Finał
TKO
Lis Michał
Copacabana Warszawa
WIN
Oleksy Maciej
Lynx Augustów
LOSE
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
PK / U18 / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Zachmost Kacper
Tytani Radomsko
WIN
Grzegorzek Konrad
Fighters Factory Oleśnica
LOSE
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
U16 / M / 62kg/136,7lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Detsyk Roman
BRAK
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
U16 / M / 62kg/136,7lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Gniewkowski Aleks
MMA Team Ostróda
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
U16 / M / 67kg/147,7lb - 1x4min
DYSKWALIFIKACJA
Kozlov Tymofii
Gym-Fight Wrocław
LOSE
Savranskyi Artem
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
U16 / M / 67kg/147,7lb - 1x4min
DYSKWALIFIKACJA
Bohomilchuk Andrii
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
PK / U16 / M / 77,1/170lb - 1x4min
DYSKWALIFIKACJA
Borucki Jakub
Shooters Konin
LOSE
Zajczyk Maks
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
PK / U16 / M / 77,1/170lb - 1x4min
DYSKWALIFIKACJA
Makowski Marcin
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
U14 / M / 62kg/136,7lb - 1x3min
DYSKWALIFIKACJA
Krawczyński Bartosz
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
U14 / M / 62kg/136,7lb - 1x3min
DYSKWALIFIKACJA
Grzesiak Kordian
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
U18 / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Jezierski Paweł
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 22:25:34 | DRABINKA
U14 / M / 48kg/105,8lb - 1x3min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kałuda Iwo
PFT MMA Zduńska Wola
WIN
Chuvalov Matvej
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:18:30 | DRABINKA
PK / U14 / M / 52kg/114,6lb - 1x3min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
MOSING ANTONI
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
ZAJĄC ALEKSANDER
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
godzina walki: 09:24:50 | DRABINKA
PK / U16 / M / 67kg/147,7lb - 1x4min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
JAKIMIEC GABRIEL
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
POLKOWSKI BARTOSZ
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:31:06 | DRABINKA
U16 / M / 67kg/147,7lb - 1x4min
PODDANIE
Savranskyi Artem
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Bohomilchuk Andrii
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:37:26 | DRABINKA
U16 / M / 72kg/158,7lb - 1x4min
PODDANIE
Wieczorek Nikodem
Gameness Team Poznań
LOSE
Orszulak Wojciech
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 09:42:24 | DRABINKA
PK / U16 / M / 77,1/170lb - 1x4min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Zajczyk Maks
Arrachion Olsztyn
WIN
Makowski Marcin
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 09:52:56 | DRABINKA
U16 / M / 77,1/170lb - 1x4min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Oliinyk Yehor
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
ROGALA KACPER
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:59:26 | DRABINKA
U16 / K / 57kg/125,7lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Piechowiak Roksana
Czerwony Smok Poznań
WIN
Buzhenko Yeva
SHARK ŁÓDŹ
LOSE
godzina walki: 10:06:35 | DRABINKA
U16 / K / 57kg/125,7lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dembińska Sara
Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie
WIN
Sadich Darina
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:12:54 | DRABINKA
U16 / M / 57kg/125,7lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
WIECZOREK DAMIAN
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
Hudz Heorhii
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 10:20:24 | DRABINKA
U16 / M / 57kg/125,7lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Tkach Dmytro
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Ruban Anton
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
godzina walki: 10:27:29 | DRABINKA
U16 / M / 62kg/136,7lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Gniewkowski Aleks
MMA Team Ostróda
LOSE
GNICH WITOLD
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
godzina walki: 10:36:31 | DRABINKA
U14 / M / 48kg/105,8lb - 1x3min Półfinał
PODDANIE
MOSING KSAWERY
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
Kałuda Iwo
PFT MMA Zduńska Wola
LOSE
godzina walki: 10:42:20 | DRABINKA
U14 / M / 48kg/105,8lb - 1x3min Półfinał
PODDANIE
Rudolf Nazar
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Kosna Aleksander
BRAK
LOSE
godzina walki: 10:46:33 | DRABINKA
PK / U14 / M / 52kg/114,6lb - 1x3min
PODDANIE
Wyszyński Wojciech
BRAK
LOSE
MOSING ANTONI
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
godzina walki: 10:50:45 | DRABINKA
U14 / M / 62kg/136,7lb - 1x3min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Grzesiak Kordian
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
LOSE
Krawczyński Bartosz
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 10:55:45 | DRABINKA
PK / U16 / M / 67kg/147,7lb - 1x4min
PODDANIE
Lahadziuk Mikita
MMA CLUB BIAŁYSTOK
WIN
JAKIMIEC GABRIEL
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:01:21 | DRABINKA
U16 / M / 72kg/158,7lb - 1x4min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wójcik Dawid
Cross Fight Radom
WIN
Wieczorek Nikodem
Gameness Team Poznań
LOSE
godzina walki: 11:09:05 | DRABINKA
U16 / M / 77,1/170lb - 1x4min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wiśniewski Kacper
MMAtaleo Słupsk
LOSE
Oliinyk Yehor
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 11:15:26 | DRABINKA
U14 / M / 57kg/125,7lb - 1x3min Finał
PODDANIE
Buzyla Rustam
BRAK
LOSE
Konko Illia
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 11:21:50 | DRABINKA
U14 / K / 62kg/136,7lb - 1x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
LEWANDOWSKA JULIA
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
Chmiel Anna
Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie
LOSE
godzina walki: 11:26:36 | DRABINKA
U16 / K / 52kg/114,6lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Holovko Anastasiia
SHARK ŁÓDŹ
LOSE
Jagodzińska Zuzanna
Gameness Team Poznań
WIN
godzina walki: 11:31:45 | DRABINKA
U16 / K / 57kg/125,7lb - 1x4min Trzecie miejsce
PODDANIE
Sadich Darina
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Buzhenko Yeva
SHARK ŁÓDŹ
WIN
godzina walki: 11:36:37 | DRABINKA
U16 / K / 57kg/125,7lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Dembińska Sara
Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie
WIN
Piechowiak Roksana
Czerwony Smok Poznań
LOSE
godzina walki: 11:45:24 | DRABINKA
U16 / M / 57kg/125,7lb - 1x4min Trzecie miejsce
PODDANIE
Tkach Dmytro
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
WIECZOREK DAMIAN
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
godzina walki: 11:50:51 | DRABINKA
U16 / M / 57kg/125,7lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ruban Anton
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
Hudz Heorhii
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 11:56:28 | DRABINKA
U16 / M / 62kg/136,7lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Detsyk Roman
BRAK
LOSE
GNICH WITOLD
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
godzina walki: 12:04:17 | DRABINKA
U14 / M / 48kg/105,8lb - 1x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kosna Aleksander
BRAK
LOSE
Kałuda Iwo
PFT MMA Zduńska Wola
WIN
godzina walki: 12:18:05 | DRABINKA
U14 / M / 48kg/105,8lb - 1x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rudolf Nazar
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
MOSING KSAWERY
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
godzina walki: 12:27:06 | DRABINKA
PK / U14 / M / 52kg/114,6lb - 1x3min
PODDANIE
Wyszyński Wojciech
BRAK
LOSE
ZAJĄC ALEKSANDER
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
godzina walki: 12:33:09 | DRABINKA
PK / U16 / M / 67kg/147,7lb - 1x4min