4. Mistrzostwa MMA - WYNIKI

U18 / M / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Pasych Yurii Sport club VOIN Lutsk
2 Nowicki Bartosz Octopus Łódź
3 Sztejenrt Janek WCA Warszawa
U18 / M / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Kowalski Grzegorz Arrachion Olsztyn
2 Szewczyk Arkadiusz UKS Anakonda Podciernie
3 Kupczyński Gracjan Fighters Factory Oleśnica
U18 / M / 77,1kg/170lb Drabinka
1 Artiukh Anton Sport club VOIN Lutsk
2 Rosochacki Stanisław Academia Gorila Warszawa
3 Szewc Szymon Bulldog fight club
U18 / M / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Zheliaskov Daniil Odessa MMA Club
2 Boiko Dmytro Odessa MMA Club
3 Jezierski Paweł Czerwony Smok Poznań
U18 / M / 52,2kg/115lb Drabinka
1 Gałaszkiewicz Piotr Samuraj/Coloseum Boxing Chojnów
2 Mikosik Piotr Fighters Factory Oleśnica
U18 / K / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Gruchalska Izabela Bambero Team Wyszków;Wyszków;Mazowieckie
2 Kozłowska Martyna MKS Lubartów
U16 / M / 72kg/158,7lb Drabinka
1 Orszulak Wojciech Arrachion Olsztyn
2 Wójcik Dawid Cross Fight Radom
3 Wieczorek Nikodem Gameness Team;Poznań;Wielkopolskie
U16 / M / 62kg/136,7lb Drabinka
1 GNICH WITOLD UKS MAŁY WOJOWNIK - WARSZAWA
2 Detsyk Roman Odessa MMA Club
3 Gniewkowski Aleks MMA Team Ostróda
U16 / M / 77,1/170lb Drabinka
1 Oliinyk Yehor DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
2 Wiśniewski Kacper MMAtaleo Słupsk ;Słupsk;Pomorskie
3 ROGALA KACPER UKS MAŁY WOJOWNIK, WARSZAWA
U16 / M / 67kg/147,7lb Drabinka
1 Savranskyi Artem Ares Fight Club Warszawa
2 Bohomilchuk Andrii Ares Fight Club Warszawa
3 Kozlov Tymofii Gym-Fight Wrocław ;Wrocław;Dolnośląskie
U16 / M / 57kg/125,7lb Drabinka
1 Hudz Heorhii Ares Fight Club Warszawa
2 Ruban Anton XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz ;Bydgoszcz;Kujawsko-Pomorskie
3 WIECZOREK DAMIAN UKS MAŁY WOJOWNIK, WARSZAWA
U16 / K / 52kg/114,6lb Drabinka
1 Jagodzińska Zuzanna Gameness Team;Poznań;Wielkopolskie
2 Holovko Anastasia Ares Fight Club Warszawa
U16 / K / 57kg/125,7lb Drabinka
1 Dembińska Sara UKS Anakonda Podciernie
2 Piechowiak Roksana Ankos MMA Luboń
3 Buzhenko Yeva SHARK TOP TEAM Łódź
U14 / M / 48kg/105,8lb Drabinka
1 MOSING KSAWERY UKS MAŁY WOJOWNIK - WARSZAWA
2 Rudolf Nazar Ares Fight Club Warszawa
3 Kałuda Iwo PFT Zduńska wola Łódzkie
U14 / M / 57kg/125,7lb Drabinka
1 Konko Illia Ares Fight Club Warszawa
2 Buzyla Rustam Odessa MMA Club
U14 / M / 62kg/136,7lb Drabinka
1 Krawczyński Bartosz Arrachion Olsztyn
2 Grzesiak Kordian Rio Grappling Ostrów Wlkp ;Ostrów Wielkopolski;Wielkopolskie
U14 / K / 62kg/136,7lb Drabinka
1 LEWANDOWSKA JULIA UKS MAŁY WOJOWNIK - WARSZAWA
2 Chmiel Anna UKS Anakonda Podciernie
J / M / 93kg/205lb Drabinka
1 Zabielski Maciej Grappler Ełk
2 Gręda Dominik Victoria Ostrołęka
3 Woszczyński Szymon Shooters Konin ;Konin;Wielkopolskie
J / M / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Sławiczek Klaudiusz Octagon Team Cieszyn
2 Fedokha Władek Octopus Łódź
3 Abdulbekov Jamshidbek Ares Fight Club Warszawa
J / M / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Pasych Ivan Sport club VOIN Lutsk
2 Byrski Patryk SWD ForMMA GYM
J / M / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Misiuk Andrii Sport club VOIN Lutsk
2 Mazurowski Mateusz BRAK
3 Nowosad Davide Stronghold BJJ Zamość
J / M / 77,1kg/170lb Drabinka
1 Chaikovskyi Maksym WCA Warszawa
2 Wieryszko Patryk Black Horse MMA Łomża
3 Olszta Krystian MKS Lubartów
S / M / 77,1kg/170lb Drabinka
1 Pierwoła Jakub Octagon Team Cieszyn
2 Lenczewski Wojciech Vale Tudo Białystok ;Białystok ;Podlaskie
3 Mamytov Emir Aligatores fight club
S / M / 83,9kg/185lb Drabinka
1 Przysiwek Brajan Fighters Factory Oleśnica
2 Gamla Szymon GKS Górnik ŁęcznaMMA ;Łęczna;lubelskie
3 Pezda Michał Octagon Team Cieszyn
S / M / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Biłbak Damian WCA Warszawa
2 Grzeszczak Paweł Gladio ;Świdnik;lubelskie
3 Bałasz Eryk MMA Acadamy Cracow
S / M / 93kg/205lb Drabinka
1 Gryń Dawid Arrachion Olsztyn
2 Sochacki Kacper Uniq Fight Club Warszawa
3 Biurko Norbert BRAK
S / M / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Musiał Michał Silesian Cage Club Katowice
2 Nowak Patryk Octopus Łódź
3 Rygiel Dawid Octagon Team Cieszyn
S / M / 120,2kg/265lb Drabinka
1 Kowalczyk Przemysław Stowarzyszenie Sportowe Puławy
2 Oleszczuk Paweł DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
3 Rudzki Michał BRAK
S / M / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Veliiev Soltan Sport club VOIN Lutsk
2 Jankowski Adam DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
3 Mitko Mateusz Octagon Team
S / K / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Kontna Paulina XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz ;Bydgoszcz;Kujawsko-Pomorskie
2 Steczkowska Dominika Fight Club Łomża
3 Wiśniewska Paulina MMA Team Ostróda
S / K / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Caruk Martyna Arrachion Olsztyn
2 Mitko Klaudia Silesian Cage Club Katowice
S / K / 52,2kg/115lb Drabinka
1 Konik Paulina Dojo United Łódź
2 Frąszczak-Graja Weronika Rio Grappling Ostrów Wlkp ;Ostrów Wielkopolski;Wielkopolskie
3 Rybicka Martyna Academia Gorila Warszawa