3. Mistrzostwa MMA - WYNIKI

AM: 77,1kg/170lbs Drabinka
1 Tworek Pascal Shark Top Team Bytom
2 Brynkiewicz Oskar Streffa Fight Team Lubin ;Lubin;lubelskie
3 Rączkowski Szymon Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
AM: -70,3kg/155lbs Drabinka
1 Yushchenko Ivan Copacabana Warszawa
2 Skobel Piotr Streffa Fight Team Lubin ;Lubin;lubelskie
3 Grzybowski Franciszek Stowarzyszenie Sportowe Puławy
AM: -65,8kg/145lbs Drabinka
1 Nowicki Bartosz Octopus Łódź
2 Sztejnert Janek WCA Warszawa
3 Konopka Karol Fight Club Łomża
AM: -52,2kg/115lbs Drabinka
1 Gnatkowski kacper Predator MMA Myszyniec
2 Winkler Nikodem Silesian Fight Gym /Piekary Śląskie
AM: -61,2kg/135lbs Drabinka
1 Jezierski Paweł Czerwony Smok Poznań
2 Sarachin Brajan GKS Górnik ŁęcznaMMA ;Łęczna;lubelskie
3 Bennour Karim ASW Black Panther Bydgoszcz ;Bydgoszcz;Kujawsko-Pomorskie
AK: -70,3kg/155lbs Drabinka
1 Gruchalska Izabela Bambero Team Wyszków;Wyszków;Mazowieckie
2 Żelazek Julia Fighters team
3 Pawlak Oliwia Octopus Łódź
AK: -56,7kg/125lbs Drabinka
1 Brzozowska Daria ASW Black Panther Bydgoszcz ;Bydgoszcz;Kujawsko-Pomorskie
2 Sós Marta Czerwony Smok Poznań
AK: -52,2kg/115lbs Drabinka
1 Stępień Blanka Octagon Team Cieszyn
2 Cholewa Krystyna Victoria Ostrołęka
3 Jabłońska Zuzanna Fight Club Łomża
BM: -62kg/136,7lbs Drabinka
1 Jaśkowiak SZYMON Shark Top Team Bytom
2 Gniewkowski Aleks MMA Team Ostróda
3 Leszczyński Wiktor Dziki Wschód Biała Podlaska
BM: -57kg/125,7lbs Drabinka
1 Ocheretnyy Rostyslav Ares Fight Club Warszawa
2 SZWED PIOTR UKS MAŁY WOJOWNIK, WARSZAWA, MAZOWSZE
3 WIECZOREK DAMIAN UKS MAŁY WOJOWNIK, WARSZAWA
BM: -67kg/147,7lbs Drabinka
1 Jędrzejak Dawid Silesian Cage Club Katowice
2 Szmaj Aleksander Streffa Fight Team Lubin ;Lubin;lubelskie
3 Wrona Michał CHOY LEE FUT - SANDA - Fight Club LUNG - Wieliczka
BM: -72kg/158.7lbs Drabinka
1 Orszulak Wojciech Arrachion Olsztyn
2 CHOJNOWSKI MIKOŁAJ Predator MMA Myszyniec
3 JAKIMIEC GABRIEL UKS MAŁY WOJOWNIK, WARSZAWA
BK: -62kg/136,7lbs Drabinka
1 Buzhenko Yeva Ares Fight Club Warszawa
2 Rzeszotko Kinga Freestyle Fight
3 Czaplicka Karolina GKS Górnik ŁęcznaMMA ;Łęczna;lubelskie
BK: -52kg/114,6lbs Drabinka
1 Holovko Anastasiia Ares Fight Club Warszawa
2 Szulc Amelia Fight Team MMA Brodnica
CM: -62kg/136,7lbs Drabinka
1 Grzesiak Kordian Rio Grappling Ostrów Wlkp ;Ostrów Wielkopolski;Wielkopolskie
2 Krawczyński Bartosz Arrachion Olsztyn
3 WALKIEWICZ OSKAR UKS MAŁY WOJOWNIK, WARSZAWA
CM: -48kg/105,8lbs Drabinka
1 MOSING KSAWERY UKS MAŁY WOJOWNIK, WARSZAWA
2 Rudolf Nazar Ares Fight Club Warszawa
3 Gozdzik Kacper Gold Team Polska ;;
CK: -57kg/125,7lbs Drabinka
1 LEWANDOWSKA JULIA UKS MAŁY WOJOWNIK, WARSZAWA
2 Busz Sandra Freestyle Fight
3 Trzcińska Weronika Predator MMA Myszyniec
JU: 93kg/205lb Drabinka
1 Biurko Norbert BRAK
2 Zalewski Dominik Silesian Fight Gym ; Piekary Śląskie ; Śląskie
3 Woszczyński Szymon Shooters Konin ;Konin;Wielkopolskie
JU: 61,2kg/135lb Drabinka
1 Falbiychuk Vladyslav Czerwony Smok Poznań
2 Wiśniowski Piotr Bonzai MMA Wrocław
3 Sławiczek Klaudiusz Octagon Team Cieszyn
JU: 77,1kg/170lb Drabinka
1 Malinowski Kamil War Dogs Lubliniec
2 Andrzejczak Mikołaj Muay Thai Jarocin;Jarocin;Wielkopolskie
3 Jaworek Mateusz Grappling Kraków
JU: 70,3kg/155lb Drabinka
1 Janiak Dawid NEXT LEVEL BJJ Opole
2 Mazurowski Mateusz BRAK
3 Nowak Mikołaj Octopus Łódź
JU: 65,8kg/145lb Drabinka
1 Drozdowski Jakub ASW Black Panther Bydgoszcz ;Bydgoszcz;Kujawsko-Pomorskie
2 Mroczek Hubert Forma Fight Team Częstochowa ;Częstochowa;Śląskie
3 Abdulbekov Jamshidbek Ares Fight Club Warszawa
JU: 83,9kg/185lb Drabinka
1 Gręda Dominik Victoria Ostrołęka
2 Niespor Tomasz GB Spartan Team Chorzów ;Chorzów;Śląskie
3 Lisiewski Norbert Copacabana Warszawa
SE: 77,1kg/170lb Drabinka
1 Smętoch Kamil Fantom MMA Kartuzy
2 Mioduszewski Damian BRAK
3 Semeniuk Patryk Stowarzyszenie Sportowe Puławy
SE: 83,9kg/185lb Drabinka
1 Gamla Szymon GKS Górnik ŁęcznaMMA ;Łęczna;lubelskie
2 Głażewski Krystian Viking Fight Club, Białystok, Podlaskie
3 Kucharski Mateusz Anaconda Team
SE: 93kg/205lb Drabinka
1 Struś Paweł Inżbud Rybnik- Octagon Żory
2 Gryń Dawid Arrachion Olsztyn
3 Szwajkowski Patryk Dziki Wschód Biała Podlaska
SE: 65,8kg/145lb Drabinka
1 Karkula Andrzej Nowotarski Klub Sportów Walki Nowy Targ
2 Wróbel Jarosław GKS Górnik ŁęcznaMMA ;Łęczna;lubelskie
3 Sudoł Julian Grappling Kraków
SE: 61,2kg/135lb Drabinka
1 Malec Bartłomiej Silesian Cage Club Katowice
2 Taganov Nurbek Ares Fight Club Warszawa
3 Bałasz Eryk MMA Acadamy Cracow
SE: 120,2kg/265lb Drabinka
1 Kowalczyk Przemysław Stowarzyszenie Sportowe Puławy
2 Oleszczuk Paweł DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
3 Rudzki Michał BRAK
SE: 70,3kg/155lb Drabinka
1 Rębacz Maciej MMA Acadamy Cracow
2 Mitko Mateusz Octagon Team Cieszyn
3 Nowak Patryk Octopus Łódź
SK: 65,8kg/145lb Drabinka
1 Jóźwiak Sara Ankos MMA Luboń
2 Czyżewska Wiktoria Brawler Końskie ;Końskie;Świętokrzyskie
3 Filocha Milena Bonzai MMA Wrocław
SK: 52,2kg/115lb Drabinka
1 Czaban Magdalena MMA Acadamy Cracow
2 Michno Sandra Silesian Cage Club Katowice
3 Madej Dominika Grappling Kraków
SK: 61,2kg/135lb Drabinka
1 Steczkowska Dominika Fight Club Łomża
2 Rodzik Marta MKS Lubartów
3 Derbin Aneta Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści; Warszawa; Mazowieckie