6. Mistrzostwa MMA - WYNIKI
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Wisniewski Patryk
Berserkers Team Szczecin
LOSE
Gwadera Adrian
Bastion Bełchatów
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
ADAMCZYK JAKUB
Uniq Fight Club Warszawa
LOSE
Kazubski Grzegorz
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Romaniuk Arkadiusz
Vale Tudo Białystok
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Kawecki Antoni
Puncher Wrocław
WIN
Romaniuk Arkadiusz
Vale Tudo Białystok
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Surówka Konrad
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Kazubski Grzegorz
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Cieśla Łukasz
BRAK
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min
DYSKWALIFIKACJA
Włodarczyk Marek
Octopus Łódź
WIN
SZOT MACIEJ
Animmals Zawiercie
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min
DYSKWALIFIKACJA
Włodarczyk Marek
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min
DYSKWALIFIKACJA
SZOT MACIEJ
Animmals Zawiercie
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Jabłoński Antoni
Vale Tudo Białystok
LOSE
Paluchowski Piotr
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Gałązka Marcin
Flow House Academy Warszawa
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Wikar Hubert
Halny Nowy Sącz
WIN
Steć Jakub
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Kuć Kacper
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
wojda wojciech
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
Kalinowski Dawid
Flow House Academy Warszawa
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Kos Mykola
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Sieg Paweł
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Dorosz Ernest
BRAK
LOSE
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Łaszewski Patryk
BRAK
WIN
Pilak Grzegorz
Fighters Factory Oleśnica
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Szczerbik Piotr
Olympia Lidzbark Warmiński
LOSE
Błaziak Marcin
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / K / 52,2kg/115lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Konik Paulina
Dojo United Łódź
LOSE
Madej Dominika
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / K / 52,2kg/115lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Krawiec Sandra
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Madej Dominika
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
NO-CONTEST
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
ARABI Shahfaisal
MMA Vienna
LOSE
Lizakowski Piotr
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
godzina walki: 03:51:46 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Zając Igor
BRAK
WIN
Marcinkowski Dawid
Spartakus Team Zakopane
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Nazirov Rashidbek
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Miler Kamil
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
DYSKWALIFIKACJA
Nazirov Rashidbek
WCA Warszawa
LOSE
Malikov Denis
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Walczak Antek
Dragon Fighter Bynowo
LOSE
Nowak Patryk
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Wojtera Jacek
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Krypets Stanislau
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Starzyński Bartłomiej
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
Drożdż Mateusz
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Czarniecki Daniel
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Łysiak Konrad
Camel Fight Club Olsztyn
LOSE
Krzyżak Wojciech
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Szymański Patryk
Dragon Fighter Bynowo
LOSE
Panikowski Adrian
Fighters Factory Oleśnica
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Malikov Denis
WCA Warszawa
WIN
Oleksy Michal
Contender Kamienna Góra
LOSE
godzina walki: 07:41:12 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
TKO
Chernukhin Yevhen
MMA Academy Kraków
LOSE
Jakowicz Krystian
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
godzina walki: 08:11:19 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Antczak Kacper
NEXT LEVEL BJJ Wrocław
LOSE
KRAJEWSKI ALEKS
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 08:14:47 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mehtiyev Rafael
WCA Warszawa
LOSE
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 08:20:49 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
Liutcanov Demian
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 08:27:54 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bałasz Eryk
MMA Academy Kraków
LOSE
Skwarek Przemysław
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 08:34:35 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rygiel Dawid
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Lizakowski Piotr
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
godzina walki: 08:41:26 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Zając Igor
BRAK
LOSE
Malikov Denis
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 08:47:38 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Nazirov Rashidbek
WCA Warszawa
WIN
Cierson Piotr
Furia Bytów
LOSE
godzina walki: 08:52:26 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
KRAJEWSKI ALEKS
Octopus Łódź
WIN
Jakowicz Krystian
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
godzina walki: 08:55:51 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Piątkowski Adrian
WCA Warszawa
LOSE
Wolski Patryk
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 09:02:27 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Kawecki Antoni
Puncher Wrocław
WIN
Sonntag Tomasz
Fantom MMA Kartuzy
LOSE
godzina walki: 09:08:43 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Sopin Volodymyr
Academia Gorila Warszawa
WIN
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 09:14:22 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Liutcanov Demian
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 09:20:31 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lizakowski Piotr
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
Skwarek Przemysław
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 09:25:25 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Malikov Denis
WCA Warszawa
WIN
Miler Kamil
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 09:31:46 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
KRAJEWSKI ALEKS
Octopus Łódź
LOSE
Nazirov Rashidbek
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 09:38:08 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Pitoń Krzysztof
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Rzemieniewski Remigiusz
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 09:44:07 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gwadera Adrian
Bastion Bełchatów
LOSE
Wolski Patryk
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 09:48:12 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Kowalewski Kornel
Arrachion Olsztyn
LOSE
Kazubski Grzegorz
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
godzina walki: 09:54:36 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Surówka Konrad
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Sopin Volodymyr
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:01:04 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
TKO
Sarukhanian David
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Kamiński Adrian
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 10:08:14 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Sliusarenko Andrii
DIABLO GYM Ukraine
LOSE
Lelito Krzysztof
Halny Nowy Sącz
WIN
godzina walki: 10:13:07 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kazachynskyi Mykola
WCA Warszawa
WIN
Zwierzchowski Adrian
United Gym Aleksandrów Łódzki
LOSE
godzina walki: 10:16:51 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
MAKOWIECKI KAMIL
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
Górak Krystian
Octopus Rzeszów
LOSE
godzina walki: 10:23:41 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Vajgl Samuel
Octagon Team Cieszyn
WIN
Kłos Łukasz
Universal Fight Team Rzeszów
LOSE
godzina walki: 10:32:05 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pachny Sławomir
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
godzina walki: 10:38:32 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Szczerbik Piotr
Olympia Lidzbark Warmiński
WIN
GROSICKI KRZYSZTOF
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:45:51 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ząbczyk Mateusz
Octopus Rzeszów
WIN
Engler Bartosz
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 10:49:05 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
WIN
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 10:56:43 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Pilak Grzegorz
Fighters Factory Oleśnica
WIN
Podwojski Dawid
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:03:11 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Zieliński Jakub
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 11:10:35 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Glinicki Karol
Uniq Fight Club Warszawa
WIN
Wojtaczka Jakub
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 11:17:26 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Dalaev Ibragim
WCA Warszawa
LOSE
Klocek Michał
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 11:23:48 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Wojtera Jacek
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Nowak Patryk
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 11:28:10 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Kamiński Adrian
Bonzai MMA Wrocław
WIN
SIEDLEC ALBERT
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
godzina walki: 11:34:21 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Krasiński Krzysztof
Arrachion MMA Morąg
WIN
Hudoba Sebastian
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:42:00 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
KO
Lelito Krzysztof
Halny Nowy Sącz
LOSE
Kazachynskyi Mykola
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 11:48:19 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Czarniecki Daniel
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Starzyński Bartłomiej
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
godzina walki: 12:00:52 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
MAKOWIECKI KAMIL
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
Krzyżak Wojciech
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 12:07:14 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Vajgl Samuel
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Panikowski Adrian
Fighters Factory Oleśnica
WIN
godzina walki: 12:14:31 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
TKO
Kazubski Grzegorz
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
Wolski Patryk
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 12:21:16 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Gałązka Marcin
Flow House Academy Warszawa
WIN
Paluchowski Piotr
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
godzina walki: 12:28:52 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
Wikar Hubert
Halny Nowy Sącz
LOSE
godzina walki: 12:33:12 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Kuć Kacper
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
LOSE
Błaziak Marcin
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 12:37:10 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Ząbczyk Mateusz
Octopus Rzeszów
LOSE
Szczerbik Piotr
Olympia Lidzbark Warmiński
WIN
godzina walki: 12:40:47 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Glinicki Karol
Uniq Fight Club Warszawa
LOSE
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 12:47:35 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Sieg Paweł
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
Kalinowski Dawid
Flow House Academy Warszawa
LOSE
godzina walki: 12:53:22 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Greń Damian
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Makowski Łukasz
Arrachion MMA Iława
WIN
godzina walki: 12:59:09 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pitoń Krzysztof
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Potyran Jakub
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 13:04:56 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Cieśla Łukasz
BRAK
LOSE
Szczygieł Oliwier
Academia Gorila Rybnik
WIN
godzina walki: 13:14:00 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Struś Paweł
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
Zabielski Maciej
Grappler Ełk
LOSE
godzina walki: 13:19:06 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nowak Patryk
Octopus Łódź
WIN
Klocek Michał
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 13:25:09 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Krasiński Krzysztof
Arrachion MMA Morąg
WIN
Kamiński Adrian
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 13:32:14 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Czarniecki Daniel
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Kazachynskyi Mykola
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 13:38:57 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Panikowski Adrian
Fighters Factory Oleśnica
LOSE
MAKOWIECKI KAMIL
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
godzina walki: 13:42:49 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Surówka Konrad
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Kawecki Antoni
Puncher Wrocław
WIN
godzina walki: 13:49:41 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
Gałązka Marcin
Flow House Academy Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:55:09 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
KO
Łaszewski Patryk
BRAK
LOSE
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 14:01:53 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sieg Paweł
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 14:05:16 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
KRAJEWSKI ALEKS
Octopus Łódź
WIN
Miler Kamil
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 14:12:54 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Skwarek Przemysław
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Liutcanov Demian
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 14:27:42 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pitoń Krzysztof
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
Makowski Łukasz
Arrachion MMA Iława
WIN
godzina walki: 14:31:45 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Struś Paweł
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
Szczygieł Oliwier
Academia Gorila Rybnik
LOSE
godzina walki: 14:37:54 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Błaziak Marcin
Gladio Świdnik
WIN
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
LOSE
godzina walki: 14:44:52 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sieg Paweł
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 14:50:22 | DRABINKA
S / K / 52,2kg/115lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Madej Dominika
Grappling Kraków
LOSE
Pietruszka Weronika
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 14:56:36 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Krasiński Krzysztof
Arrachion MMA Morąg
LOSE
Nowak Patryk
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 15:02:21 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
MAKOWIECKI KAMIL
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
Kazachynskyi Mykola
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 15:05:34 | DRABINKA
S / K / 52,2kg/115lb - 1x4min Półfinał
KO
Krawiec Sandra
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Rybicka Martyna
Bydgoski Klub Sportowy Centrum
WIN
godzina walki: 15:12:24 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szczygieł Oliwier
Academia Gorila Rybnik
WIN
Pitoń Krzysztof
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
godzina walki: 15:16:18 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Sieg Paweł
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
godzina walki: 15:29:46 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kazachynskyi Mykola
WCA Warszawa
WIN
Krasiński Krzysztof
Arrachion MMA Morąg
LOSE
godzina walki: 15:32:47 | DRABINKA
J / K / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Stawska Oliwia
Arrachion Olsztyn
LOSE
Sós Marta
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 17:08:39 | DRABINKA
S / K / 52,2kg/115lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Rybicka Martyna
Bydgoski Klub Sportowy Centrum
LOSE
Pietruszka Weronika
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 17:18:15 | DRABINKA
S / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dębosz Wiktoria
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
LOSE
Cisło Weronika
Anaconda Team Rzgów
WIN
godzina walki: 17:21:43 | DRABINKA
S / K / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bałos Agata
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
Rodzik Marta
Octopus Lublin
WIN
godzina walki: 17:37:29 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
KO
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
LOSE
Błaziak Marcin
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 18:10:09 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
TKO
Kawecki Antoni
Puncher Wrocław
LOSE
Wolski Patryk
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 18:14:20 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Lizakowski Piotr
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 18:18:39 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Struś Paweł
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
LOSE
Makowski Łukasz
Arrachion MMA Iława
WIN
godzina walki: 18:34:00 | DRABINKA
S / K / 47,7KG/105lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Andruch Wiktoria
Arrachion MMA Iława
WIN
Szyłak Kinga
Fight Club Łomża
LOSE
godzina walki: 18:49:17 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
MAKOWIECKI KAMIL
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
Nowak Patryk
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 19:04:46 | DRABINKA
J / K / 52,2kg/115lb - 3x3min Finał
TKO
Cholewa Krystyna
Grappling Kraków
LOSE
Stępień Blanka
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 19:19:18 | DRABINKA
U14 / M / 48kg/105,8lb - 1x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wojniak Krystian
Grappling Kraków
LOSE
KACZMARCZYK STANISŁAW
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
godzina walki: 19:29:11 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Stachura Oskar
Bebson Gold Team Bielawa
WIN
Skobel Piotr
Strefa Walk Lubin
LOSE
godzina walki: 19:35:27 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Tereshkun Adrian
BRAK
WIN
Gręda Dominik
Victoria Ostrołęka
LOSE
godzina walki: 19:40:49 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Fedokha Vladyslav
Octopus Łódź
LOSE
Mamedov Elnur
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 19:55:43 | DRABINKA
U16 / M / 62kg/136,7lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Ruban Anton
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
Kolomiichuk Dmytro
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 20:11:28 | DRABINKA
PK / S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Finał
NO-CONTEST
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Malcharek Seweryn
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
Kulis Paweł
Predator MMA Myszyniec
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
San Lorenzo Marino
Akademia Walki Warszawa
LOSE
WIĄCEK ERNEST
Academy Martial Arts Włocławek
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Siński Kacper
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Mola Rafał
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Opaczewski Dawid
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Rell Aleksander
Gold Crew
LOSE
STANEK MAREK
Klub Sztuk Walki Shogun Żory
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
NO-CONTEST
Baron Grzegorz
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Wywiał Jakub
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Baron Grzegorz
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Siński Kacper
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Tymiński Łukasz
Giria Ninja Biała Podlaska
LOSE
Kania Dominik
Skra Sport Warszawa
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Jabłoński Patryk
Giria Ninja Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Kita Dawid
BRAK
WIN
Korcz Daniel
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Smaczyński Marcin
Elitarni MMA Oborniki Śląskie
LOSE
Utkowski Mateusz
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
MILEWSKI MICHAŁ
Academia Gorila Warszawa
WIN
Kropidłowski Dawid
BRAK
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Kołodziej Tomasz
Muay Thai Jarocin
LOSE
Tarnacki Jakub
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Malec Kamil
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Bartos Kacper
Spartakus Team Zakopane
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Galec Łukasz
Academia Gorila Warszawa
WIN
Królik Maksymilian
BRAK
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Adamczyk Tomasz
Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
LOSE
Oleś Damian
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
PYZEL TOMASZ
Uniq Fight Club Warszawa
Jaruzal Filip
Bastion Bełchatów
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Wosinek Adrian
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Niemyt Adam
Fighters Factory Oleśnica
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Kuciński Filip
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
Paschalis Robert
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Opasiak Bartłomiej
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Bartos Piotr
Anaconda Team Rzgów
WIN
Wójcicki Kamil
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Oleś Damian
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Kuciński Filip
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Waśniowski Piotr
Klub Samuraj Wrocław
WIN
Kuciński Filip
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Mazur Łukasz
BRAK
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Włodarczyk Marcin
BRAK
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Mazur Łukasz
BRAK
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Trzecie miejsce
NO-CONTEST
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / K / 52,2kg/115lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Szędzioł Sandra
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / K / 52,2kg/115lb - 1x4min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Zarębińska Wiktoria
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Wodzyński Paweł
Skra Sport Warszawa
WIN
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Todorić Wojciech
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Korocinski Piotr
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Finał
WOLNY LOS
Todorić Wojciech
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Gnitecki Dominik
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Pieszczyński Dawid
Bastion Bełchatów
LOSE
Yangulbiev Denilbek
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 20:51:26 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
San Lorenzo Marino
Akademia Walki Warszawa
WIN
Ilyosov Jahongir
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 08:19:29 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Ozimirski Tomasz
SK Kickboxing Kielce
WIN
Lokatyr Taras
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 08:27:49 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Worwa Dominik
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
SZYMANEK PAWEŁ
Klub Sztuk Walki Shogun Żory
LOSE
godzina walki: 08:33:08 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
KOZHOEV Munarbek
Puncher Wrocław
WIN
Isaev Adam
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 08:38:40 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Bożek Łukasz
Bastion Bełchatów
LOSE
Kosacz Paweł
BRAK
WIN
godzina walki: 08:45:16 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Syrowski Piotr
Olympia Lidzbark Warmiński
LOSE
Wywiał Jakub
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 08:48:21 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Potempski Damian
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
Wojnowski Jakub
Grappler Ełk
LOSE
godzina walki: 08:55:56 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Żyła Karol
Copacabana Warszawa
LOSE
Baron Grzegorz
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 09:02:28 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Malcharek Seweryn
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
LOSE
Yangulbiev Denilbek
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 09:08:52 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Worwa Dominik
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Ozimirski Tomasz
SK Kickboxing Kielce
LOSE
godzina walki: 09:15:34 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
KOZHOEV Munarbek
Puncher Wrocław
WIN
Opyd Michał
Bastion Bełchatów
LOSE
godzina walki: 09:22:34 | DRABINKA
PK / S / K / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Dzięgiel Natalia
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
LOSE
Gutowska Julia
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 09:29:34 | DRABINKA
PK / S / K / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dzióba Nikoletta
Poland Top Team Grudziądz
WIN
Wierzbicka Dominika
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
godzina walki: 09:33:04 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kosacz Paweł
BRAK
LOSE
Siński Kacper
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 09:39:05 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Opaczewski Dawid
Academia Gorila Warszawa
WIN
Krawczyk Karol
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
LOSE
godzina walki: 09:45:48 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Potempski Damian
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
Wywiał Jakub
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 09:48:25 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Baron Grzegorz
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
STANEK MAREK
Klub Sztuk Walki Shogun Żory
LOSE
godzina walki: 09:52:49 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kordyś Mateusz
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Pogłód Kamil
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:00:07 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
WIĄCEK ERNEST
Academy Martial Arts Włocławek
WIN
Yangulbiev Denilbek
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:06:13 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
KOZHOEV Munarbek
Puncher Wrocław
LOSE
Worwa Dominik
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
godzina walki: 10:13:21 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
TKO
Syrowski Radosław
Olympia Lidzbark Warmiński
WIN
Chwiej Bartosz
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 10:20:41 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sielski Patryk
Energy Fight Club Gdynia
LOSE
Kraska Kacper
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 10:27:27 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Siepsiak Filip
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
Pisarski Bartłomiej
LKSW Tajfun Legionowo
LOSE
godzina walki: 10:34:07 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kołacz Kamil
Dexters Team Nowy Sącz
WIN
Kolcz Paweł
Arrachion MMA Iława
LOSE
godzina walki: 10:38:06 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
TKO
Knop Grzegorz
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
Łazowski Artur
BRAK
WIN
godzina walki: 10:44:57 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rejak Szymon
Fighters Factory Oleśnica
LOSE
Khrystenko Nazar
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 10:50:03 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Opaczewski Dawid
Academia Gorila Warszawa
WIN
Siński Kacper
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 01:10:31 | DRABINKA
PK / S / K / 61,2kg/135lb - 1x4min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wierzbicka Dominika
Klub Samuraj Wrocław
WIN
Dzięgiel Natalia
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
LOSE
godzina walki: 10:57:57 | DRABINKA
PK / S / K / 61,2kg/135lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Dzióba Nikoletta
Poland Top Team Grudziądz
LOSE
Gutowska Julia
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 11:03:49 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Osik Szymon
Elitarni MMA Oborniki Śląskie
WIN
Gurban Igor
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:08:03 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Mużyło Mateusz
Grappler Ełk
LOSE
Borysiuk Damian
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 11:14:50 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
TKO
Szczucki Michał
Arrachion Olsztyn
LOSE
Horbijczuk Mateusz
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 11:18:10 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Tenderenda Piotr
Copacabana Warszawa
LOSE
Zieliński Piotr
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 11:22:35 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Tokarczyk Mateusz
Anaconda Team Rzgów
WIN
Żywalewski Jakub
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 11:27:06 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Grobelny Robert
War Dogs Lubliniec
WIN
Bany Jan
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:33:27 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ellouze oussema
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Pietraszkiewicz Patryk
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 11:37:50 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Ogłuszka Filip
BRAK
LOSE
Szarnecki Jakub
LKSW Tajfun Legionowo
WIN
godzina walki: 11:43:52 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kucharski Marcelian
Fanatic Gym
WIN
Ekielski Grzegorz
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:50:08 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Krawczyk Patryk
Puncher Wrocław
WIN
Kaździoł Mateusz
Giria Ninja Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 11:55:44 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Moskal Piotr
Arrachion MMA Morąg
LOSE
Bielicki Paweł
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 12:02:10 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wywiał Jakub
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Opaczewski Dawid
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 12:04:43 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Tarnacki Jakub
Fight Club Łomża
LOSE
MILEWSKI MICHAŁ
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 12:17:23 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kraska Kacper
Octopus Łódź
WIN
Syrowski Radosław
Olympia Lidzbark Warmiński
LOSE
godzina walki: 12:23:16 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Borkowski Sebastian
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
Malec Kamil
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 12:29:38 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
ZGLIŃSKI DAWID
BRAK
LOSE
Wojtasik Wojciech
AK Champion
WIN
godzina walki: 12:36:25 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Siepsiak Filip
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Rokicki Jakub
Uniq Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 12:41:49 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Borawski Jakub
Giria Ninja Biała Podlaska
LOSE
Kołacz Kamil
Dexters Team Nowy Sącz
WIN
godzina walki: 12:47:48 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
TKO
Butowski Michał
Fantom MMA Kartuzy
LOSE
Łazowski Artur
BRAK
WIN
godzina walki: 12:53:31 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Galec Łukasz
Academia Gorila Warszawa
WIN
Khrystenko Nazar
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 12:56:41 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Borysiuk Damian
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
Osik Szymon
Elitarni MMA Oborniki Śląskie
LOSE
godzina walki: 13:02:52 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA