7. Mistrzostwa MMA - WYNIKI
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
NO-CONTEST
Just Mariusz
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
godzina walki: 07:07:39 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Brygoła Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
NO-CONTEST
Drzewiecki Kacper
Pretorian Gorzów Wielkopolski
LOSE
Mika Krzysztof
Shark Top Team Bytom
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
LOSE
Wasilkowski Michał
Contender Kamienna Góra
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
NO-CONTEST
Górak Krystian
Octopus Rzeszów
WIN
Sarukhanian David
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
NO-CONTEST
Piszczek Arkadiusz
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
NO-CONTEST
GROSICKI KRZYSZTOF
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
NO-CONTEST
Kania Dominik
Skra Sport Warszawa
LOSE
Lev Dominik
Jetsaam Gym
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
NO-CONTEST
Cierson Piotr
Furia Bytów
WIN
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
Wojtaczka Jakub
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Hudoba Sebastian
Copacabana Warszawa
LOSE
Pluciński Maciej
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 08:22:53 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Banaś Tomasz
MMA Solo Team Namysłów
WIN
PIOTROWSKI JAN
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 08:29:24 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Zwierzchowski Adrian
United Gym Aleksandrów Łódzki
WIN
MAKOWIECKI KAMIL
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
godzina walki: 08:34:51 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
Chernukhin Yevhen
MMA Academy Kraków
LOSE
godzina walki: 08:40:23 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Krypets Stanislau
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Gala Filip
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 08:46:08 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
LOSE
Miastkowski Nikodem
Spitfire Gym Berlin
WIN
godzina walki: 08:51:47 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Markowicz Wiktor
Grappling Kraków
WIN
Andrzejczuk Kamil
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 08:57:48 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Banaś Tomasz
MMA Solo Team Namysłów
LOSE
Kachnic Miłosz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 09:10:45 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Antczak Kacper
NEXT LEVEL BJJ Wrocław
LOSE
Opaczewski Dawid
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 09:17:28 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Piszczek Arkadiusz
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Mika Krzysztof
Shark Top Team Bytom
LOSE
godzina walki: 09:20:44 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
KO
Kowalski Jakub
Shark Top Team Bytom
LOSE
GROSICKI KRZYSZTOF
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
godzina walki: 09:27:04 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lev Dominik
Jetsaam Gym
WIN
Konopko Volodymyr
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:30:16 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bakalarczyk Grzegorz
Anaconda Team Rzgów
LOSE
Pluciński Maciej
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 09:36:39 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Górak Krystian
Octopus Rzeszów
WIN
Cierson Piotr
Furia Bytów
LOSE
godzina walki: 09:43:42 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Opaczewski Dawid
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Zwierzchowski Adrian
United Gym Aleksandrów Łódzki
WIN
godzina walki: 09:49:27 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gala Filip
Grappling Kraków
LOSE
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 09:54:52 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kubiak Leonardo
Rio Grappling Club Oława
WIN
Drożdż Mateusz
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 10:00:59 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
TKO
Klouček Vojtěch
Jetsaam Gym
WIN
Szafraniec Robert
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 10:06:30 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wojtera Jacek
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Miastkowski Nikodem
Spitfire Gym Berlin
WIN
godzina walki: 10:10:51 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
TKO
Janda Ondrej
Octagon Team Cieszyn
LOSE
OLSZOWY SEBASTIAN
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 10:16:02 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Markowicz Wiktor
Grappling Kraków
LOSE
Brygoła Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 10:19:35 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kachnic Miłosz
Octagon Team Cieszyn
WIN
Piszczek Arkadiusz
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 10:24:53 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
GROSICKI KRZYSZTOF
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
Wasilkowski Michał
Contender Kamienna Góra
WIN
godzina walki: 10:30:51 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
TKO
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
Lev Dominik
Jetsaam Gym
LOSE
godzina walki: 10:36:20 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Górak Krystian
Octopus Rzeszów
WIN
Pluciński Maciej
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 10:43:08 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Korbal Kacper
Impact Fight Club Płock
WIN
Jakowicz Krystian
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
Zwierzchowski Adrian
United Gym Aleksandrów Łódzki
LOSE
godzina walki: 10:49:00 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
OLSZOWY SEBASTIAN
Grappling Kraków
LOSE
Miastkowski Nikodem
Spitfire Gym Berlin
WIN
godzina walki: 10:54:43 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Klouček Vojtěch
Jetsaam Gym
WIN
Kubiak Leonardo
Rio Grappling Club Oława
LOSE
godzina walki: 11:00:44 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
TKO
Lokatyr Taras
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Němec Jakub
Jetsaam Gym
WIN
godzina walki: 11:06:38 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Miler Kamil
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Krzywoń Wojciech
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 11:11:26 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Kaczorek Filip
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Hamerski Mateusz
Virtus Radom
WIN
godzina walki: 11:17:24 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
TKO
Olczyk Wiktor
FC Courage ZONE
LOSE
Rygiel Dawid
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 11:23:51 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Caban Sebastian
Anaconda Team Rzgów
WIN
Ostrowicz Krystian
Puncher Wrocław
LOSE
godzina walki: 11:25:59 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kachnic Miłosz
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Brygoła Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 11:32:35 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
Wasilkowski Michał
Contender Kamienna Góra
LOSE
godzina walki: 11:38:19 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Pitoń Krzysztof
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
KOWALSKI MAKSYMILIAN
Animmals Zawiercie
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Dobrowolski Krzysztof
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Jaworski Patryk
Koszaliński klub sportów walki Gorillas
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Dalaev Ibragim
WCA Warszawa
LOSE
Korbal Kacper
Impact Fight Club Płock
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Strzelecki Maciej
Gladio Świdnik
LOSE
Bęben Kamil
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Chorąży Jakub
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
Romankiewicz Maciej
Draculino Oświęcim
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
TKO
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
Górak Krystian
Octopus Rzeszów
LOSE
godzina walki: 11:42:36 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
TKO
Miastkowski Nikodem
Spitfire Gym Berlin
LOSE
Klouček Vojtěch
Jetsaam Gym
WIN
godzina walki: 11:47:54 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Greń Damian
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Łęcki Piotr
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 12:01:00 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Makowski Łukasz
Arrachion MMA Iława
WIN
Prusik Sławomir
Coloseum Boxing Chojnów
LOSE
godzina walki: 12:06:30 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Krzywoń Wojciech
Grappling Kraków
LOSE
Němec Jakub
Jetsaam Gym
WIN
godzina walki: 12:12:39 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Rygiel Dawid
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Hamerski Mateusz
Virtus Radom
WIN
godzina walki: 12:17:54 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Sudoł Julian
Grappling Kraków
WIN
Caban Sebastian
Anaconda Team Rzgów
LOSE
godzina walki: 12:23:21 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Staszkiewicz Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
Drzyzga Hubert
Shooters Konin
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gutkowski Kuba
Impact Fight Club Płock
LOSE
Shavanov Adam
Taurus Fight Club
WIN
godzina walki: 12:30:00 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
NO-CONTEST
Miastkowski Nikodem
Spitfire Gym Berlin
WIN
Górak Krystian
Octopus Rzeszów
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
TKO
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
WIN
Skwarek Przemysław
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 12:36:45 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Wojciechowski Filip
Gold Crew
LOSE
Gwadera Adrian
Bastion Bełchatów
WIN
godzina walki: 12:42:35 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Maciusik Jarosław
Grappling Kraków
WIN
Kazubski Grzegorz
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
godzina walki: 12:49:08 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kowalewski Kornel
Arrachion Olsztyn
LOSE
Wolski Patryk
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 12:55:04 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
TKO
Wardak Łukasz
Academia Gorila Żyrardów
LOSE
Sztaba Dominik
Motor Lublin Klub Sportów Walki
WIN
godzina walki: 13:00:32 | DRABINKA | Youtube
S / K / 47,7KG/105lb - 3x3min
PODDANIE
Szyłak Kinga
Fight Club Łomża
LOSE
GŁAZ Julia
Bastion Tychy
WIN
godzina walki: 13:06:22 | DRABINKA | Youtube
S / K / 65,8kg/145lb - 3x3min
KO
Stawska Oliwia
Arrachion Olsztyn
LOSE
Zielińska Monika
Nemesis MMA PRO Team
WIN
godzina walki: 13:08:54 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
Malinowski Daniel
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 13:12:40 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Falbiychuk Vladyslav
Czerwony Smok Poznań
WIN
Shavanov Adam
Taurus Fight Club
LOSE
godzina walki: 13:18:06 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Němec Jakub
Jetsaam Gym
LOSE
Korbal Kacper
Impact Fight Club Płock
WIN
godzina walki: 13:24:08 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sudoł Julian
Grappling Kraków
WIN
Hamerski Mateusz
Virtus Radom
LOSE
godzina walki: 13:29:40 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Czyrka Piotr
Octopus Łódź
LOSE
Bęben Kamil
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 13:44:28 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
TKO
Maciusik Jarosław
Grappling Kraków
LOSE
Chorąży Jakub
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
godzina walki: 13:55:29 | DRABINKA | Youtube
S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
NO-CONTEST
Przemyślak Michał
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
LOSE
Bielusiak Kacper
Bastion Tychy
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sztaba Dominik
Motor Lublin Klub Sportów Walki
LOSE
Wolski Patryk
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 13:59:24 | DRABINKA | Youtube
S / K / 56,7kg/125lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pietruszka Weronika
Fight Club Łomża
LOSE
GIEC MAGDALENA
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 14:05:08 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Makowski Łukasz
Arrachion MMA Iława
WIN
Łęcki Piotr
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 14:12:08 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jaworski Patryk
Koszaliński klub sportów walki Gorillas
LOSE
Pitoń Krzysztof
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
godzina walki: 14:17:59 | DRABINKA | Youtube
S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
TKO
SZOT MACIEJ
Animmals Zawiercie
WIN
Wójcicki Kamil
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 14:23:30 | DRABINKA | Youtube
S / K / 65,8kg/145lb - 3x3min
TKO
Przygodzka Natalia
Cross Fight Radom
WIN
Stawska Oliwia
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 14:25:08 | DRABINKA | Youtube
S / K / 47,7KG/105lb - 3x3min
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Andruch Wiktoria
Arrachion MMA Iława
WIN
Szyłak Kinga
Fight Club Łomża
LOSE
godzina walki: 14:29:07 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
TKO
Wolski Patryk
Czerwony Smok Poznań
WIN
Chorąży Jakub
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
godzina walki: 14:43:09 | DRABINKA | Youtube
S / K / 56,7kg/125lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Urbanová Markéta
Jetsaam Gym
LOSE
GIEC MAGDALENA
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 14:46:16 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Gwadera Adrian
Bastion Bełchatów
WIN
Drzyzga Hubert
Shooters Konin
LOSE
godzina walki: 13:49:57 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
NO-CONTEST
Gwadera Adrian
Bastion Bełchatów
WIN
Bęben Kamil
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / K / 56,7kg/125lb - 1x4min Półfinał
TKO
Pałat Natalia
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
Konik Paulina
Dojo United Łódź
WIN
godzina walki: 14:51:40 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
NO-CONTEST
Chorąży Jakub
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
Bęben Kamil
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
Shavanov Adam
Taurus Fight Club
WIN
godzina walki: 15:04:44 | DRABINKA | Youtube
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Trzecie miejsce
NO-CONTEST
Wójcicki Kamil
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
Przemyślak Michał
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wasilkowski Michał
Contender Kamienna Góra
WIN
Kachnic Miłosz
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 15:18:15 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jaworski Patryk
Koszaliński klub sportów walki Gorillas
LOSE
Łęcki Piotr
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 15:32:23 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Hamerski Mateusz
Virtus Radom
LOSE
Němec Jakub
Jetsaam Gym
WIN
godzina walki: 15:47:42 | DRABINKA | Youtube
S / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Pałat Natalia
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
Urbanová Markéta
Jetsaam Gym
WIN
godzina walki: 16:00:54 | DRABINKA | Youtube
S / K / 65,8kg/145lb - 3x3min
TKO
Przygodzka Natalia
Cross Fight Radom
LOSE
Zielińska Monika
Nemesis MMA PRO Team
WIN
godzina walki: 16:13:10 | DRABINKA | Youtube
S / K / 47,7KG/105lb - 3x3min
TKO
Andruch Wiktoria
Arrachion MMA Iława
LOSE
GŁAZ Julia
Bastion Tychy
WIN
godzina walki: 16:23:09 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
TKO
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
Brygoła Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
TKO
Klouček Vojtěch
Jetsaam Gym
LOSE
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Malinowski Daniel
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Falbiychuk Vladyslav
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 18:20:50 | DRABINKA
U16 / M / 52kg/114,6lb - 1x4min Finał
NO-CONTEST
Rosenbergr Jonasz
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Rudolf Nazar
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Sudoł Julian
Grappling Kraków
WIN
Korbal Kacper
Impact Fight Club Płock
LOSE
godzina walki: 18:36:17 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
TKO
Wolski Patryk
Czerwony Smok Poznań
WIN
Gwadera Adrian
Bastion Bełchatów
LOSE
godzina walki: 18:51:46 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pitoń Krzysztof
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
Makowski Łukasz
Arrachion MMA Iława
WIN
godzina walki: 18:57:22 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Finał
TKO
SZOT MACIEJ
Animmals Zawiercie
WIN
Bielusiak Kacper
Bastion Tychy
LOSE
godzina walki: 19:12:17 | DRABINKA
S / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Konik Paulina
Dojo United Łódź
WIN
GIEC MAGDALENA
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 19:24:00 | DRABINKA
U18 / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Manikowski Tomasz
Furia Bytów
WIN
PŁODZIK NIKODEM
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
godzina walki: 19:39:42 | DRABINKA
U16 / M / 67kg/147,7lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kotoński Oliwier
Fight Club Golden Dragon
LOSE
Didaev Zhakhar
Fight Team MMA Brodnica
WIN
godzina walki: 19:55:16 | DRABINKA
U16 / M / 62kg/136,7lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Karpow Andrii
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
Kołecki Borys
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 20:02:23 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Kharyniuk Stanislav
BRAK
LOSE
Fornalski Kacper
Strefa Walk Lubin
WIN
godzina walki: 07:14:05 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
WNĘTRZAK MICHAŁ
Anaconda Team Rzgów
WIN
Nowak Bartek
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Kusiński Jakub
Octopus Łódź
WIN
Pusz Szymon
Anaconda Team Rzgów
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Waga Jakub
Poland Top Team Grudziądz
LOSE
Walczak Antek
Dragon Fighter Bynowo
WIN
godzina walki: 08:21:05 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Malinowski Kamil
War Dogs Lubliniec
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Strzemecki Sylwester
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Sprancel Szymon
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
godzina walki: 08:27:17 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mamedov Elnur
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Pieniążek Tymon
War Dogs Lubliniec
LOSE
godzina walki: 08:34:10 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Dobrzyniecki Marcel
Strefa Walk Lubin
LOSE
Didaev Ilman
Poland Top Team Grudziądz
WIN
godzina walki: 08:39:57 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
TKO
Kuchura Danil
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Olszta Krystian
MKS Lubartów
WIN
godzina walki: 08:46:22 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Rakhlitskyi Viacheslav
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Borys Wiktor
Rio Grappling Club Oława
WIN
Smok Daniel
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
godzina walki: 08:52:18 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Czabara Wiktor
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Wdowiński Bartosz
LKSW Tajfun Legionowo
WIN
godzina walki: 08:59:34 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nowak Aleksy
Virtus Radom
LOSE
Mil Michał
Akademia Sportów Walki Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 09:05:36 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Selwa Paweł
Octopus Rzeszów
LOSE
Fornalski Kacper
Strefa Walk Lubin
WIN
godzina walki: 09:12:30 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Sprancel Szymon
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
Tumialis Marcin
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Nowicki Bartosz
Octopus Łódź
LOSE
Walczak Antek
Dragon Fighter Bynowo
WIN
godzina walki: 09:18:42 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Koltsov Vladyslav
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Mamedov Elnur
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 09:25:25 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Lorkowski Michał
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
Majewski Jakub
BRAK
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Turopov Safarali
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Didaev Ilman
Poland Top Team Grudziądz
WIN
godzina walki: 09:31:45 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bocheński Mateusz
Contender Kamienna Góra
WIN
Fedokha Vladyslav
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 09:36:49 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
NO-CONTEST
WNĘTRZAK MICHAŁ
Anaconda Team Rzgów
WIN
Rakhlitskyi Viacheslav
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
KOCZUR DANIEL
MMA Academy Kraków
LOSE
Dudkowiak Julian
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 09:42:56 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Gierczak Filip
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Malinowski Kamil
War Dogs Lubliniec
WIN
godzina walki: 09:49:06 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Borys Wiktor
Rio Grappling Club Oława
LOSE
Olszta Krystian
MKS Lubartów
WIN
godzina walki: 09:53:09 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Wdowiński Bartosz
LKSW Tajfun Legionowo
WIN
Grudka Aleksander
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:58:03 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Mil Michał
Akademia Sportów Walki Biała Podlaska
WIN
Kusiński Jakub
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 10:03:56 | DRABINKA
J / K / 61,2kg/135lb - 3x3min
NO-CONTEST
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Walczak Antek
Dragon Fighter Bynowo
LOSE
Fornalski Kacper
Strefa Walk Lubin
WIN
godzina walki: 10:06:40 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Didaev Ilman
Poland Top Team Grudziądz
WIN
Mamedov Elnur
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:27:44 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Bocheński Mateusz
Contender Kamienna Góra
WIN
Sprancel Szymon
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 10:32:57 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Turopov Safarali
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Koltsov Vladyslav
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 10:12:40 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
NO-CONTEST
Grudka Aleksander
Academia Gorila Warszawa
WIN
Rakhlitskyi Viacheslav
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lorkowski Michał
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Dudkowiak Julian
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 10:36:42 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Borys Wiktor
Rio Grappling Club Oława
WIN
Gierczak Filip
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:43:15 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Olszta Krystian
MKS Lubartów
WIN
Malinowski Kamil
War Dogs Lubliniec
LOSE
godzina walki: 10:57:26 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
NO-CONTEST
Lemieszek Andrzej
Akademia Sportów Walki Biała Podlaska
LOSE
Cebula Grzegorz
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
J / M / 93kg/205lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Sysoiev Anton
Next Level Kluczbork
LOSE
Pakeltys Kacper
Shooters Konin
WIN
godzina walki: 11:14:43 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Walczak Antek
Dragon Fighter Bynowo
WIN
Kusiński Jakub
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 11:22:54 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Lorkowski Michał
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
Sprancel Szymon
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 11:26:42 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Wdowiński Bartosz
LKSW Tajfun Legionowo
WIN
WNĘTRZAK MICHAŁ
Anaconda Team Rzgów
LOSE
godzina walki: 11:31:19 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
KO
Fornalski Kacper
Strefa Walk Lubin
WIN
Mil Michał
Akademia Sportów Walki Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 11:35:23 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Dudkowiak Julian
Czerwony Smok Poznań
LOSE
Bocheński Mateusz
Contender Kamienna Góra
WIN
godzina walki: 11:39:19 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
YAKUBOVYCH ANDRII
Karakan Team
LOSE
Cebula Grzegorz
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kosiński Paweł
Impact Fight Club Płock
WIN
Trojan Bartosz
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 11:49:10 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Heczko Andrzej
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Osuchowski Michał
Academia Gorila Żyrardów
WIN
godzina walki: 11:57:54 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Bajor Adrian
Fighters Factory Oleśnica
LOSE
Zgrajka Kacper
Octopus Lublin
WIN
godzina walki: 12:09:48 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rell Aleksander
Gold Crew
LOSE
Czwaliński Michał
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 12:13:17 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Bożek Łukasz
Bastion Bełchatów
LOSE
Starzyński Bartłomiej
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
godzina walki: 12:19:51 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dygas Bartosz
BRAK
LOSE
Kurek Jakub
Boom boxing studio Kraków
WIN
godzina walki: 12:26:26 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Małycha Piotr
Academia Gorila Żyrardów
WIN
Solak Dawid
BRAK
LOSE
godzina walki: 12:32:14 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Dryja Adam
Cross Fight Radom
WIN
ARTYKOV Merdan
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Tyrakowski Mateusz
Karakan Team
LOSE
Czernecki Adrian
Dexters Team Nowy Sącz
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Witkowski Jakub
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Osik Szymon
Elitarni MMA Oborniki Śląskie
LOSE
godzina walki: 12:38:55 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kołodziejek Rafał
Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
LOSE
Vyroubal Daniel
Jetsaam Gym
WIN
godzina walki: 12:46:49 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Szykuła Michał
Shootfighters Lublin
WIN
Ruskowiak Adrian
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 12:55:19 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Akhremenka Aliaksei
ForFit Fight Club
LOSE
Jackowski Kamil
Akademia Walki Warszawa
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Drobot Adrian
Academia Gorila Warszawa
WIN
Mosakowski Przemysław
Centrum Sportowe Bastion Nowy Dwór Mazowiecki
LOSE
godzina walki: 13:01:55 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Różalski Krystian
Octopus Łódź
WIN
Kosiński Paweł
Impact Fight Club Płock
LOSE
godzina walki: 13:07:55 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Wójcik Karol
Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
WIN
Hyćko Oskar
Octopus Lublin
LOSE
godzina walki: 13:11:14 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Zgrajka Kacper
Octopus Lublin
WIN
Osuchowski Michał
Academia Gorila Żyrardów
LOSE
godzina walki: 13:20:44 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Czwaliński Michał
Academia Gorila Warszawa
WIN
Cebula Grzegorz
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 13:24:00 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kurek Jakub
Boom boxing studio Kraków
LOSE
Starzyński Bartłomiej
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
godzina walki: 13:30:33 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Niewiadomski Kamil
Octopus Łódź
WIN
Kamiekiewicz Tomasz
Rio Grappling Club Oława
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Czupryński Mateusz
BRAK
LOSE
Mamytov Emir
Aligatores Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Murawski Maciej
KSW Cross Fight Gym Warszawa
WIN
Bakirov Mukhammad
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:36:18 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dryja Adam
Cross Fight Radom
WIN
Małycha Piotr
Academia Gorila Żyrardów
LOSE
godzina walki: 13:42:46 | DRABINKA
PK / S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mysiewicz Łukasz
Skra Sport Warszawa
LOSE
Stadnicki Dominik
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
godzina walki: 13:51:31 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Chwiej Bartosz
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
Dylewski Alan
MMA Team Ostróda
LOSE
godzina walki: 13:57:31 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Nichyk Ivan
Karakan Team
LOSE
Dadashov Fuad
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szykuła Michał
Shootfighters Lublin
WIN
Sieńkowski Krystian
Berserker's Team Suwałki
LOSE
godzina walki: 14:01:11 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Hura Adam
Arrachion Olsztyn
LOSE
Szyba Tobiasz
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 14:06:55 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
KO
Karkos Michał
War Dogs Lubliniec
LOSE
Hájek Patrik
Jetsaam Gym
WIN
godzina walki: 14:12:55 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rieger Daniel
Gladiatores Krapkowice
LOSE
Maliszewski Krzysztof
BJJ Academy Zgorzelec
WIN
godzina walki: 14:19:13 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rabenda Adrian
Bastion Bełchatów
LOSE
Morawka Tomasz
Alpha Team MMA
WIN
godzina walki: 14:25:06 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
TKO
Vyroubal Daniel
Jetsaam Gym
WIN
Witkowski Jakub
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 14:40:09 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jackowski Kamil
Akademia Walki Warszawa
LOSE
Drobot Adrian
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 14:46:11 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
ZAGÓRSKI KAMIL
Uniq Fight Club Warszawa
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Różalski Krystian
Octopus Łódź
WIN
Murawski Maciej
KSW Cross Fight Gym Warszawa
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wójcik Karol
Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
LOSE
Czernecki Adrian
Dexters Team Nowy Sącz
WIN
godzina walki: 15:01:01 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Yangulbiev Denilbek
WCA Warszawa
LOSE
Mysior Eryk
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
WIN
godzina walki: 15:09:47 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Czwaliński Michał
Academia Gorila Warszawa
WIN
Zgrajka Kacper
Octopus Lublin
LOSE
godzina walki: 15:18:07 | DRABINKA
PK / S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Meres Adrian
Grappling Kraków
WIN
Zamożniewicz Paweł
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 22:49:18 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dryja Adam
Cross Fight Radom
WIN
Starzyński Bartłomiej
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
godzina walki: 15:23:54 | DRABINKA
PK / S / K / 61,2kg/135lb - 1x4min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Paszkowska Evelina
Stolarnia Fight Club
LOSE
Dzióba Nikoletta
Poland Top Team Grudziądz
WIN
godzina walki: 15:30:42 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ivanov Vladyslav
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Niemyt Adam
Fighters Factory Oleśnica
LOSE
godzina walki: 15:37:45 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Rotrekl Michal
Jetsaam Gym
LOSE
Majewski Bartosz
Husaria MMA Truskolasy
WIN
godzina walki: 14:52:29 | DRABINKA
PK / S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Małek Kacper
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
sikharulidze giorgi
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 15:48:35 | DRABINKA
PK / S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szałkowski Filip
Czerwony Smok Poznań