3. Mistrzostwa MMA - WYNIKI
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Abdulbekov Jamshidbek
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Ostrowicz Krystian
Puncher Wrocław
LOSE
godzina walki: 08:18:59 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Feliksiak Kajetan
Copacabana Warszawa
LOSE
Jaworek Mateusz
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 09:22:25 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Andrzejczak Mikołaj
Muay Thai Jarocin
WIN
Kowalczyk Kacper
Fight Club Łomża
LOSE
godzina walki: 09:28:08 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Pietrzyk Hubert
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
LOSE
Malinowski Kamil
War Dogs Lubliniec
WIN
godzina walki: 09:33:39 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Zubrzycki Kacper
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
Górski Jakub
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
godzina walki: 09:38:01 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
TKO
Sosnowski Kamil
Academia Gorila Rybnik
WIN
Rozmus Dariusz
BRAK
LOSE
godzina walki: 09:43:13 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Drozdowski Jakub
ASW Black Panther Bydgoszcz
WIN
Abdulbekov Jamshidbek
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:52:36 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mroczek Hubert
Nemesis MMA PRO Team
WIN
Czarnecki Krystian
MMA Academy Kraków
LOSE
godzina walki: 09:55:25 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Labryga Martin
Silesian Cage Club Katowice
Topolski Maciej
Copacabana Warszawa
godzina walki: 10:09:49 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Andrzejczak Mikołaj
Muay Thai Jarocin
WIN
Jaworek Mateusz
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 10:12:38 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
TKO
Zubrzycki Kacper
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
Malinowski Kamil
War Dogs Lubliniec
WIN
godzina walki: 10:17:26 | DRABINKA
PK / J / K / 56,7kg/125lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Bil Sandra
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Dębosz Wiktoria
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
WIN
godzina walki: 10:22:44 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Czarnecki Krystian
MMA Academy Kraków
LOSE
Abdulbekov Jamshidbek
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 10:27:12 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Finał
TKO
Sosnowski Kamil
Academia Gorila Rybnik
WIN
Romik Nicolas
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 10:33:07 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
TKO
Mroczek Hubert
Nemesis MMA PRO Team
LOSE
Drozdowski Jakub
ASW Black Panther Bydgoszcz
WIN
godzina walki: 10:40:29 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Zubrzycki Kacper
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
Jaworek Mateusz
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 10:44:42 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Malinowski Kamil
War Dogs Lubliniec
WIN
Andrzejczak Mikołaj
Muay Thai Jarocin
LOSE
godzina walki: 10:50:26 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Rutkowski Adam
Tytani Radomsko
WIN
Należyty Artur
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:07:09 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Warowny Marek
Puncher Wrocław
WIN
Danel Przemek
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 11:10:38 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Semeniuk Patryk
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
Saltarski Kacper
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 11:23:02 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mioduszewski Damian
BRAK
WIN
Kos Mykola
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:30:33 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Topolski Maciej
Copacabana Warszawa
LOSE
Należyty Artur
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 11:37:38 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szwajkowski Patryk
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
Strzelecki Maciej
Gladio Świdnik
LOSE
godzina walki: 11:43:14 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Zieliński Jakub
Klub Samuraj Wrocław
WIN
Kuziv Ivan
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:50:03 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Witkowski Mateusz
Fight Club Łomża
LOSE
Gamla Szymon
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
WIN
godzina walki: 11:57:08 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Piłat Marcin
Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
WIN
Gorgolik Kacper
Kame House Kędzierzyn Koźle
LOSE
godzina walki: 12:00:40 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Labryga Martin
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Rutkowski Adam
Tytani Radomsko
LOSE
godzina walki: 12:08:03 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Mamytov Emir
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
Semeniuk Patryk
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
godzina walki: 12:15:29 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Koszela Mateusz
MMA Team Ostróda
LOSE
Smętoch Kamil
Fantom MMA Kartuzy
WIN
godzina walki: 12:23:37 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Zieliński Jakub
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
Warowny Marek
Puncher Wrocław
WIN
godzina walki: 12:30:36 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kwaśny Dawin
Pepe MMA Zielona Góra
WIN
Wiszniewski Dominik
Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
LOSE
godzina walki: 12:35:23 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dubaczyński Patryk
BRAK
LOSE
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 12:42:00 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Surówka Konrad
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Mioduszewski Damian
BRAK
WIN
godzina walki: 12:48:27 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bębacz Jakub
SK Kickboxing Kielce
LOSE
Marcinkowski Dawid
Spartakus Team Zakopane
WIN
godzina walki: 12:54:49 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nowak Patryk
Octopus Łódź
WIN
Kuć Kacper
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
LOSE
godzina walki: 13:01:08 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
TKO
Wojtera Jacek
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
godzina walki: 13:08:07 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Budziłek Aleksander
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Zych Piotr
SK Kickboxing Kielce
WIN
godzina walki: 13:11:26 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Muzyka Adam
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Sobecki Mateusz
Puncher Wrocław
LOSE
godzina walki: 13:17:47 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szwajkowski Patryk
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
Sochacki Kacper
Uniq Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:22:55 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
TKO
Struś Paweł
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
Sulgostowski Szymon
Barbarian Fight Club Tomaszów Mazowiecki
LOSE
godzina walki: 13:30:57 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szczygieł Oliwier
Academia Gorila Rybnik
LOSE
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 13:36:05 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Volkau Ivan
BRAK
LOSE
Szalast Kacper
Aligatores Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 13:47:37 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
TKO
Gryglas Damian
Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
LOSE
Smętoch Kamil
Fantom MMA Kartuzy
WIN
godzina walki: 13:54:51 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Semeniuk Patryk
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
Warowny Marek
Puncher Wrocław
LOSE
godzina walki: 13:59:38 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
WIN
Kwaśny Dawin
Pepe MMA Zielona Góra
LOSE
godzina walki: 14:02:05 | DRABINKA
S / K / 52,2kg/115lb - 3x3min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Michno Sandra
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Madej Dominika
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 14:08:59 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Gamla Szymon
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
WIN
Czyrka Piotr
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 14:22:51 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
TKO
Robakowski Mikołaj
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
LOSE
Lubrant Dawid
Academia Gorila Rybnik
WIN
godzina walki: 14:27:59 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kucharski Mateusz
Anaconda Team Rzgów
WIN
Piłat Marcin
Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
LOSE
godzina walki: 14:37:44 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Głażewski Krystian
Viking Fight Club Białystok
WIN
Nowak Bartłomiej
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
godzina walki: 14:44:38 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Oleszczuk Paweł
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Rudzki Michał
BRAK
LOSE
godzina walki: 14:51:40 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kowalczyk Przemysław
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
turalski kamil
Brawler Fight Club Końskie
LOSE
godzina walki: 14:59:12 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nowak Patryk
Octopus Łódź
WIN
Marcinkowski Dawid
Spartakus Team Zakopane
LOSE
godzina walki: 15:05:25 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lokatyr Taras
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Zych Piotr
SK Kickboxing Kielce
WIN
godzina walki: 15:14:22 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Muzyka Adam
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
Rębacz Maciej
MMA Academy Kraków
WIN
godzina walki: 15:22:55 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
LOSE
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
godzina walki: 15:28:29 | DRABINKA
S / K / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Filocha Milena
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Jóźwiak Sara
BRAK
WIN
godzina walki: 15:36:06 | DRABINKA
S / K / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Caruk Martyna
Kaiser Sports
LOSE
Czyżewska Wiktoria
Brawler Fight Club Końskie
WIN
godzina walki: 15:42:29 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Smętoch Kamil
Fantom MMA Kartuzy
WIN
Semeniuk Patryk
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
godzina walki: 15:49:15 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Mioduszewski Damian
BRAK
WIN
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 15:56:03 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lubrant Dawid
Academia Gorila Rybnik
LOSE
Gamla Szymon
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
WIN
godzina walki: 16:08:40 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Głażewski Krystian
Viking Fight Club Białystok
WIN
Kucharski Mateusz
Anaconda Team Rzgów
LOSE
godzina walki: 16:16:32 | DRABINKA
S / K / 52,2kg/115lb - 3x3min
PODDANIE
Czaban Magdalena
MMA Academy Kraków
WIN
Madej Dominika
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 16:23:34 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
Nowak Patryk
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 16:28:37 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rębacz Maciej
MMA Academy Kraków
WIN
Zych Piotr
SK Kickboxing Kielce
LOSE
godzina walki: 16:34:23 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Struś Paweł
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
Szwajkowski Patryk
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 16:40:49 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
TKO
Szalast Kacper
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 16:52:45 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Kucharski Mateusz
Anaconda Team Rzgów
WIN
Lubrant Dawid
Academia Gorila Rybnik
LOSE
godzina walki: 17:02:35 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
LOSE
Semeniuk Patryk
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
godzina walki: 17:17:51 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
turalski kamil
Brawler Fight Club Końskie
LOSE
Rudzki Michał
BRAK
WIN
godzina walki: 17:24:04 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szalast Kacper
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
Szwajkowski Patryk
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 17:29:54 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Zych Piotr
SK Kickboxing Kielce
LOSE
Nowak Patryk
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 17:45:19 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Malec Bartłomiej
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Taganov Nurbek
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 18:25:16 | DRABINKA
S / K / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Czyżewska Wiktoria
Brawler Fight Club Końskie
LOSE
Jóźwiak Sara
BRAK
WIN
godzina walki: 18:42:11 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
KO
Rębacz Maciej
MMA Academy Kraków
WIN
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
LOSE
godzina walki: 18:46:58 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Lokatyr Taras
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Rębacz Maciej
MMA Academy Kraków
WIN
Szcześniak Krzysztof
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Surówka Konrad
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Gryglas Damian
Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
WIN
Zwierzchowski Adrian
United Gym Aleksandrów Łódzki
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Skarżycki Marcin
Dziki Wschód Biała Podlaska
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Mioduszewski Damian
BRAK
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Sochacki Kacper
Uniq Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Król Maksymilan
Uniq Fight Club Warszawa
LOSE
Rudzki Michał
BRAK
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Czyrka Piotr
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Lubrant Dawid
Academia Gorila Rybnik
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Bęben Kamil
Arrachion Olsztyn
LOSE
Robakowski Mikołaj
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Kucharski Mateusz
Anaconda Team Rzgów
WIN
Staszkiewicz Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Nowak Bartłomiej
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
Wrzochol Krystian
Be Fit MMA Skierdy
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Wojciechowski Filip
Gold Crew
LOSE
Głażewski Krystian
Viking Fight Club Białystok
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Romik Nicolas
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Trzecie miejsce
NO-CONTEST
Rozmus Dariusz
BRAK
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Głażewski Krystian
Viking Fight Club Białystok
LOSE
Gamla Szymon
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
WIN
godzina walki: 18:59:44 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kowalczyk Przemysław
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
Oleszczuk Paweł
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 19:04:41 | DRABINKA
U18 / M / 52,2kg/115lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Winkler Nikodem
Silesian Fight Gym Piekary Śląskie
LOSE
Gnatkowski Kaper
Predator MMA Myszyniec
WIN
godzina walki: 19:20:21 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Mioduszewski Damian
BRAK
LOSE
Smętoch Kamil
Fantom MMA Kartuzy
WIN
godzina walki: 19:30:55 | DRABINKA
U18 / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Sós Marta
Czerwony Smok Poznań
LOSE
Brzozowska Daria
ASW Black Panther Bydgoszcz
WIN
godzina walki: 19:57:56 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
LOSE
Struś Paweł
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
godzina walki: 20:01:44 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Karkula Andrzej
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Wróbel Jarosław
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
LOSE
godzina walki: 20:16:57 | DRABINKA
S / K / 52,2kg/115lb - 3x3min
PODDANIE
Czaban Magdalena
MMA Academy Kraków
WIN
Michno Sandra
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 20:23:25 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Falbiychuk Vladyslav
Czerwony Smok Poznań
WIN
Knopik Stanisław
ASW Black Panther Bydgoszcz
LOSE
godzina walki: 08:20:19 | DRABINKA
J / M / 93kg/205lb - 3x3min
TKO
Biurko Norbert
BRAK
WIN
Zalewski Dominik
Silesian Fight Gym Piekary Śląskie
LOSE
godzina walki: 09:31:57 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lenart Oliwier
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Nowak Mikołaj
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 09:37:48 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Janiak Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
Kaczorek Filip
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 09:44:02 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Niespor Tomasz
Shark Top Team Bytom
WIN
Lisiewski Norbert
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:49:44 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gręda Dominik
Victoria Ostrołęka
WIN
Szczepaniak Mateusz
MKS Lubartów
LOSE
godzina walki: 09:55:39 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Wiśniowski Piotr
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 10:01:25 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nazirov Rashidbek
WCA Warszawa
LOSE
Falbiychuk Vladyslav
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 22:54:29 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kowalczyk Krystian
United Gym Aleksandrów Łódzki
LOSE
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 10:16:52 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Jastrzębski Michał
Forca Brava Opole
WIN
Kustalik Jakub
Tytani Radomsko
LOSE
godzina walki: 10:23:42 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ogłuszka Filip
BRAK
WIN
Witkowski Damian
BRAK
LOSE
godzina walki: 10:27:55 | DRABINKA
PK / J / K / 52,2kg/115lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ciskowska Weronika
Formela Fight Team Władysławowo
LOSE
Nocoń Wiktoria
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 10:34:19 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Janiak Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
Nowak Mikołaj
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 10:40:20 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Falbiychuk Vladyslav
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 10:46:43 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sprancel Szymon
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
Wiśniowski Piotr
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 10:58:38 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Korocinski Piotr
Copacabana Warszawa
LOSE
Hanusz Arkadiusz
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 11:05:13 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Jastrzębski Michał
Forca Brava Opole
WIN
Ogłuszka Filip
BRAK
LOSE
godzina walki: 11:07:53 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Szczepaniak Mateusz
MKS Lubartów
LOSE
Lisiewski Norbert
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 22:54:29 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Trzecie miejsce
PODDANIE
Ogłuszka Filip
BRAK
LOSE
Korocinski Piotr
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 11:19:08 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Stokowski Michał
SHARK ŁÓDŹ
WIN
Mazurowski Klaudiusz
Anaconda Team Rzgów
LOSE
godzina walki: 11:26:20 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Sprancel Szymon
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 11:33:21 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Janiak Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
Mazurowski Mateusz
BRAK
LOSE
godzina walki: 11:37:00 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Wiśniowski Piotr
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Falbiychuk Vladyslav
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 11:41:38 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jastrzębski Michał
Forca Brava Opole
WIN
Hanusz Arkadiusz
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 11:54:00 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gręda Dominik
Victoria Ostrołęka
WIN
Niespor Tomasz
Shark Top Team Bytom
LOSE
godzina walki: 12:05:58 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Taganov Nurbek
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Kujawski Kacper
Berserkers Team Szczecin
LOSE
godzina walki: 12:15:59 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wasiluk Michał
BRAK
WIN
Hudoba Sebastian
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 12:23:04 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wróbel Jarosław
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
WIN
Ferro Giuseppe
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 12:29:42 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Karkula Andrzej
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Przybył Tomasz
Muay Thai Jarocin
LOSE
godzina walki: 12:35:35 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Paciorkowski paweł
Copacabana Warszawa
WIN
Roman Miłosz
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 12:41:32 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
TKO
Dratwiński Dominik
Tytani Radomsko
LOSE
Ciskowski Kacper
Formela Fight Team Władysławowo
WIN
godzina walki: 12:47:37 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kluz Bartosz
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Niewiadomski Kamil
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 12:55:00 | DRABINKA
S / K / 61,2kg/135lb - 3x3min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rodzik Marta
Octopus Lublin
LOSE
Steczkowska Dominika
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 13:01:02 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
TKO
Tenderenda Piotr
Copacabana Warszawa
LOSE
Wasiluk Michał
BRAK
WIN
godzina walki: 13:14:40 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Koziana Kamil
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Żydek Paweł
Silesian Fight Gym Piekary Śląskie
LOSE
godzina walki: 13:25:25 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Dec Kacper
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
LOSE
Kowalski Konrad
Academia Gorila Skierniewice
WIN
godzina walki: 13:31:25 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Drożdż Mateusz
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
Witta Patryk
Fight Team MMA Brodnica
LOSE
godzina walki: 13:36:35 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Musiał Michał
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Wróbel Jarosław
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
WIN
godzina walki: 13:42:32 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Tomporowski Dominik
Arrachion Olsztyn
LOSE
Nosek Krystian
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 13:48:30 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Orczykowski Patryk
Sporty walki Gorzów Wielkopolski
LOSE
Karkula Andrzej
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
godzina walki: 14:00:30 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sudoł Julian
Grappling Kraków
WIN
Caban Sebastian
Anaconda Team Rzgów
LOSE
godzina walki: 14:09:52 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
Taganov Nurbek
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 14:16:55 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ośko Gerard
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
LOSE
Bałasz Eryk
MMA Academy Kraków
WIN
godzina walki: 14:28:23 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
KO
Pacholski Jakub
Gameness Team Poznań
LOSE
Malec Bartłomiej
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 14:34:28 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kopeć Ernest
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Skwarek Przemysław
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 14:38:41 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jarosz Krystian
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Tumialis Marcin
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 14:45:23 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Chernukhin Yevhen
MMA Academy Kraków
WIN
Wojciechowski Adrian
Puncher Wrocław
LOSE
godzina walki: 14:51:56 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Koziana Kamil
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Wasiluk Michał
BRAK
LOSE
godzina walki: 14:57:55 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Drożdż Mateusz
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Kowalski Konrad
Academia Gorila Skierniewice
WIN
godzina walki: 15:04:58 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Paciorkowski paweł
Copacabana Warszawa
LOSE
Kowalewski Kornel
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 15:08:51 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
TKO
Ciskowski Kacper
Formela Fight Team Władysławowo
LOSE
Kawecki Antoni
Puncher Wrocław
WIN
godzina walki: 15:15:35 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
TKO
Woźny Kamil
Octagon Team Cieszyn
WIN
Szkop Rafał
SHARK ŁÓDŹ
LOSE
godzina walki: 15:20:47 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kluz Bartosz
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
LIBERACKI Jakub
Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
LOSE
godzina walki: 15:24:44 | DRABINKA
S / K / 61,2kg/135lb - 3x3min
PODDANIE
Derbin Aneta
Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści, Warszawa
LOSE
Rodzik Marta
Octopus Lublin
WIN
godzina walki: 15:32:38 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min 1/4
NO-CONTEST
Zienkiewicz Cezary
LKSW Tajfun Legionowo
LOSE
Zaradny Krzysztof
BRAK
WIN
godzina walki: 22:54:29 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
TKO
Nosek Krystian
Fight Club Łomża
LOSE
Wróbel Jarosław
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
WIN
godzina walki: 15:47:29 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Sudoł Julian
Grappling Kraków
LOSE
Karkula Andrzej
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
godzina walki: 15:52:17 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mamos Hubert
SHARK ŁÓDŹ
LOSE
Zalewski Daniel
Łamator Racibórz
WIN
godzina walki: 15:56:53 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Korzeniewski Marcin
Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
LOSE
Stawiński Marcin
Anaconda Team Rzgów
WIN
godzina walki: 16:03:34 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wojewoda Filip
Arrachion Olsztyn
WIN
Rzepecki Mateusz
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 16:10:16 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Korbecki Maciek
MMA Fight Club Nowe Miasto n. Pilicą
LOSE
Wsół Mariusz
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
godzina walki: 16:17:28 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Brzozowski Kacper
Berserker's Team Suwałki
WIN
ZIĘBA IGOR
MMA Devil Poznań
LOSE
godzina walki: 16:24:08 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Hrybeniuk Dmytro
WCA Warszawa
LOSE
Szulc Patryk
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 22:54:29 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bałasz Eryk
MMA Academy Kraków
LOSE
Taganov Nurbek
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 16:34:35 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
KO
Skwarek Przemysław
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Malec Bartłomiej
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 16:42:54 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Kuciński Filip
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
Rutkowski Rafał
Tytani Radomsko
LOSE
godzina walki: 16:48:03 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kowalski Sławomir
Tytani Radomsko
LOSE
Pitoń Krzysztof
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
godzina walki: 16:51:46 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kluz Bartosz
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Woźny Kamil
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 16:59:42 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Kawecki Antoni
Puncher Wrocław
WIN
Kowalewski Kornel
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 17:08:44 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Zalewski Daniel
Łamator Racibórz
WIN
Dudycz Jakub
Puncher Wrocław
LOSE
godzina walki: 17:14:10 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Stawiński Marcin
Anaconda Team Rzgów
WIN
Silko Filip
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 17:20:29 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wsół Mariusz
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
Wojewoda Filip
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 17:27:20 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
TKO
Szulc Patryk
Octopus Łódź
LOSE
Brzozowski Kacper
Berserker's Team Suwałki
WIN
godzina walki: 17:33:50 | DRABINKA
S / K / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Caruk Martyna
Kaiser Sports
LOSE
Filocha Milena
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 17:40:50 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Wojciechowski Adrian
Puncher Wrocław
LOSE
Tumialis Marcin
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 17:58:48 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Drożdż Mateusz
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
Wasiluk Michał
BRAK
LOSE
godzina walki: 18:11:07 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Stawiński Marcin
Anaconda Team Rzgów
WIN
Zalewski Daniel
Łamator Racibórz
LOSE
godzina walki: 18:24:58 | DRABINKA
S / K / 61,2kg/135lb - 3x3min
TKO
Derbin Aneta
Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści, Warszawa
LOSE
Steczkowska Dominika
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 18:35:58 | DRABINKA
PK / S / K / 61,2kg/135lb - 1x4min Finał
TKO
Styś Klaudia
GKS Górnik Łęczna MMA Łęczna
LOSE
Dzięgiel Natalia
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
WIN
godzina walki: 18:39:49 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Chernukhin Yevhen
MMA Academy Kraków
LOSE
Jarosz Krystian
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
godzina walki: 18:43:25 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Kluz Bartosz
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Kawecki Antoni
Puncher Wrocław
WIN
godzina walki: 18:50:25 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Małek Jan
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
Sprancel Szymon
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Szegidewicz Jarosław
5D GYM & Fight Club Warszawa
LOSE
Dudycz Jakub
Puncher Wrocław
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Silko Filip
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Mazurowski Mateusz
BRAK
WIN
Jankowski Marcin
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Brzozowski Kacper
Berserker's Team Suwałki
WIN
Wojewoda Filip
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
NO-CONTEST
Mazurowski Mateusz
BRAK
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
NO-CONTEST
Nowak Mikołaj
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Hartman Maciej
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Szkop Rafał
SHARK ŁÓDŹ
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Woźny Kamil
Octagon Team Cieszyn
WIN
Kowalewski Kornel
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Hanusz Arkadiusz
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 93kg/205lb - 3x3min
DYSKWALIFIKACJA
Woszczyński Szymon
Shooters Konin
LOSE
Biurko Norbert
BRAK
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
J / M / 93kg/205lb - 3x3min
DYSKWALIFIKACJA
Woszczyński Szymon
Shooters Konin
LOSE
Zalewski Dominik
Silesian Fight Gym Piekary Śląskie
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Skwarek Przemysław
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Bałasz Eryk
MMA Academy Kraków
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Sudoł Julian
Grappling Kraków
WIN
Nosek Krystian
Fight Club Łomża
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Rutkowski Rafał
Tytani Radomsko
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Kowalski Sławomir
Tytani Radomsko
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Rudniak Patryk
SHARK ŁÓDŹ
LOSE
Drożdż Mateusz
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Dudycz Jakub
Puncher Wrocław
WIN
Maletka Filip
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Kalinowski Marcin
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Korzeniewski Marcin
Centrum Sportów Walki Champion Lubawa
WIN
godzina walki: 09:00:00 | DRABINKA
PK / S / K / 65,8kg/145lb - 1x4min Finał
TKO
ORŁOWSKA RENATA
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Idczak-Dąbrowska Sara
Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści, Warszawa
WIN
godzina walki: 18:53:52 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Brzozowski Kacper
Berserker's Team Suwałki
WIN
Stawiński Marcin
Anaconda Team Rzgów
LOSE
godzina walki: 19:03:48 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Łęcki Paweł
Dragon Fight Club Radom
WIN
Zaradny Krzysztof
BRAK
LOSE
godzina walki: 22:54:29 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA