10. Mistrzostwa MMA - WYNIKI
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Staniukiewicz Mateusz
Dziki Wschód Biała Podlaska
Todorić Wojciech
Bonzai MMA Wrocław
godzina walki: 08:05:10 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Murawski Maciej
KSW Cross Fight Gym Warszawa
Metelski Jonasz
MMA WITKOWO
godzina walki: 08:08:51 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pawlak Bartłomiej
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
WIN
Pawłowski Bartosz
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
godzina walki: 08:12:43 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gala Filip
Grappling Kraków
WIN
Kuszaj Kamil
Fantom MMA Kartuzy
LOSE
godzina walki: 08:19:05 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kwiatek Łukasz
Grappling Kraków
WIN
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 08:24:52 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jaruzal Filip
Bastion Bełchatów
LOSE
Drobot Adrian
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 08:31:18 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Cholewa Kacper
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
Skowroński Adrian
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 08:45:11 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Grobel Maciej
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
Emilian Madetko
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 08:48:06 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Czabara Wiktor
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
Żabinski Michał
Shark Top Team Bytom
LOSE
godzina walki: 08:54:18 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Komarzeniec Krzysztof
Octopus Lublin
LOSE
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Metelski Jonasz
MMA WITKOWO
WIN
Wojtera Jacek
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dadashov Fuad
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Kucharski Marcelian
Fanatic Gym
WIN
godzina walki: 09:01:03 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Chocieszyński Maciej
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
Matuszyński Kacper
Centrum Sportów Walki Bastion
WIN
godzina walki: 09:09:49 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kwiatek Łukasz
Grappling Kraków
WIN
Pawlak Bartłomiej
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
LOSE
godzina walki: 09:16:28 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Woźniak Kamil
Grappling Kraków
LOSE
Todorić Wojciech
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 09:22:17 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Czabara Wiktor
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Zaitsau Raman
Nemesis MMA PRO Team
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gala Filip
Grappling Kraków
WIN
Skowroński Adrian
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:26:17 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Drobot Adrian
Academia Gorila Warszawa
LOSE
ROMAŃCZYK SULEJMAN
Kame House Kędzierzyn Koźle
WIN
godzina walki: 09:31:52 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Czerniej Bartłomiej
Shootfighters Lublin
LOSE
Strzelecki Maciej
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 09:37:45 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Emilian Madetko
Grappling Kraków
WIN
Wisniewski Patryk
Berserkers Team Szczecin
LOSE
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Sopin Volodymyr
Academia Gorila Warszawa
LOSE
WIŚNIEWSKI JAKUB
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gwadera Adrian
Bastion Bełchatów
LOSE
Maciusik Jarosław
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 09:43:41 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wojciechowski Filip
Gold Crew
LOSE
Połosak Kamil
Cobra fight team
WIN
godzina walki: 09:49:27 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kucharski Marcelian
Fanatic Gym
WIN
Błocki Bartek
Nemesis MMA PRO Team
LOSE
godzina walki: 09:55:08 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gudanowski Mateusz
Czerwony Smok Poznań
WIN
Cuber Jakub
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 10:00:46 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Kraska Kacper
Octopus Łódź
LOSE
Gala Filip
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 10:06:14 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Todorić Wojciech
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Matuszyński Kacper
Centrum Sportów Walki Bastion
LOSE
godzina walki: 10:09:16 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Metelski Jonasz
MMA WITKOWO
LOSE
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 10:14:47 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
ROMAŃCZYK SULEJMAN
Kame House Kędzierzyn Koźle
WIN
Kwiatek Łukasz
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 10:20:59 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Wesołowski Kacper
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
Tadeusiak Antoni
United Gym Aleksandrów Łódzki
WIN
godzina walki: 10:28:00 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Chrabota Artur
Boom boxing studio Kraków
LOSE
Żmudzin Gabriel
Dragons Den Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 10:34:02 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wojtasik Wojciech
AK Champion
WIN
Mastaj Kamil
MMA Academy Kraków
LOSE
godzina walki: 10:40:35 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Zaitsau Raman
Nemesis MMA PRO Team
LOSE
Strzelecki Maciej
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 10:46:27 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Połosak Kamil
Cobra fight team
WIN
Maciusik Jarosław
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 10:58:03 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
WIŚNIEWSKI JAKUB
Fight Club Łomża
WIN
Emilian Madetko
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 11:04:58 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Gudanowski Mateusz
Czerwony Smok Poznań
WIN
Kucharski Marcelian
Fanatic Gym
LOSE
godzina walki: 11:10:50 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Todorić Wojciech
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Gala Filip
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 11:15:16 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
ROMAŃCZYK SULEJMAN
Kame House Kędzierzyn Koźle
LOSE
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 11:21:41 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Tadeusiak Antoni
United Gym Aleksandrów Łódzki
WIN
Skrzypa Mariusz
Dojo United Łódź
LOSE
godzina walki: 11:27:19 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Wojtasik Wojciech
AK Champion
LOSE
Żmudzin Gabriel
Dragons Den Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 11:30:54 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Połosak Kamil
Cobra fight team
LOSE
Strzelecki Maciej
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 11:35:22 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gudanowski Mateusz
Czerwony Smok Poznań
LOSE
WIŚNIEWSKI JAKUB
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 11:38:46 | DRABINKA | Youtube
S / K / 47,7KG/105lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Pleśniak Wiktoria
Top Team
WIN
Szyłak Kinga
Fight Club Łomża
LOSE
godzina walki: 11:44:39 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Kraska Kacper
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / K / 47,7KG/105lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Ciskowska Weronika
Formela Fight Team Władysławowo
WIN
Żuchowska Magdalena
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
godzina walki: 11:49:31 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
ROMAŃCZYK SULEJMAN
Kame House Kędzierzyn Koźle
WIN
Todorić Wojciech
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 11:55:16 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wojtasik Wojciech
AK Champion
WIN
Skrzypa Mariusz
Dojo United Łódź
LOSE
godzina walki: 12:05:33 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Skwarek Przemysław
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 12:21:11 | DRABINKA | Youtube
S / K / 47,7KG/105lb - 3x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Żuchowska Magdalena
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
Szyłak Kinga
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Gudanowski Mateusz
Czerwony Smok Poznań
WIN
Połosak Kamil
Cobra fight team
LOSE
godzina walki: 12:26:16 | DRABINKA | Youtube
S / K / 52,2kg/115lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Weitz Monika
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
Rybicka Martyna
Bydgoski Klub Sportowy Centrum
LOSE
godzina walki: 12:34:00 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Szponarski Jan
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Korszniewicz Rafał
Fight Gym Lublin
WIN
godzina walki: 12:48:43 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Buga Oskar
Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna
LOSE
Zalewski Maciej
Anaconda Team Rzgów
WIN
godzina walki: 12:54:43 | DRABINKA | Youtube
S / K / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
TKO
Sobczuk Angelika
Centrum Sportów Walki Bastion
WIN
Tarsińska Anna
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 13:01:07 | DRABINKA | Youtube
S / K / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Caruk Martyna
Kaiser Sports
WIN
Sadowska Wiktoria
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
godzina walki: 13:05:50 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Kowalczyk Krystian
Fight Club Łomża
WIN
Gasimov Farid
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:12:12 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Taras Dawid
Dragons Den Fight Club Warszawa
LOSE
Tomporowski Dominik
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 13:15:51 | DRABINKA | Youtube
S / K / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Sadowska Wiktoria
Klub Samuraj Wrocław
WIN
Tarsińska Anna
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Małek Kacper
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
Yuriv Nazarii
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 13:22:03 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Brezovsky Mario
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Czopek Mateusz
Grappling Kraków
LOSE
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 13:28:10 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Filipowicz Mateusz
Viking Fight Club Białystok
WIN
Sprancel Szymon
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 13:34:20 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Antczak Kacper
NEXT LEVEL BJJ Wrocław
WIN
Yangulbiev Denilbek
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:40:24 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
wojda wojciech
Aligatores Fight Club Warszawa
WIN
Majchrzak Piotr
Shootfighters Lublin
LOSE
godzina walki: 13:46:12 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Korszniewicz Rafał
Fight Gym Lublin
WIN
Krasiński Krzysztof
Arrachion MMA Morąg
LOSE
godzina walki: 13:52:44 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
banaszak mariusz
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 13:58:35 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Jabbarov Batyr
Forca Brava Opole
WIN
SIEDLEC ALBERT
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
godzina walki: 14:04:37 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Zalewski Maciej
Anaconda Team Rzgów
WIN
Żywalewski Jakub
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 14:14:54 | DRABINKA | Youtube
S / K / 47,7KG/105lb - 3x3min Finał
TKO
Ciskowska Weronika
Formela Fight Team Władysławowo
LOSE
Pleśniak Wiktoria
Top Team
WIN
godzina walki: 15:10:01 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
WIN
Gala Filip
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 15:20:57 | DRABINKA | Youtube
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Yangulbiev Movsar
WCA Warszawa
WIN
Tcyngaev Abdurakhman
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
PODDANIE
WIŚNIEWSKI JAKUB
Fight Club Łomża
LOSE
Strzelecki Maciej
Gladio Świdnik
WIN
godzina walki: 15:37:26 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Żmudzin Gabriel
Dragons Den Fight Club Warszawa
LOSE
Tadeusiak Antoni
United Gym Aleksandrów Łódzki
WIN
godzina walki: 15:42:17 | DRABINKA | Youtube
S / K / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Caruk Martyna
Kaiser Sports
WIN
Sobczuk Angelika
Centrum Sportów Walki Bastion
LOSE
godzina walki: 15:46:52 | DRABINKA | Youtube
U18 / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
KO
Jaśkowiak SZYMON
Octopus Łódź
LOSE
Telejko Stanisław
LKSW Tajfun Legionowo
WIN
godzina walki: 16:02:12 | DRABINKA | Youtube
U16 / M / 57kg/125,7lb - 1x4min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Sitko Dominik
Shark Top Team Bytom
WIN
Sołowiej Szymon
Fight Sports Stalowa Wola
LOSE
godzina walki: 16:06:28 | DRABINKA | Youtube
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rembak Oskar
Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna
LOSE
Kowalski Grzegorz
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 16:14:20 | DRABINKA | Youtube
U18 / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szmaj Aleksander
Strefa Walk Lubin
WIN
Nawrot Kacper
MMA WITKOWO
LOSE
godzina walki: 16:31:22 | DRABINKA | Youtube
U18 / M / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
KO
Wójcik Kacper
Boom boxing studio Kraków
LOSE
Lytvynchuk Dmytro
Ankos MMA
WIN
godzina walki: 16:46:21 | DRABINKA | Youtube
U16 / M / 52kg/114,6lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Jagieło Dawid
TO.MMA Tarnów Opolski
LOSE
MOSING KSAWERY
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
godzina walki: 16:52:15 | DRABINKA | Youtube
U14 / K / 48kg/105,8lb - 1x3min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
PŁACZKOWSKA JULIA
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
Petliak Samira
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 16:57:59 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Rosłoński Michał
Arrachion MMA Morąg
LOSE
Marczak Alan
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 17:03:48 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
KO
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
WIN
Starzyński Bartłomiej
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
godzina walki: 17:08:53 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Chernukhin Yevhen
MMA Academy Kraków
WIN
ARTYKOV Merdan
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 17:14:08 | DRABINKA | Youtube
S / K / 65,8kg/145lb - 3x3min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Trześniewska Olga
MMA Vale Tudo Białystok
WIN
Wajszczuk Sandra
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 17:22:47 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Tomporowski Dominik
Arrachion Olsztyn
WIN
Kowalczyk Krystian
Fight Club Łomża
LOSE
godzina walki: 17:36:27 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
Yuriv Nazarii
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 17:42:50 | DRABINKA | Youtube
J / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
TKO
Geaidy Aleksandra
Kame House Kędzierzyn Koźle
WIN
Mołożej Wiktoria
Karakan Team
LOSE
godzina walki: 17:49:09 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Jabbarov Batyr
Forca Brava Opole
LOSE
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 17:57:51 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Korszniewicz Rafał
Fight Gym Lublin
WIN
wojda wojciech
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 18:03:51 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Brezovsky Mario
Octagon Team Cieszyn
WIN
Zalewski Maciej
Anaconda Team Rzgów
LOSE
godzina walki: 18:09:36 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Chernukhin Yevhen
MMA Academy Kraków
LOSE
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 18:15:50 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Antczak Kacper
NEXT LEVEL BJJ Wrocław
WIN
Filipowicz Mateusz
Viking Fight Club Białystok
LOSE
godzina walki: 18:19:11 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Andriievskyi Volodymyr
Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna
LOSE
Kopeć Ernest
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 18:24:54 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Andriievskyi Volodymyr
Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna
WIN
Filipowicz Mateusz
Viking Fight Club Białystok
LOSE
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
Kowalczyk Krystian
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 18:30:31 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
WOLNY LOS
Kopeć Ernest
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Antczak Kacper
NEXT LEVEL BJJ Wrocław
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Yuriv Nazarii
Cross Fight Radom
WIN
Tomporowski Dominik
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 18:44:45 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
KO
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
Korszniewicz Rafał
Fight Gym Lublin
LOSE
godzina walki: 18:57:59 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
LOSE
Brezovsky Mario
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 19:02:26 | DRABINKA | Youtube
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Gmitrzuk Arkadiusz
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
Nowakowski Konrad
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 19:08:22 | DRABINKA | Youtube
S / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Pietruszka Weronika
Fight Club Łomża
WIN
Gałkowska Natalia
Universal Fight Team Rzeszów
LOSE
godzina walki: 19:10:59 | DRABINKA | Youtube
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Marczak Maksymilian
Anaconda Team Rzgów
LOSE
Didaev Islam
Fight Team MMA Brodnica
WIN
godzina walki: 19:24:11 | DRABINKA | Youtube
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kula Kacper
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Jezierski Paweł
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 19:27:26 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Sakiewicz Mateusz
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
Barzycki Damian
Bulldog Fight Club Tarnobrzeg
LOSE
godzina walki: 08:04:14 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
TKO
Zaborowski Patryk
KSSW Wildbears
WIN
Purzycki Grzegorz
Stowarzyszenie Jedno Życie FS
LOSE
godzina walki: 08:08:51 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Chaberek Konrad
Fight Club Łomża
WIN
Cep Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 08:13:01 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Serputko Dmytro
Fight Gym Lublin
WIN
Grzegorczyk Adam
Klub Sportowy Workout
LOSE
godzina walki: 08:19:30 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 56,7kg/125lb - 1x4min
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Filipiak Szymon
Octopus Łódź
WIN
Kopeć Maciej
Fight Club Bytom
LOSE
godzina walki: 08:25:35 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Tabunov Oleh
Dragons Den Fight Club Warszawa
WIN
Borowik Szymon
K.O. Fight Club Łuków
LOSE
godzina walki: 08:32:33 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
TKO
Nowaliński-Jaszczyszyn Michał
Anaconda Team Rzgów
LOSE
Delura Franciszek
KSW Cross Fight Gym Warszawa
WIN
godzina walki: 08:38:47 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Iwanejko Sylwester
Fight Gym Lublin
LOSE
Boniecki Mateusz
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
godzina walki: 08:43:01 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Matejek Mateusz
K.O. Fight Club Łuków
LOSE
Bielawski Tobiasz
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 08:48:03 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 93kg/205lb - 1x4min Finał
TKO
Shmehelskyi Oleksandr
MMA Academy Kraków
LOSE
Okniński Aleksander
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
godzina walki: 08:54:08 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Krysiński Kamil
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Walentowski Krzysztof
FLOW FIGHTERS ACADEMY
WIN
godzina walki: 08:59:44 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kovalenko Oleksandr
Karakan Team
LOSE
Jarszak Jan
Shootfighters Lublin
WIN
godzina walki: 09:06:26 | DRABINKA | Youtube
PK / S / K / 65,8kg/145lb - 1x4min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Szczepańska Paula
Mma Team Tczew
WIN
Cieśla Elwira
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 09:12:59 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 56,7kg/125lb - 1x4min
PODDANIE
Bożyk Artur
Fantom MMA Kartuzy
WIN
Filipiak Szymon
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 09:19:32 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Shulha Vitalii
Zenith FitFabric Łódź
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Niemczyk Szymon
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Tabunov Oleh
Dragons Den Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 09:24:25 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Śmierzyński Miłosz
Sparta Gym Warszawa
WIN
Magiel Jakub
Rzeszowski Klub Sportów Walki
LOSE
godzina walki: 09:32:38 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Roszkowski Alan
MMA Vale Tudo Białystok
LOSE
Klimek Jarosław
Fight Gym Lublin
WIN
godzina walki: 09:39:46 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kościuczyk Olaf
Fit Point
LOSE
Kabanchuk Hardziej
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 09:44:09 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jóska Jonasz
Ksw nokaut Koscian
WIN
Maj Mateusz
KSSW Wildbears
LOSE
godzina walki: 09:51:16 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Delura Franciszek
KSW Cross Fight Gym Warszawa
WIN
Wąsacz Maksymilian
Top Team
LOSE
godzina walki: 10:01:14 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Bielawski Tobiasz
Vale Tudo Białystok
WIN
Boniecki Mateusz
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
godzina walki: 10:13:20 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Maksymiuk Emil
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Latacz Filip
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 10:09:26 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Sakiewicz Mateusz
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
Rabenda Adrian
Bastion Bełchatów
LOSE
godzina walki: 10:24:56 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sebastian Czyżewski
Gym lublin
LOSE
Zaborowski Patryk
KSSW Wildbears
WIN
godzina walki: 10:29:22 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Serputko Dmytro
Fight Gym Lublin
WIN
Chaberek Konrad
Fight Club Łomża
LOSE
godzina walki: 10:35:25 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Śmierzyński Miłosz
Sparta Gym Warszawa
LOSE
Tabunov Oleh
Dragons Den Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 10:52:29 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kabanchuk Hardziej
Vale Tudo Białystok
WIN
Klimek Jarosław
Fight Gym Lublin
LOSE
godzina walki: 10:59:05 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Delura Franciszek
KSW Cross Fight Gym Warszawa
WIN
Jóska Jonasz
Ksw nokaut Koscian
LOSE
godzina walki: 11:06:14 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
TKO
Bielawski Tobiasz
Vale Tudo Białystok
WIN
Latacz Filip
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 11:14:04 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kovalenko Oleksandr
Karakan Team
WIN
Krysiński Kamil
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 11:20:22 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jarszak Jan
Shootfighters Lublin
LOSE
Walentowski Krzysztof
FLOW FIGHTERS ACADEMY
WIN
godzina walki: 11:28:16 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 56,7kg/125lb - 1x4min
PODDANIE
Bożyk Artur
Fantom MMA Kartuzy
LOSE
Kopeć Maciej
Fight Club Bytom
WIN
godzina walki: 11:35:19 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Osowiecki Piotr
Karakan Team
LOSE
Garkowski Maciej
MMA Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 11:38:59 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Zaborowski Rafał
Top Team
LOSE
Klovak Ostap
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 11:46:18 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sydoruk Bohdan
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Berezowski Hubert
Aligatores Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 11:53:26 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
WOLNY LOS
Kłos Jakub
Centrum Sportów Walki Bastion
WIN
Maciejewski Bartosz
Sniper MMA
LOSE
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Hajducki Bartłomiej
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Czyż Kacper
Fit Point
LOSE
godzina walki: 12:01:43 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kabanchuk Hardziej
Vale Tudo Białystok
LOSE
Tabunov Oleh
Dragons Den Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 12:08:24 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
TKO
Bielawski Tobiasz
Vale Tudo Białystok
WIN
Delura Franciszek
KSW Cross Fight Gym Warszawa
LOSE
godzina walki: 12:14:28 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
TKO
Sakiewicz Mateusz
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Shulha Vitalii
Zenith FitFabric Łódź
WIN
godzina walki: 12:20:06 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Serputko Dmytro
Fight Gym Lublin
LOSE
Zaborowski Patryk
KSSW Wildbears
WIN
godzina walki: 12:24:43 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
TKO
Komarzeniec Kamil
Octopus Lublin
WIN
Pieczywek Przemysław
FLOW FIGHTERS ACADEMY
LOSE
godzina walki: 12:33:43 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Delura Franciszek
KSW Cross Fight Gym Warszawa
LOSE
Kabanchuk Hardziej
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
YAKUBOVYCH ANDRII
Karakan Team
WIN
Kajetaniak Mateusz
Fight Gym Lublin
LOSE
godzina walki: 12:38:03 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Trubchynskyi Nazar
Ksw nokaut Koscian
LOSE
Iwaniuk Kacper
Fight Gym Lublin
WIN
godzina walki: 12:44:55 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Bielawski Tobiasz
Vale Tudo Białystok
LOSE
Tabunov Oleh
Dragons Den Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 12:53:01 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Serputko Dmytro
Fight Gym Lublin
LOSE
Sakiewicz Mateusz
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 12:59:34 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Finał
TKO
Zaborowski Patryk
KSSW Wildbears
WIN
Shulha Vitalii
Zenith FitFabric Łódź
LOSE
godzina walki: 13:04:36 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
TKO
Waremczuk Mikołaj
BRAK
LOSE
Garkowski Maciej
MMA Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 13:10:25 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Strzałkowski Igor
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
Warda Michał
Octopus Lublin
LOSE
godzina walki: 13:15:56 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Zuba Robert
MMA Fight Club Nowe Miasto n. Pilicą
LOSE
Stawarski Mateusz
Aligatores Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 13:20:14 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Trubchynskyi Nazar
Ksw nokaut Koscian
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Majka Filip
AK Champion
LOSE
Mazur Miłosz
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 13:29:10 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Stępień Wojciech
Cross Fight Radom
LOSE
Komarzeniec Kamil
Octopus Lublin
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Liszewski Maciej
WCA Warszawa
LOSE
Adamczak Kuba
Porrada Gdańsk
WIN
godzina walki: 13:34:30 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Klovak Ostap
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Zagała Bartosz
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 13:42:02 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Warchał Miłosz
SWD Formma Gym Wadowice
LOSE
Michałek Gerard
Boom boxing studio Kraków
WIN
godzina walki: 13:49:31 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Hajducki Bartłomiej
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Berezowski Hubert
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:56:55 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Klas Dominik
WILD PANTHERS
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Iwaniuk Kacper
Fight Gym Lublin
WIN
Kłos Jakub
Centrum Sportów Walki Bastion
LOSE
godzina walki: 14:04:43 | DRABINKA | Youtube
PK / J / K / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Reut Valeriia
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Łazińska Julia
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
godzina walki: 14:21:43 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bednarski Miłosz
BRAK
LOSE
Jarecki Maciej
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 14:29:06 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Węgrzyniak Paweł
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Gul Damian
MMA CLUB BIAŁYSTOK
WIN
godzina walki: 14:39:35 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Żechowski Mateusz
K.O. Fight Club Łuków
LOSE
Obtułowicz Kacper
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 14:47:42 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
YAKUBOVYCH ANDRII
Karakan Team
LOSE
Kochanowicz Hubert
AK Champion
WIN
godzina walki: 14:55:02 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Mazur Miłosz
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Stawarski Mateusz
Aligatores Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pustelniak Kamil
Ralph Gracie Rzeszów
WIN
Borkowski Sebastian
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
godzina walki: 15:05:28 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Strzałkowski Igor
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
Garkowski Maciej
MMA Vale Tudo Białystok
LOSE
godzina walki: 15:12:47 | DRABINKA | Youtube
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Klovak Ostap
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Adamczak Kuba
Porrada Gdańsk
LOSE
godzina walki: 15:20:34 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Gul Damian
MMA CLUB BIAŁYSTOK
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Hajducki Bartłomiej
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Michałek Gerard
Boom boxing studio Kraków
WIN
godzina walki: 15:26:36 | DRABINKA | Youtube
PK / J / K / 65,8kg/145lb - 1x4min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Łazińska Julia
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
TKO
Jarecki Maciej
Academia Gorila Warszawa
WIN
Komarzeniec Kamil
Octopus Lublin
LOSE
godzina walki: 15:33:48 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pustelniak Kamil
Ralph Gracie Rzeszów
LOSE
Kochanowicz Hubert
AK Champion
WIN
godzina walki: 15:42:43 | DRABINKA | Youtube
PK / J / K / 65,8kg/145lb - 1x4min Finał
TKO
Jaskólska Katarzyna
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
Reut Valeriia
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 15:49:45 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Maleska Patryk
Octagon Team Cieszyn
WIN
Wrona Mateusz
Boom boxing studio Kraków
LOSE
godzina walki: 15:54:58 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Antkowicz Wojciech
Rzeszowski Klub Sportów Walki
LOSE
Rudnicki Igor
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
godzina walki: 16:03:26 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
TKO
Kitka Tomasz
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
Gocel Krystian
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
godzina walki: 16:12:28 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Orzeł Wojciech
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Wnenczak Bartosz
KSSW Wildbears
LOSE
godzina walki: 16:16:31 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sebastian Górniak
Akademia Walki Warszawa
WIN
Bożek Łukasz
Bastion Bełchatów
LOSE
godzina walki: 16:25:35 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Lesień Adam
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 16:49:53 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Sobczak Kacper
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
LOSE
Kępa Piotr
Rzeszowski Klub Sportów Walki
WIN
godzina walki: 16:34:06 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Tyrakowski Mateusz
Karakan Team
WIN
Puczko Krzysztof
Czerwony Smok Poznań
LOSE
godzina walki: 16:42:27 | DRABINKA | Youtube
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Ruskowiak Adrian
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Giczan Wiktor
Viking Fight Club Biały