9. Mistrzostwa MMA - WYNIKI

U18 / M / 56,7kg/125lb Drabinka
1 Karpow Andrii NEXT LEVEL BJJ Opole
2 Budanov Pavlo Ares Fight Club Warszawa
3 BALCERZAK BARTOSZ UKS Mały Wojownik Warszawa
U18 / M / 61,2kg/135lb Drabinka
1 fedorinov nikita Academia Gorila Warszawa
2 Szemfeld Jacek RATELS MMA
3 Romanowski Mateusz Berserker's Team Suwałki
U18 / M / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Jaśkowiak SZYMON Octopus Łódź
2 Aluda Eryk Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
3 Ocheretnyy Rostyslav Ares Fight Club Warszawa
U18 / M / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Kaganovičius Emilijus Grecicho fight team
2 Lahadziuk Mikita MMA CLUB BIAŁYSTOK
3 Umalatov Abdulkhalim WCA Warszawa
U18 / M / 77,1kg/170lb Drabinka
1 Janko Błażej Cross Fight Radom
2 ROGALA KACPER UKS Mały Wojownik Warszawa
3 Wierzbicki Wiktor Arrachion Olsztyn
U18 / M / 83,9kg/185lb Drabinka
1 Grzegorzek Konrad Fighters Factory Oleśnica
2 Kwiatkowski Filip Stowarzyszenie Jedno Życie FS
3 Żak Jędrzej Shootboxer Mosina
U18 / K / 56,7kg/125lb Drabinka
1 Dembińska Sara Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie
2 Jagodzińska Zuzanna Gameness Team Poznań
3 Horodivska Anastasia Ares Fight Club Warszawa
U18 / K / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Nowak Magdalena DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
2 Ziarko Ewelina Kaiser Sports
3 Koczela Martyna Spartakus Rzeszów
U16 / M / 48kg/105,8lb Drabinka
1 MOSING KSAWERY UKS Mały Wojownik Warszawa
2 Stasiak Jakub United Gym Aleksandrów Łódzki
3 Budyk ivan Ares Fight Club Warszawa
U16 / M / 52kg/114,6lb Drabinka
1 Kałuda Iwo PFT MMA Zduńska Wola
2 Jagieło Dawid TO.MMA Tarnów Opolski
3 Kovalenko Vladyslav Ares Fight Club Warszawa
U16 / M / 57kg/125,7lb Drabinka
1 Sitko Dominik Shark Top Team Bytom
2 Wyszyński Wojciech BRAK
3 Kosna Aleksander BRAK
U16 / M / 62kg/136,7lb Drabinka
1 Cieślar Dawid Silesian Cage Club Katowice
2 Piechota Jakub Ankos MMA
3 Taraszkiewicz Bartosz Szulinski MMA Team Olecko
U16 / M / 67kg/147,7lb Drabinka
1 Kolomiichuk Dmytro Ares Fight Club Warszawa
2 Wronka Hubert Fight Club Łomża
3 Chuvalov Matvej Ares Fight Club Warszawa
U16 / M / 72kg/158,7lb Drabinka
1 Khomenko Tymur Ares Fight Club Warszawa
2 Francuzik Jakub WCA Warszawa
3 Bień Maksymilian DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
U16 / M / 77,1/170lb Drabinka
1 Yatsiuk Serhii Ares Fight Club Warszawa
2 Trąbka Aleksander Klub Sportowy Workout
U16 / K / 62kg/136,7lb Drabinka
1 Sadich Darina Ares Fight Club Warszawa
2 Birchuk Kateryna Ares Fight Club Warszawa
3 Chmiel Anna Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie
U14 / M / 40kg/88.2lb Drabinka
1 BAWOR ANTONI UKS Mały Wojownik Warszawa
2 Chybinski Kordian Silesian Cage Club Katowice
U14 / M / 44kg/97lb Drabinka
1 GETKA HUBERT UKS Mały Wojownik Warszawa
2 Miroshnichenko Ivan Ares Fight Club Warszawa
3 Pietraszko Adrian Viking Fight Club Białystok
U14 / M / 52kg/114,6lb Drabinka
1 Skukowski Alex Berserkers Team Szczecin
2 Romanov Vasyl Ares Fight Club Warszawa
3 Michniewicz Ksawery Kabat Academy
U14 / M / 57kg/125,7lb Drabinka
1 Kabat Oliwier Kabat Academy
2 Jaskulski Grzegorz Sniper MMA
U14 / M / 62kg/136,7lb Drabinka
1 Andrzej Lerczak Strefa Walk Lubin
2 Rogiński Jakub Monsters Warszawa
3 MOSING ANTONI UKS Mały Wojownik Warszawa
U14 / K / 48kg/105,8lb Drabinka
1 Petliak Samira Ares Fight Club Warszawa
2 Smolarek Maria UKS Mały Wojownik Warszawa
J / M / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Yuriv Nazarii Cross Fight Radom
2 Andriievskyi Volodymyr Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna
3 Małek Jan Radomski Klub Taekwon-do Radom
J / M / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Beszterda Filip Shootboxer Mosina
2 Marzec Krzysztof Octagon Team Cieszyn
3 Leja Kamil Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
J / M / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Erdmann Patryk GŁD Team Piła
2 Dąbrowski Konrad Uniq Fight Club Warszawa
3 Pusz Szymon Anaconda Team Rzgów
J / M / 77,1kg/170lb Drabinka
1 Chaikovskyi Maksym Ares Fight Club Warszawa
2 Sztejnert Janek Nemesis MMA PRO Team
3 Kozielski Olgierd Boom boxing studio Kraków
J / M / 83,9kg/185lb Drabinka
1 Gręda Dominik Victoria Ostrołęka
2 Baran Dawid Top Team
3 Oczkowski Dawid Fight Club Bytom
J / K / 56,7kg/125lb Drabinka
1 Gałkowska Natalia Universal Fight Team Rzeszów
2 Sławińska Oliwia BJJ Academy Zgorzelec
J / K / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Gruchalska Izabela Bambero Team Wyszków
2 Chrzyptowicz Dominika MINDA TEAM
3 LEWANDOWSKA JULIA UKS Mały Wojownik Warszawa
S / M / 56,7kg/125lb Drabinka
1 Buryk Vladyslav Ares Fight Club Warszawa
2 Polit Bartosz Spartakus Rzeszów
S / M / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Tomporowski Dominik Arrachion Olsztyn
2 Małek Kacper Radomski Klub Taekwon-do Radom
3 Grzeszczak Paweł Gladio Świdnik
S / M / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Jakowicz Krystian Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
2 Biłbak Daniel Basic sportsclub
3 Korbal Kacper Impact Fight Club Płock
S / M / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Kucia Wiktor Złomiarz Team
2 Piłat Dawid Cross Fight Radom
3 Rybski Paweł Cross Fight Radom
S / M / 77,1kg/170lb Drabinka
1 Dorosz Ernest BRAK
2 Brygoła Kacper Dziki Wschód Biała Podlaska
3 Kościowski Patryk Cross Fight Radom
S / M / 83,9kg/185lb Drabinka
1 Wdowiński Bartosz LKSW Tajfun Legionowo
2 Rokicki Jakub Uniq Fight Club Warszawa
3 Rutkowski Daniel Bonzai MMA Wrocław
S / M / 93kg/205lb Drabinka
1 Makowski Łukasz Arrachion MMA Iława
2 Greń Damian Octagon Team Cieszyn
S / M / 120,2kg/265lb Drabinka
1 Chudzik Piotr Radomski Klub Taekwon-do Radom
2 Paczóski Kacper Uniq Fight Club Warszawa
3 Biurko Norbert BRAK
S / K / 47,7KG/105lb Drabinka
1 GŁAZ Julia Bastion Tychy
2 Pleśniak Wiktoria Top Team
3 Andruch Wiktoria Arrachion MMA Iława
S / K / 56,7kg/125lb Drabinka
1 Konik Paulina Dojo United Łódź
2 Pałat Natalia Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
S / K / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Caruk Martyna Kaiser Sports
2 Wajszczuk Sandra Dziki Wschód Biała Podlaska
3 Lysenko Alina Sparta Przeworsk

9. Mistrzostwa MMA - RANKING KLUBÓW

KLUB PUNKTY
Ares Fight Club Warszawa 34
UKS Mały Wojownik Warszawa 16
Cross Fight Radom 10
Uniq Fight Club Warszawa 6
Radomski Klub Taekwon-do Radom 6
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa 5
Silesian Cage Club Katowice 5
Kaiser Sports 5
Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie 4
Shootboxer Mosina 4
Dziki Wschód Biała Podlaska 4
Arrachion Olsztyn 4
Kabat Academy 4
Octagon Team Cieszyn 4
Arrachion MMA Iława 4
Top Team 4
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 4
Shark Top Team Bytom 3
GŁD Team Piła 3
Universal Fight Team Rzeszów 3
PFT MMA Zduńska Wola 3
Strefa Walk Lubin 3
Berserkers Team Szczecin 3
NEXT LEVEL BJJ Opole 3
Spartakus Rzeszów 3
Złomiarz Team 3
Dojo United Łódź 3
Academia Gorila Warszawa 3
Bastion Tychy 3
Octopus Łódź 3
Victoria Ostrołęka 3
Grecicho fight team 3
Bambero Team Wyszków 3
WCA Warszawa 3
LKSW Tajfun Legionowo 3
Fighters Factory Oleśnica 3
Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna 2
Monsters Warszawa 2
Sniper MMA 2
Nemesis MMA PRO Team 2
MINDA TEAM 2
TO.MMA Tarnów Opolski 2
Basic sportsclub 2
Klub Sportowy Workout 2
Fight Club Łomża 2
Ankos MMA 2
United Gym Aleksandrów Łódzki 2
Gameness Team Poznań 2
Stowarzyszenie Jedno Życie FS 2
MMA CLUB BIAŁYSTOK 2
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski 2
RATELS MMA 2
BJJ Academy Zgorzelec 2
Impact Fight Club Płock 1
Bonzai MMA Wrocław 1
Gladio Świdnik 1
Sparta Przeworsk 1
Fight Club Bytom 1
Boom boxing studio Kraków 1
Anaconda Team Rzgów 1
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski 1
Viking Fight Club Białystok 1
Szulinski MMA Team Olecko 1
Berserker's Team Suwałki 1
Shooters Konin 0
Akademia Walki Warszawa 0
Żyrardowski Klub Sportowy Thien Long 0
MMA WITKOWO 0
Copacabana Warszawa 0
ASSW Warrior Aleksandrów Kujawski 0
Coloseum Boxing Chojnów 0
Klub Samuraj Wrocław 0

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR REPREZENTACJI

SPONSORZY