8. Mistrzostwa MMA - WYNIKI
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
WOLNY LOS
Wiśniewski Szymon
Arrachion MMA Iława
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
WYSOCKI RAFAŁ
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
WOLNY LOS
Kawalec Krystian
AK Champion
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
WOLNY LOS
Bogdan Michał
GŁD Team Piła
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
Mytnik Igor
Shark Top Team Bytom
WIN
godzina walki: 21:02:20 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Włosiński Adam
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szczygieł Oliwier
Academia Gorila Rybnik
LOSE
Waśniowski Piotr
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 08:03:42 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nazirov Rashidbek
WCA Warszawa
WIN
Sprancel Szymon
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 08:10:02 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
TKO
Drożdż Mateusz
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Koralik Oskar
Pride MMA Gliwice
WIN
godzina walki: 08:15:41 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
Zdrzałek Tomasz
Pride MMA Gliwice
LOSE
godzina walki: 08:17:41 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Ogoński Nikodem
Forma Fight Team Częstochowa
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gudanowski Mateusz
Czerwony Smok Poznań
WIN
Szarnecki Jakub
LKSW Tajfun Legionowo
LOSE
godzina walki: 08:34:23 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Włosiński Adam
Grappling Kraków
LOSE
Przekwas Radosław
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
godzina walki: 08:40:12 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Dalaev Ibragim
WCA Warszawa
LOSE
Starzyński Bartłomiej
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Białek Szymon
VETO TEAM Bielsko-Biała
LOSE
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 08:23:19 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Miastkowski Nikodem
Spitfire Gym Berlin
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Zgrajka Kacper
Octopus Lublin
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kownacki Wojciech
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
Pniewski Oskar
Pride MMA Gliwice
WIN
godzina walki: 08:53:33 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Łukasik Szymon
GŁD Team Piła
LOSE
Chernukhin Yevhen
MMA Academy Kraków
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Markiewicz Piotr
Saiyan Świdnica MMA
LOSE
Lubrant Dawid
Academia Gorila Rybnik
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Michniewicz Michał
Academia Gorila Rybnik
LOSE
Janusz Paweł
Top Team
WIN
godzina walki: 09:01:53 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kaimov Salah
Taurus Fight Club
WIN
Antczak Kacper
NEXT LEVEL BJJ Wrocław
LOSE
godzina walki: 09:05:16 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Lokatyr Taras
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Szelągiewicz Damian
Fighters Factory Oleśnica
LOSE
godzina walki: 09:11:02 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Koralik Oskar
Pride MMA Gliwice
LOSE
Krypets Stanislau
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 09:24:03 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bielicki Paweł
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Dryja Adam
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 09:29:59 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Błocki Bartek
Nemesis MMA PRO Team
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
WIN
Andrasiuk Pavel
Czerwony Smok Poznań
LOSE
godzina walki: 09:35:39 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Staszkiewicz Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
SIEDLEC ALBERT
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 09:41:21 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Stencel Julian
Miejski klub Sportowy Sparta Kuźnia Raciborska
WIN
Tucholski Mateusz
Arrachion MMA Morąg
LOSE
godzina walki: 09:47:35 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
TKO
Czwaliński Michał
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 09:50:41 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Mytnik Igor
Shark Top Team Bytom
LOSE
Krynicki Bartosz
MMA Academy Kraków
WIN
godzina walki: 09:54:20 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Waśniowski Piotr
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 10:00:49 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wesołowski Kacper
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
Janeczek Kamil
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 10:07:13 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Starzyński Bartłomiej
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
Przekwas Radosław
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
godzina walki: 10:13:00 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Miastkowski Nikodem
Spitfire Gym Berlin
WIN
Janusz Paweł
Top Team
LOSE
godzina walki: 10:18:07 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Kaimov Salah
Taurus Fight Club
LOSE
Zgrajka Kacper
Octopus Lublin
WIN
godzina walki: 10:24:07 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dryja Adam
Cross Fight Radom
WIN
Krypets Stanislau
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:31:02 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
WIN
Chernukhin Yevhen
MMA Academy Kraków
LOSE
godzina walki: 10:36:50 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Ogoński Nikodem
Forma Fight Team Częstochowa
WIN
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
LOSE
godzina walki: 10:42:23 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
TKO
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
WIN
Stencel Julian
Miejski klub Sportowy Sparta Kuźnia Raciborska
LOSE
godzina walki: 10:49:09 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Witkowski Mateusz
Fight Club Łomża
LOSE
Niespor Tomasz
Shark Top Team Bytom
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Jarosz Krystian
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Nazirov Rashidbek
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:16:51 | DRABINKA | Youtube
S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
SZOT MACIEJ
Animmals Zawiercie
WIN
Szramke Wiktor
Mma Team Tczew
LOSE
godzina walki: 10:56:21 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
WIN
Krynicki Bartosz
MMA Academy Kraków
LOSE
godzina walki: 11:02:51 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
TKO
Wesołowski Kacper
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
Lubrant Dawid
Academia Gorila Rybnik
LOSE
godzina walki: 11:08:47 | DRABINKA | Youtube
S / K / 52,2kg/115lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Osowska Adrianna
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
Weitz Monika
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
godzina walki: 11:12:47 | DRABINKA | Youtube
S / K / 52,2kg/115lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Michno Sandra
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Rybicka Martyna
Bydgoski Klub Sportowy Centrum
LOSE
godzina walki: 11:20:07 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
WIN
Dryja Adam
Cross Fight Radom
LOSE
godzina walki: 11:23:18 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Jarosz Krystian
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Lokatyr Taras
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:27:07 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
WIN
Ogoński Nikodem
Forma Fight Team Częstochowa
LOSE
godzina walki: 11:34:12 | DRABINKA | Youtube
S / K / 47,7KG/105lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szyłak Kinga
Fight Club Łomża
WIN
Pleśniak Wiktoria
Top Team
LOSE
godzina walki: 11:40:54 | DRABINKA | Youtube
S / K / 47,7KG/105lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Andruch Wiktoria
Arrachion MMA Iława
WIN
Ciskowska Weronika
Formela Fight Team Władysławowo
LOSE
godzina walki: 11:46:59 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
WOLNY LOS
Brygoła Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Wojewoda Filip
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Wieczorek Bartosz
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
WOLNY LOS
Sobolewski Kamil
Rudzkie Centrum Atletyki
LOSE
Paluchowski Piotr
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
WOLNY LOS
WIŚNIEWSKI JAKUB
Fight Club Łomża
LOSE
Skoczylas Igor
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
WOLNY LOS
Betlej Daniel
Spartan Knurów
LOSE
Hyćko Oskar
Octopus Lublin
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
TKO
Paplinskyi Ivan
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Maciusik Jarosław
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 12:00:58 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
TKO
Szyba Tobiasz
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Pniewski Oskar
Pride MMA Gliwice
LOSE
godzina walki: 12:06:31 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
KO
Szydłowski Arkadiusz
BRAK
WIN
Gudanowski Mateusz
Czerwony Smok Poznań
LOSE
godzina walki: 12:11:52 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Miastkowski Nikodem
Spitfire Gym Berlin
WIN
Przekwas Radosław
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
LOSE
godzina walki: 12:15:36 | DRABINKA | Youtube
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
TKO
Jarosz Krystian
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
Zgrajka Kacper
Octopus Lublin
WIN
godzina walki: 12:20:53 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Myszogląd Patryk
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Błaszczyk Grzegorz
Spartan Knurów
LOSE
godzina walki: 12:22:59 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Kościowski Patryk
Cross Fight Radom
LOSE
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 12:29:05 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Pawłowski Bartosz
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
Wojtaczka Jakub
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 12:32:21 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Niespor Tomasz
Shark Top Team Bytom
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sobieraj Dominik
Shark Top Team Bytom
LOSE
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 12:39:20 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Woźniak Kamil
Grappling Kraków
WIN
Smokowski Patryk
Octopus Lublin
LOSE
godzina walki: 12:45:41 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Bogdan Michał
GŁD Team Piła
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gnitecki Dominik
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Piątkowski Hubert
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 12:49:35 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
ROMAŃCZYK SULEJMAN
Kame House Kędzierzyn Koźle
WIN
Cholewa Kacper
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
godzina walki: 12:55:31 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Kowalski Jakub
Shark Top Team Bytom
WIN
Steć Jakub
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 13:02:28 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Łasiński Aleksander
Copacabana Kielce
LOSE
Tereshkun Adrian
BRAK
WIN
godzina walki: 13:07:20 | DRABINKA | Youtube
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ogoński Nikodem
Forma Fight Team Częstochowa
LOSE
Dryja Adam
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 13:13:06 | DRABINKA | Youtube
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Lubrant Dawid
Academia Gorila Rybnik
WIN
Krynicki Bartosz
MMA Academy Kraków
LOSE
godzina walki: 13:32:17 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Woźniak Kamil
Grappling Kraków
WIN
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:35:48 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Tereshkun Adrian
BRAK
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Jarosz Krystian
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
Przekwas Radosław
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Piątkowski Hubert
Copacabana Warszawa
LOSE
Wojewoda Filip
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 13:42:10 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Kowalski Jakub
Shark Top Team Bytom
LOSE
ROMAŃCZYK SULEJMAN
Kame House Kędzierzyn Koźle
WIN
godzina walki: 13:48:42 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Paluchowski Piotr
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
WIN
Hyćko Oskar
Octopus Lublin
LOSE
godzina walki: 13:55:02 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Myszogląd Patryk
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
Skoczylas Igor
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 13:59:01 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
WIN
Pawłowski Bartosz
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
godzina walki: 14:05:34 | DRABINKA | Youtube
S / K / 47,7KG/105lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Ciskowska Weronika
Formela Fight Team Władysławowo
LOSE
Pleśniak Wiktoria
Top Team
WIN
godzina walki: 14:11:39 | DRABINKA | Youtube
S / K / 52,2kg/115lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Rybicka Martyna
Bydgoski Klub Sportowy Centrum
LOSE
Osowska Adrianna
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 14:17:39 | DRABINKA | Youtube
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Szramke Wiktor
Mma Team Tczew
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
U16 / M / 52kg/114,6lb - 1x4min Finał
PODDANIE
MOSING KSAWERY
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
Kałuda Iwo
PFT MMA Zduńska Wola
LOSE
godzina walki: 15:12:17 | DRABINKA
U16 / M / 57kg/125,7lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Karpow Andrii
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
Rudolf Nazar
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 15:18:31 | DRABINKA
U16 / K / 62kg/136,7lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
LEWANDOWSKA JULIA
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
Chmiel Anna
Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie
WIN
godzina walki: 15:25:32 | DRABINKA
U18 / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kobzunenko Kamila
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Holikova Diana
Pride MMA Gliwice
WIN
godzina walki: 15:32:59 | DRABINKA
U14 / K / 48kg/105,8lb - 1x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Petliak Samira
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Wójtowicz Oliwia
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 15:48:10 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kowalski Grzegorz
Arrachion Olsztyn
WIN
Wiąk Alan
Cross Fight Radom
LOSE
godzina walki: 15:54:36 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Basta Krystian
Fanatic Gym
WIN
Chaikovskyi Maksym
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 16:10:41 | DRABINKA
S / K / 47,7KG/105lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Andruch Wiktoria
Arrachion MMA Iława
LOSE
Szyłak Kinga
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 16:16:37 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
LOSE
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
WIN
godzina walki: 16:32:47 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Wesołowski Kacper
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 16:48:47 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Zgrajka Kacper
Octopus Lublin
LOSE
Miastkowski Nikodem
Spitfire Gym Berlin
WIN
godzina walki: 17:02:42 | DRABINKA
S / K / 56,7kg/125lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Chachulska Magdalena
Anaconda Team Rzgów
WIN
Jaźwińska Magda
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 17:21:17 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
WIN
Galus Mateusz
FightLab Wrocław
LOSE
godzina walki: 17:27:24 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nowicki Sebastian
Bebson Gold Team Bielawa
WIN
Ulbiev Ibragim
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 17:32:56 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Tomporowski Dominik
Arrachion Olsztyn
WIN
Stadnicki Dominik
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 17:38:46 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Małek Kacper
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
godzina walki: 17:44:34 | DRABINKA | Youtube
S / K / 56,7kg/125lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Maciejewska Martyna
Mighty Bulls Gdynia
LOSE
Dębosz Wiktoria
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
WIN
godzina walki: 17:50:20 | DRABINKA | Youtube
S / K / 56,7kg/125lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Pietruszka Weronika
Fight Club Łomża
WIN
Chachulska Magdalena
Anaconda Team Rzgów
LOSE
godzina walki: 17:54:58 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Tomporowski Dominik
Arrachion Olsztyn
LOSE
Nowicki Sebastian
Bebson Gold Team Bielawa
WIN
godzina walki: 17:59:12 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
WYSOCKI RAFAŁ
Arrachion Olsztyn
LOSE
Maciusik Jarosław
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 18:05:16 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wieczorek Bartosz
Cross Fight Radom
WIN
Staszkiewicz Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 18:12:19 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Szydłowski Arkadiusz
BRAK
WIN
Szyba Tobiasz
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 18:19:06 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Woźniak Kamil
Grappling Kraków
WIN
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 18:25:38 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
ROMAŃCZYK SULEJMAN
Kame House Kędzierzyn Koźle
LOSE
Wojewoda Filip
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 18:31:35 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Tereshkun Adrian
BRAK
WIN
Paluchowski Piotr
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
LOSE
godzina walki: 18:37:27 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Skoczylas Igor
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Bogdan Michał
GŁD Team Piła
LOSE
godzina walki: 18:43:31 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
WOLNY LOS
Szydłowski Arkadiusz
BRAK
LOSE
Wieczorek Bartosz
Cross Fight Radom
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Tomporowski Dominik
Arrachion Olsztyn
WIN
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
godzina walki: 18:50:38 | DRABINKA | Youtube
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Nowicki Sebastian
Bebson Gold Team Bielawa
WIN
Małek Kacper
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
godzina walki: 19:04:46 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Niespor Tomasz
Shark Top Team Bytom
WIN
Maciusik Jarosław
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 19:13:06 | DRABINKA | Youtube
S / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Chachulska Magdalena
Anaconda Team Rzgów
WIN
Maciejewska Martyna
Mighty Bulls Gdynia
LOSE
godzina walki: 19:19:06 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
KO
Skoczylas Igor
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Tereshkun Adrian
BRAK
LOSE
godzina walki: 19:34:00 | DRABINKA | Youtube
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Wojewoda Filip
Arrachion Olsztyn
LOSE
Woźniak Kamil
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 19:38:10 | DRABINKA | Youtube
S / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Pietruszka Weronika
Fight Club Łomża
WIN
Dębosz Wiktoria
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
LOSE
godzina walki: 19:45:50 | DRABINKA | Youtube
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Szydłowski Arkadiusz
BRAK
LOSE
Maciusik Jarosław
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
WOLNY LOS
Skoczylas Igor
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Woźniak Kamil
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wieczorek Bartosz
Cross Fight Radom
WIN
Niespor Tomasz
Shark Top Team Bytom
LOSE
godzina walki: 19:52:03 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Józefczyk Kacper
Bebson Gold Team Bielawa
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Malon Marcel
Arrachion Olsztyn
WIN
Wróblewski Jakub
Szulinski MMA Team Olecko
LOSE
godzina walki: 07:17:58 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Chłopek Marcin
Academia Gorila Warszawa
WIN
Ploschytza Daniel
TO.MMA Tarnów Opolski
LOSE
godzina walki: 08:10:48 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Matviienko Andrii
K.O. Fight Club Łuków
WIN
Gąsiorek Wiktor
Choy Lee Fut Sanda Fight Club Lung Wieliczka
LOSE
godzina walki: 08:17:58 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Janik Maksymilian
Dexters Team Nowy Sącz
WIN
Kaczor Nikodem
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 08:21:19 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Jurecki Oliwier
VETO TEAM Bielsko-Biała
WIN
Liszewski Maciej
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 08:27:53 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Radzioch Mateusz
War Dogs Lubliniec
LOSE
KALETA KRZYSZTOF
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
godzina walki: 08:35:36 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Franciszkowicz Igor
Fight Club Łomża
LOSE
Foltyn Wiktor
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 08:41:42 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Kaziulewicz Kacper
Arrachion Olsztyn
LOSE
Goluda Kacper
Octopus Lublin
WIN
godzina walki: 08:49:02 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wawrzkiewicz Oskar
Universal Fight Team Rzeszów
WIN
Szwajnoch Mikołaj
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 08:52:57 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dyczka Kuba
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Kwiatkowski Artur
BRAK
LOSE
godzina walki: 08:59:46 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Dembiec Patryk
Podhale Grappling Academy
LOSE
Małagocki Jakub
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
godzina walki: 09:10:59 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Posim Bartosz
Anaconda Team Rzgów
LOSE
Styczeń Oliwier
GŁD Team Piła
WIN
godzina walki: 09:19:58 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Długosz Oskar
Top Team
LOSE
Malon Marcel
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 09:28:31 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Matviienko Andrii
K.O. Fight Club Łuków
WIN
Chłopek Marcin
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:35:07 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Warda Karol
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
Janik Maksymilian
Dexters Team Nowy Sącz
LOSE
godzina walki: 09:44:27 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Umalatov Abdulkhalim
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dudek Łukasz
FightLab Wrocław
WIN
Jurecki Oliwier
VETO TEAM Bielsko-Biała
LOSE
godzina walki: 09:50:47 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nowosielski Alan
Klub Samuraj Wrocław
WIN
KALETA KRZYSZTOF
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:56:56 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Hanusiak Jakub
GŁD Team Piła
WIN
Foltyn Wiktor
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 10:03:16 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Goluda Kacper
Octopus Lublin
WIN
Birecki Kacper
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 10:09:14 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Adamski Wiktor
Łamator Racibórz
WIN
Holenderskyi Dmytro
Taurus Fight Club
LOSE
godzina walki: 10:15:07 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
KO
Kubalski Mateusz
WCA Warszawa
WIN
Dobysh Stanislav
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:20:17 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Zieliński Tymoteusz
Bastion Tychy
LOSE
Wojciechowski Sergiusz
Shootboxer Mosina
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Tyborowski Dawid
Fight Club Łomża
WIN
Wawrzkiewicz Oskar
Universal Fight Team Rzeszów
LOSE
godzina walki: 10:23:55 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dyczka Kuba
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Ostrowski Szymon
Spartakus Rzeszów
WIN
godzina walki: 10:35:48 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Styczeń Oliwier
GŁD Team Piła
WIN
Małagocki Jakub
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
godzina walki: 10:38:29 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nowak Krzysztof
Klub Sportowy Wataha Fight Club
LOSE
Urbański Adrian
Anaconda Team Rzgów
WIN
godzina walki: 10:43:28 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jakubowski Jakub
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
BARTOSIEWICZ Hubert
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 10:49:34 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Sieniawski Igor
Szulinski MMA Team Olecko
WIN
Tomczok Filip
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 10:56:03 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Driemel Igor
Bebson Gold Team Bielawa
WIN
Susek Patryk
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 11:02:43 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ceglarski Daniel
Copacabana Warszawa
WIN
Łapiński Alan
Szulinski MMA Team Olecko
LOSE
godzina walki: 11:08:28 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Fidziukiewicz Wojciech
MMA & Performance Świętochłowice
LOSE
Krajewski Filip
Klub Sportowy Jinchuuriki Gym
WIN
godzina walki: 11:15:07 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kubalski Mateusz
WCA Warszawa
WIN
Smaga Eryk
Fanatic Gym
LOSE
godzina walki: 11:19:06 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Matviienko Andrii
K.O. Fight Club Łuków
LOSE
Malon Marcel
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 11:25:29 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dudek Łukasz
FightLab Wrocław
WIN
Warda Karol
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
godzina walki: 11:31:04 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Hanusiak Jakub
GŁD Team Piła
LOSE
Nowosielski Alan
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 11:37:28 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Sieniawski Igor
Szulinski MMA Team Olecko
WIN
Józefczyk Kacper
Bebson Gold Team Bielawa
LOSE
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Goluda Kacper
Octopus Lublin
LOSE
Adamski Wiktor
Łamator Racibórz
WIN
godzina walki: 11:41:26 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Ostrowski Szymon
Spartakus Rzeszów
WIN
Tyborowski Dawid
Fight Club Łomża
LOSE
godzina walki: 11:47:35 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wojciechowski Sergiusz
Shootboxer Mosina
LOSE
Styczeń Oliwier
GŁD Team Piła
WIN
godzina walki: 11:53:07 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
BARTOSIEWICZ Hubert
WCA Warszawa
WIN
Urbański Adrian
Anaconda Team Rzgów
LOSE
godzina walki: 12:00:20 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Krajewski Filip
Klub Sportowy Jinchuuriki Gym
LOSE
Ceglarski Daniel
Copacabana Warszawa
WIN
godzina walki: 12:05:58 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Driemel Igor
Bebson Gold Team Bielawa
LOSE
Kubalski Mateusz
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 12:08:23 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Wierzbicki Wiktor
Arrachion Olsztyn
WIN
Bociański Bartek
MMA Team Ostróda
LOSE
godzina walki: 12:12:25 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Piotrowski Jonasz
GŁD Team Piła
WIN
Otoliński Jakub
Motor Lublin Klub Sportów Walki
LOSE
godzina walki: 12:22:31 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Ogórek Konrad
Klub Sportowy Workout
WIN
Kowalczyk Krystian
United Gym Aleksandrów Łódzki
LOSE
godzina walki: 12:27:53 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Myronchuk Oleksandr
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Francuz Mikołaj
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 12:34:24 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Adamiec Szymon
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Skipirzepa Patryk
GB Spartan Team Chorzów
LOSE
godzina walki: 12:50:37 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Aleksiejew Szymon
Łamator Racibórz
LOSE
Zajczyk Maks
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 12:54:46 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dudek Łukasz
FightLab Wrocław
LOSE
Malon Marcel
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 13:01:15 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Adamski Wiktor
Łamator Racibórz
LOSE
Nowosielski Alan
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 13:07:22 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wojciechowski Sergiusz
Shootboxer Mosina
WIN
Tyborowski Dawid
Fight Club Łomża
LOSE
godzina walki: 13:13:57 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Styczeń Oliwier
GŁD Team Piła
LOSE
Ostrowski Szymon
Spartakus Rzeszów
WIN
godzina walki: 13:20:59 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 56,7kg/125lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Wójcik Kacper
Boom boxing studio Kraków
WIN
Wondraszek Tymoteusz
Bebson Gold Team Bielawa
LOSE
godzina walki: 13:28:15 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Sieniawski Igor
Szulinski MMA Team Olecko
LOSE
BARTOSIEWICZ Hubert
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 13:30:59 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Ceglarski Daniel
Copacabana Warszawa
WIN
Kubalski Mateusz
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:34:36 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Makarczuk Dawid
MMA Team Ostróda
LOSE
Wojtyła Jakub
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
WIN
godzina walki: 13:38:56 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Adamiec Szymon
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Francuz Mikołaj
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
PK / U18 / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Bujalski Igor
Dojo United Łódź
LOSE
Sochacki Oskar
Fight Club Radzymin
WIN
godzina walki: 13:52:40 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Piotrowski Jonasz
GŁD Team Piła
LOSE
Wierzbicki Wiktor
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 13:56:10 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Zajczyk Maks
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
PK / U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Kubalski Mateusz
WCA Warszawa
LOSE
Sieniawski Igor
Szulinski MMA Team Olecko
WIN
godzina walki: 22:23:24 | DRABINKA
PK / U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Umalatov Abdulkhalim
WCA Warszawa
LOSE
Ogórek Konrad
Klub Sportowy Workout
WIN
godzina walki: 14:02:29 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Adamski Wiktor
Łamator Racibórz
LOSE
Dudek Łukasz
FightLab Wrocław
WIN
godzina walki: 14:06:46 | DRABINKA | Youtube
PK / U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Nowosielski Alan
Klub Samuraj Wrocław
WIN