9. Mistrzostwa MMA - WYNIKI
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Bohomilchuk Andrii
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Januškevič Karol
Grecicho fight team
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Ocheretnyy Rostyslav
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Bis Jakub
Sparta Przeworsk
LOSE
DRABINKA 08:00:03 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Grudziński Jakub
Coloseum Boxing Chojnów
LOSE
Aluda Eryk
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dryja Adam
Cross Fight Radom
WIN
Chernukhin Yevhen
MMA Academy Kraków
LOSE
DRABINKA 08:01:49 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
WIN
PANKIEWICZ DANIEL
Kohorta Poznań
LOSE
DRABINKA 08:07:29 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
Hudoba Sebastian
Copacabana Warszawa
LOSE
DRABINKA 08:11:26 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rzepko Roland
Universal Fight Team Rzeszów
LOSE
Zalewski Maciej
Anaconda Team Rzgów
WIN
DRABINKA 08:17:11 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Kucia Wiktor
Złomiarz Team
WIN
Szponarski Jan
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
DRABINKA 08:23:29 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Jaśkowiak SZYMON
Octopus Łódź
WIN
Malon Marcel
Arrachion Olsztyn
LOSE
DRABINKA 08:29:52 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Birecki Kacper
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
Paciorek Dawid
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
DRABINKA 08:33:14 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Konopka Karol
Fight Club Łomża
LOSE
Kovach Vladyslav
Fighters Factory Oleśnica
WIN
DRABINKA 08:37:13 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Afanasjev Daniel
Grecicho fight team
LOSE
Ocheretnyy Rostyslav
Ares Fight Club Warszawa
WIN
DRABINKA 08:47:02 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Warda Karol
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
KALETA KRZYSZTOF
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
DRABINKA 08:52:53 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ważny Dawid
Centrum Sportów Walki Bastion
LOSE
Wójcicki Filip
Octopus Łódź
WIN
DRABINKA 08:56:53 -
U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
BARTOSIEWICZ Hubert
WCA Warszawa
LOSE
Kaganovičius Emilijus
Grecicho fight team
WIN
DRABINKA 09:03:25 -
U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
TKO
Jackson Teodor
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Lahadziuk Mikita
MMA CLUB BIAŁYSTOK
WIN
DRABINKA 09:10:18 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bogdan Michał
GŁD Team Piła
LOSE
Contessa Christopher
Bonzai MMA Wrocław
WIN
DRABINKA 09:12:35 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
ROMAŃCZYK SULEJMAN
Kame House Kędzierzyn Koźle
LOSE
Kościowski Patryk
Cross Fight Radom
WIN
DRABINKA 09:18:28 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Murawski Maciej
KSW Cross Fight Gym Warszawa
WIN
Pelc Paweł
Strefa Walk Lubin
LOSE
DRABINKA 09:24:18 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
TKO
Brygoła Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
Maik Jakub
Stowarzyszenie Sportowe Puławy
LOSE
DRABINKA 09:30:18 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Staniukiewicz Mateusz
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Szarnecki Jakub
LKSW Tajfun Legionowo
WIN
DRABINKA 09:34:58 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Danel Przemek
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Korbecki Maciek
MMA Fight Club Nowe Miasto n. Pilicą
WIN
DRABINKA 09:40:49 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jaśkowiak SZYMON
Octopus Łódź
WIN
Birecki Kacper
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
DRABINKA 09:47:14 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Kovach Vladyslav
Fighters Factory Oleśnica
LOSE
Ocheretnyy Rostyslav
Ares Fight Club Warszawa
WIN
DRABINKA 09:53:00 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Januškevič Karol
Grecicho fight team
WIN
KALETA KRZYSZTOF
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
DRABINKA 09:59:32 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Aluda Eryk
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
WIN
Wójcicki Filip
Octopus Łódź
LOSE
DRABINKA 10:02:13 -
U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kaganovičius Emilijus
Grecicho fight team
WIN
Michałków Oliwier
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
DRABINKA 10:05:05 -
U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Makowski Marcin
Arrachion Olsztyn
LOSE
Ceglarski Daniel
Copacabana Warszawa
WIN
DRABINKA 10:10:56 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
PIOTROWSKI JAN
Octopus Łódź
WIN
Celiński Maciej
Akademia Walki Warszawa
LOSE
DRABINKA 20:20:16 -
U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Lahadziuk Mikita
MMA CLUB BIAŁYSTOK
WIN
Wolicki Igor
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
LOSE
DRABINKA 10:16:45 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
WOLNY LOS
Andrzejczuk Kamil
Academia Gorila Warszawa
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ogórek Konrad
Klub Sportowy Workout
LOSE
Umalatov Abdulkhalim
WCA Warszawa
WIN
DRABINKA 10:23:52 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
LOSE
Dryja Adam
Cross Fight Radom
WIN
DRABINKA 10:29:45 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
TKO
Hajmowicz Artur
Złomiarz Team
LOSE
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
WIN
DRABINKA 10:36:05 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
TKO
Kucia Wiktor
Złomiarz Team
WIN
Antczak Kacper
NEXT LEVEL BJJ Wrocław
LOSE
DRABINKA 10:40:39 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
Zalewski Maciej
Anaconda Team Rzgów
LOSE
DRABINKA 10:43:40 -
S / K / 47,7KG/105lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ciskowska Weronika
Formela Fight Team Władysławowo
LOSE
Andruch Wiktoria
Arrachion MMA Iława
WIN
DRABINKA 11:03:06 -
U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Kaganovičius Emilijus
Grecicho fight team
WIN
Ceglarski Daniel
Copacabana Warszawa
LOSE
DRABINKA 11:08:59 -
U18 / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Lahadziuk Mikita
MMA CLUB BIAŁYSTOK
WIN
Umalatov Abdulkhalim
WCA Warszawa
LOSE
DRABINKA 11:12:31 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Contessa Christopher
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Kościowski Patryk
Cross Fight Radom
WIN
DRABINKA 11:15:33 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Czachor Adrian
Skra Sport Warszawa
WIN
Kuszaj Kamil
Fantom MMA Kartuzy
LOSE
DRABINKA 11:21:30 -
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Jakowicz Krystian
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
ARTYKOV Merdan
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
KO
Murawski Maciej
KSW Cross Fight Gym Warszawa
LOSE
Brygoła Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
DRABINKA 11:25:12 -
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Michalski Michał
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Jakóbowski Dominik
Academia Gorila Warszawa
LOSE
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
WOLNY LOS
Dryja Adam
Cross Fight Radom
LOSE
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
NO-CONTEST
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Przysiwek Brajan
Fighters Factory Oleśnica
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Szarnecki Jakub
LKSW Tajfun Legionowo
LOSE
Dorosz Ernest
BRAK
WIN
DRABINKA 11:28:29 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Braha Yevhen
Arrachion Olsztyn
LOSE
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
WIN
DRABINKA 11:32:42 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Korbecki Maciek
MMA Fight Club Nowe Miasto n. Pilicą
LOSE
Janka Dawid
GŁD Team Piła
WIN
DRABINKA 11:38:35 -
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Korbal Kacper
Impact Fight Club Płock
WIN
Niedźwiedzki Dawid
Kohorta Poznań
LOSE
DRABINKA 11:45:11 -
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Biłbak Daniel
Basic sportsclub
WIN
Koltsov Vladyslav
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
DRABINKA 11:52:20 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Januškevič Karol
Grecicho fight team
LOSE
Aluda Eryk
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
WIN
DRABINKA 11:58:11 -
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
WOLNY LOS
Ulbiev Ibragim
WCA Warszawa
LOSE
Małek Kacper
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jaśkowiak SZYMON
Octopus Łódź
WIN
Ocheretnyy Rostyslav
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
DRABINKA 12:04:03 -
S / K / 47,7KG/105lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Andruch Wiktoria
Arrachion MMA Iława
LOSE
GŁAZ Julia
Bastion Tychy
WIN
DRABINKA 12:09:59 -
S / K / 47,7KG/105lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pleśniak Wiktoria
Top Team
WIN
Szyłak Kinga
Fight Club Łomża
LOSE
DRABINKA 12:14:18 -
S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Biurko Norbert
BRAK
LOSE
Chudzik Piotr
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
DRABINKA 12:21:20 -
U18 / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Ceglarski Daniel
Copacabana Warszawa
LOSE
Umalatov Abdulkhalim
WCA Warszawa
WIN
DRABINKA 12:27:32 -
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
LOSE
Kucia Wiktor
Złomiarz Team
WIN
DRABINKA 12:39:29 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Kościowski Patryk
Cross Fight Radom
WIN
Czachor Adrian
Skra Sport Warszawa
LOSE
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
Tomporowski Dominik
Arrachion Olsztyn
WIN
DRABINKA 12:42:29 -
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Jakowicz Krystian
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
Korbal Kacper
Impact Fight Club Płock
LOSE
DRABINKA 12:49:06 -
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Biłbak Daniel
Basic sportsclub
WIN
Michalski Michał
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
DRABINKA 12:53:40 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
TKO
Andrzejczuk Kamil
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Brygoła Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
DRABINKA 13:00:00 -
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Rutkowski Daniel
Bonzai MMA Wrocław
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dorosz Ernest
BRAK
WIN
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
LOSE
DRABINKA 13:02:43 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
PIOTROWSKI JAN
Octopus Łódź
LOSE
Janka Dawid
GŁD Team Piła
WIN
DRABINKA 13:08:50 -
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Rokicki Jakub
Uniq Fight Club Warszawa
WIN
Szyba Tobiasz
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Dryja Adam
Cross Fight Radom
LOSE
Rybski Paweł
Cross Fight Radom
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
WOLNY LOS
Rokicki Jakub
Uniq Fight Club Warszawa
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ocheretnyy Rostyslav
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Januškevič Karol
Grecicho fight team
LOSE
DRABINKA 13:16:52 -
U14 / M / 44kg/97lb - 1x3min Finał
PODDANIE
Miroshnichenko Ivan
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
GETKA HUBERT
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
DRABINKA 13:33:38 -
S / K / 47,7KG/105lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Andruch Wiktoria
Arrachion MMA Iława
WIN
Szyłak Kinga
Fight Club Łomża
LOSE
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Szydłowski Arkadiusz
BRAK
LOSE
Wdowiński Bartosz
LKSW Tajfun Legionowo
WIN
DRABINKA 13:39:51 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kościowski Patryk
Cross Fight Radom
LOSE
Brygoła Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
DRABINKA 13:46:01 -
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
TKO
Dorosz Ernest
BRAK
WIN
Janka Dawid
GŁD Team Piła
LOSE
DRABINKA 13:54:11 -
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Korbal Kacper
Impact Fight Club Płock
WIN
Michalski Michał
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
DRABINKA 13:58:01 -
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Jakowicz Krystian
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
WIN
Biłbak Daniel
Basic sportsclub
LOSE
DRABINKA 14:08:18 -
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Kościowski Patryk
Cross Fight Radom
WIN
Janka Dawid
GŁD Team Piła
LOSE
DRABINKA 20:20:16 -
J / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Baran Dawid
Top Team
LOSE
Gręda Dominik
Victoria Ostrołęka
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
U16 / M / 48kg/105,8lb - 1x4min Finał
PODDANIE
MOSING KSAWERY
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
Stasiak Jakub
United Gym Aleksandrów Łódzki
LOSE
DRABINKA 15:06:59 -
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Tomporowski Dominik
Arrachion Olsztyn
WIN
Małek Kacper
Radomski Klub Taekwon-do Radom
LOSE
DRABINKA 15:11:32 -
U16 / M / 57kg/125,7lb - 1x4min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wyszyński Wojciech
BRAK
LOSE
Sitko Dominik
Shark Top Team Bytom
WIN
DRABINKA 15:21:41 -
U18 / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Jagodzińska Zuzanna
Gameness Team Poznań
LOSE
Dembińska Sara
Octopus Siedlce / Uks Anakonda Podciernie
WIN
DRABINKA 15:28:45 -
U18 / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jaśkowiak SZYMON
Octopus Łódź
WIN
Aluda Eryk
Top Fit Center Copacabana Piotrków Trybunalski
LOSE
DRABINKA 15:32:17 -
U18 / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Kaganovičius Emilijus
Grecicho fight team
WIN
Lahadziuk Mikita
MMA CLUB BIAŁYSTOK
LOSE
DRABINKA 15:47:39 -
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Chaikovskyi Maksym
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Sztejnert Janek
Nemesis MMA PRO Team
LOSE
DRABINKA 16:02:36 -
S / M / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Polit Bartosz
Spartakus Rzeszów
LOSE
Buryk Vladyslav
Ares Fight Club Warszawa
WIN
DRABINKA 16:11:54 -
S / K / 56,7kg/125lb - 3x3min Finał
TKO
Pałat Natalia
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
Konik Paulina
Dojo United Łódź
WIN
DRABINKA 16:20:08 -
S / K / 47,7KG/105lb - 3x3min Finał
PODDANIE
GŁAZ Julia
Bastion Tychy
WIN
Pleśniak Wiktoria
Top Team
LOSE
DRABINKA 16:31:49 -
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Piłat Dawid
Cross Fight Radom
LOSE
Kucia Wiktor
Złomiarz Team
WIN
DRABINKA 16:35:33 -
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Chudzik Piotr
Radomski Klub Taekwon-do Radom
WIN
Paczóski Kacper
Uniq Fight Club Warszawa
LOSE
DRABINKA 16:45:18 -
S / K / 70,3kg/155lb - 3x3min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Caruk Martyna
Kaiser Sports
WIN
Wajszczuk Sandra
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
DRABINKA 16:59:57 -
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Biurko Norbert
BRAK
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
PK / U16 / M / 77,1/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Racisz Krystian
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Maliszewski Robert
UKS Centrum Sztuk Walki
LOSE
DRABINKA 17:26:29 -
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rutkowski Daniel
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Wdowiński Bartosz
LKSW Tajfun Legionowo
WIN
DRABINKA 17:32:52 -
PK / U16 / M / 77,1/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Głuszyński Mikołaj
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Marciniak Oliwier
Coloseum Boxing Chojnów
LOSE
DRABINKA 17:39:10 -
PK / U16 / M / 77,1/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gręda Adrian
Victoria Ostrołęka
LOSE
Racisz Krystian
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
DRABINKA 17:45:19 -
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
TKO
Brygoła Kacper
Dziki Wschód Biała Podlaska
LOSE
Dorosz Ernest
BRAK
WIN
DRABINKA 17:51:40 -
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Rutkowski Daniel
Bonzai MMA Wrocław
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
S / K / 70,3kg/155lb - 3x3min
TKO
Caruk Martyna
Kaiser Sports
WIN
Lysenko Alina
Sparta Przeworsk
LOSE
DRABINKA 17:57:38 -
PK / U16 / M / 77,1/170lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Głuszyński Mikołaj
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Racisz Krystian
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
DRABINKA 20:20:16 -
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Wdowiński Bartosz
LKSW Tajfun Legionowo
WIN
Rokicki Jakub
Uniq Fight Club Warszawa
LOSE
DRABINKA 18:08:35 -
U18 / K / 61,2kg/135lb - 3x3min
PODDANIE
Ziarko Ewelina
Kaiser Sports
WIN
Koczela Martyna
Spartakus Rzeszów
LOSE
DRABINKA 18:14:17 -
PK / U16 / M / 77,1/170lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Marciniak Oliwier
Coloseum Boxing Chojnów
WIN
Gręda Adrian
Victoria Ostrołęka
LOSE
DRABINKA 18:27:37 -
U18 / K / 61,2kg/135lb - 3x3min
PODDANIE
Nowak Magdalena
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Koczela Martyna
Spartakus Rzeszów
LOSE
DRABINKA 15:01:17 -
S / K / 70,3kg/155lb - 3x3min
TKO
Wajszczuk Sandra
Dziki Wschód Biała Podlaska
WIN
Lysenko Alina
Sparta Przeworsk
LOSE
DRABINKA 18:33:26 -
U18 / K / 61,2kg/135lb - 3x3min
PODDANIE
Nowak Magdalena
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Ziarko Ewelina
Kaiser Sports
LOSE
DRABINKA 18:41:49 -
U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Szewc Szymon
Bulldog Fight Club Tarnobrzeg
LOSE
Nawrot Kacper
MMA WITKOWO
WIN
DRABINKA 07:12:31 -
U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Marchewka Filip
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Wojciechowski Sergiusz
Shootboxer Mosina
LOSE
DRABINKA 08:05:18 -
U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Janko Błażej
Cross Fight Radom
WIN
Lubacz Paweł
Gladiatores Krapkowice
LOSE
DRABINKA 20:20:16 -
U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
WOLNY LOS
Marchewka Filip
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
fedorinov nikita
Academia Gorila Warszawa
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Walkowski Hubert
Mma Team Tczew
LOSE
Wierzbicki Wiktor
Arrachion Olsztyn
WIN
DRABINKA 08:12:37 -
U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
ROGALA KACPER
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
Trela Adam
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
DRABINKA 08:16:33 -
U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Nawrot Kacper
MMA WITKOWO
WIN
Frej Dawid
Top Team
LOSE
DRABINKA 08:22:16 -
U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Romanowski Mateusz
Berserker's Team Suwałki
WIN
Styczeń Oliwier
GŁD Team Piła
LOSE
DRABINKA 08:28:39 -
U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Ostrowski Szymon
Spartakus Rzeszów
LOSE
Rudziński Kamil
ASSW Warrior Aleksandrów Kujawski
WIN
DRABINKA 08:32:10 -
U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Frączek Marcel
Sparta Przeworsk
LOSE
Szemfeld Jacek
RATELS MMA
WIN
DRABINKA 08:38:31 -
U14 / M / 52kg/114,6lb - 1x3min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kolomiets Yaroslav
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Michniewicz Ksawery
Kabat Academy
WIN
DRABINKA 08:42:17 -
U14 / M / 52kg/114,6lb - 1x3min 1/4
TKO
Romanov Vasyl
Ares Fight Club Warszawa
WIN
KACZMARCZYK STANISŁAW
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
DRABINKA 08:47:08 -
U14 / M / 52kg/114,6lb - 1x3min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Skukowski Alex
Berserkers Team Szczecin
WIN
Michalczuk Wiktor
MMA CLUB BIAŁYSTOK
LOSE
DRABINKA 08:54:57 -
U14 / M / 52kg/114,6lb - 1x3min Półfinał
WOLNY LOS
Dopierała Filip
Shooters Konin
LOSE
Romanov Vasyl
Ares Fight Club Warszawa
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
U14 / M / 44kg/97lb - 1x3min 1/4
PODDANIE
Miroshnichenko Ivan
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Leśniak Szymon
Monsters Warszawa
LOSE
DRABINKA 09:00:20 -
U14 / M / 44kg/97lb - 1x3min 1/4
PODDANIE
Sorochan Denis
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Pietraszko Adrian
Viking Fight Club Białystok
WIN
DRABINKA 09:06:56 -
U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
fedorinov nikita
Academia Gorila Warszawa
WIN
Romanowski Mateusz
Berserker's Team Suwałki
LOSE
DRABINKA 09:12:22 -
U18 / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rudziński Kamil
ASSW Warrior Aleksandrów Kujawski
LOSE
Szemfeld Jacek
RATELS MMA
WIN
DRABINKA 09:20:59 -
U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wierzbicki Wiktor
Arrachion Olsztyn
LOSE
ROGALA KACPER
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
DRABINKA 09:28:21 -
U18 / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Janko Błażej
Cross Fight Radom
WIN
Nawrot Kacper
MMA WITKOWO
LOSE
DRABINKA 09:34:47 -
U14 / M / 52kg/114,6lb - 1x3min Półfinał
PODDANIE
Michniewicz Ksawery
Kabat Academy
LOSE
Skukowski Alex
Berserkers Team Szczecin
WIN
DRABINKA 09:40:44 -
U14 / M / 44kg/97lb - 1x3min Półfinał
PODDANIE
Lewicki Franciszek
Akademia Walki Warszawa
LOSE
Miroshnichenko Ivan
Ares Fight Club Warszawa
WIN
DRABINKA 09:44:18 -
U14 / M / 52kg/114,6lb - 1x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Michniewicz Ksawery
Kabat Academy
WIN
Dopierała Filip
Shooters Konin
LOSE
DRABINKA 20:20:16 -
U14 / M / 44kg/97lb - 1x3min Półfinał
PODDANIE
GETKA HUBERT
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
Pietraszko Adrian
Viking Fight Club Białystok
LOSE
DRABINKA 09:47:19 -
U18 / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Romanowski Mateusz
Berserker's Team Suwałki
WIN
Rudziński Kamil
ASSW Warrior Aleksandrów Kujawski
LOSE
DRABINKA 09:53:34 -
U14 / M / 62kg/136,7lb - 1x3min
PODDANIE
Rogiński Jakub
Monsters Warszawa
LOSE
Andrzej Lerczak
Strefa Walk Lubin
WIN
DRABINKA 09:57:44 -
U14 / K / 48kg/105,8lb - 1x3min
PODDANIE
Petliak Samira
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Smolarek Maria
UKS Mały Wojownik Warszawa
LOSE
DRABINKA 10:02:47 -
U18 / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Żak Jędrzej
Shootboxer Mosina
LOSE
Kwiatkowski Filip
Stowarzyszenie Jedno Życie FS
WIN
DRABINKA 10:07:01 -
U18 / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
PODDANIE
fedorinov nikita
Academia Gorila Warszawa
WIN
Szemfeld Jacek
RATELS MMA
LOSE
DRABINKA 10:13:19 -
U14 / M / 52kg/114,6lb - 1x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Skukowski Alex
Berserkers Team Szczecin
WIN
Romanov Vasyl
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
DRABINKA 10:20:30 -
U14 / M / 44kg/97lb - 1x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lewicki Franciszek
Akademia Walki Warszawa
LOSE
Pietraszko Adrian
Viking Fight Club Białystok
WIN
DRABINKA 10:25:45 -
U14 / M / 40kg/88.2lb - 1x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Chybinski Kordian
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
BAWOR ANTONI
UKS Mały Wojownik Warszawa
WIN
DRABINKA 10:30:33 -
U18 / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Żak Jędrzej
Shootboxer Mosina
WIN
DRABINKA 20:20:16 -
U16 / M / 57kg/125,7lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Isaev Artur
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Wojtas Dawid
Strefa Walk Lubin
LOSE
DRABINKA 10:40:44 -