5. Mistrzostwa MMA - WYNIKI

U18 / M / 77,1kg/170lb Drabinka
1 Brynkiewicz Oskar Streffa Fight Team Lubin ;Lubin;lubelskie
2 Rosochacki Stanisław Academia Gorila Warszawa
3 Frydrychowski Wojciech Gameness Team;Poznań;Wielkopolskie
U18 / M / 83,9kg/185lb Drabinka
1 Drozdowski Hubert Streffa Fight Team Lubin ;Lubin;lubelskie
2 Sysoiev Anton NEXT LEVEL BJJ Opole
3 Grzegorzek Konrad Fighters Factory Oleśnica
U18 / M / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Kowalski Grzegorz Arrachion Olsztyn
2 Janko Błażej Cross Fight Radom
3 Niziołek Grzegorz Academia Gorila Warszawa
U18 / M / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Kopa Vasyl NEXT LEVEL BJJ Opole
2 Dziasek Paweł Fight Club Bytom ;Bytom;Śląskie
3 Półchłopek Szymon FightLab Wrocław ;Wrocław;Dolnośląskie
U18 / M / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Dobrzyniecki Marcel Streffa Fight Team Lubin ;Lubin;lubelskie
2 Walczak Patryk Dojo United Łódź
3 Urbański Oskar Fight Club Bytom ;Bytom;Śląskie
U18 / K / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Żelazek Julia Kaliniak team
2 Łukowicz Wiktoria Fantom MMA Kartuzy
U18 / K / 56,7kg/125lb Drabinka
1 Horodivska Anastasia Ares Fight Club Warszawa
2 Skórska Zuzanna Silesian Cage Club Katowice
3 Dembińska Sara UKS Anakonda Podciernie
U18 / K / 52,2kg/115lb Drabinka
1 Szymik Ewa Sparta Fight Club
2 Jagodzińska Zuzanna Gameness Team;Poznań;Wielkopolskie
U16 / M / 67kg/147,7lb Drabinka
1 Szmaj Aleksander Streffa Fight Team Lubin ;Lubin;lubelskie
2 JAKIMIEC GABRIEL UKS MAŁY WOJOWNIK - WARSZAWA
3 Zyrek Nicolas Octagon Team Cieszyn
U16 / M / 62kg/136,7lb Drabinka
1 Płoskonka Adam Octagon Team Cieszyn
2 Jedynak Alex GB Spartan Team Chorzów ;Chorzów;Śląskie
3 GNICH WITOLD UKS MAŁY WOJOWNIK - WARSZAWA
U16 / M / 57kg/125,7lb Drabinka
1 Rudziński Kamil ASSW Warrior Aleksandrów Kujawski, Kujawsko Pomorskie
2 Ruban Anton XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz ;Bydgoszcz;Kujawsko-Pomorskie
U16 / M / 52kg/114,6lb Drabinka
1 Sitko Dominik Fight Club Bytom ;Bytom;Śląskie
2 Podsiadło Michał Silesian Cage Club Katowice
U16 / K / 57kg/125,7lb Drabinka
1 Sadich Darina Ares Fight Club Warszawa
2 Buzhenko Yeva SHARK TOP TEAM Łódź
3 Piechowiak Roksana Ankos MMA Luboń
U14 / M / 48kg/105,8lb Drabinka
1 Rudolf Nazar Ares Fight Club Warszawa
2 Kasprowicz Danił Berserkers Venganza Racibórz ;Racibórz;śląskie
3 Humeniuk Dmytro Ares Fight Club Warszawa
U14 / M / 44kg/97lb Drabinka
1 MOSING KSAWERY UKS MAŁY WOJOWNIK - WARSZAWA
2 Andriichuk Maksim Ares Fight Club Warszawa
3 Shaforost Pavlo Ares Fight Club Warszawa
U14 / M / 52kg/114,6lb Drabinka
1 ZAJĄC ALEKSANDER UKS MAŁY WOJOWNIK - WARSZAWA
2 Chuvalov Matvej Ares Fight Club Warszawa
U14 / M / 57kg/125,7lb Drabinka
1 Konko Illia Ares Fight Club Warszawa
2 MOSING ANTONI UKS MAŁY WOJOWNIK - WARSZAWA
U14 / K / 62kg/136,7lb Drabinka
1 Chmiel Anna UKS Anakonda Podciernie
2 LEWANDOWSKA JULIA UKS MAŁY WOJOWNIK - WARSZAWA
J / M / 83,9kg/185lb Drabinka
1 KOWALSKI MAKSYMILIAN Animmals Zawiercie
2 Zwoliński Tomasz Pride MMA Gliwice
3 Stachiewicz Miłosz Fighters Factory Oleśnica
J / M / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Szilvás Roderik Halmi Vale Tudo
2 Stokowski Michał Shark Łódź ;Łódź;Łódzkie
3 Sosnowski Kamil Silesian Cage Club Katowice
J / M / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Kruk Miłosz Akademia Holistyczna ;Skarżysko-Kamienna;Świętokrzyskie
2 Pyrdoł Szymon Fight Club Bytom ;Bytom;Śląskie
3 Mazurowski Mateusz BRAK
J / M / 77,1kg/170lb Drabinka
1 Andrzejczak Mikołaj Muay Thai Jarocin;Jarocin;Wielkopolskie
2 Jaworek Mateusz Grappling Kraków
3 Skowronek Tomasz Rybnicki Ośrodek Walk
J / M / 93kg/205lb Drabinka
1 Zabielski Maciej Grappler Ełk
2 Kulczycki Tymoteusz NEXT LEVEL BJJ Opole
J / M / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Kowalczyk Krystian Fight Club Łomża
2 Fedokha Władek Octopus Łódź
3 Sławiczek Klaudiusz Octagon Team Cieszyn
J / K / 52,2kg/115lb Drabinka
1 Krawiec Sandra Octagon Team Cieszyn
2 Nocoń Wiktoria Silesian Cage Club Katowice
3 Madej Dominika Grappling Kraków
J / K / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Sós Marta Czerwony Smok Poznań
2 Popowicz Małgorzata Streffa Fight Team Lubin ;Lubin;lubelskie
S / M / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Sudoł Julian Grappling Kraków
2 Michniewicz Michał Academia Gorila Rybnik
3 Miler Kamil Octagon Team Cieszyn
S / M / 77,1kg/170lb Drabinka
1 Wydrowski Kacper Fantom MMA Kartuzy
2 Lenczewski Wojciech Vale Tudo Białystok ;Białystok ;Podlaskie
3 Surówka Konrad DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
S / M / 70,3kg/155lb Drabinka
1 Mitko Mateusz Octagon Team
2 Lelito Krzysztof Halny Nowy Sącz/Sekcja ;Nowy Sącz;Małopolskie
3 Szulcek Dawid Łamator Racibórz ;Racibórz;śląskie
S / M / 83,9kg/185lb Drabinka
1 Czyrka Piotr Octopus Łódź
2 Halymov Babageldi Ares Fight Club Warszawa
3 Henek Robert Academia Gorila Rybnik
S / M / 93kg/205lb Drabinka
1 Struś Paweł Inżbud Rybnik- Octagon Żory
2 Gołębiewski Tomasz Inżbud Rybnik- Octagon Żory
3 Szczygieł Oliwier Academia Gorila Rybnik
S / M / 61,2kg/135lb Drabinka
1 Falbiychuk Vladyslav Czerwony Smok Poznań
2 Grzeszczak Paweł Gladio ;Świdnik;lubelskie
3 Bałasz Eryk MMA Acadamy Cracow
S / M / 120,2kg/265lb Drabinka
1 SZOT MACIEJ Animmals Zawiercie
2 Meresiński Jan Bastion Tychy ;Tychy;śląskie
S / K / 65,8kg/145lb Drabinka
1 Tkocz Małgorzata Spartan Knurów ;Knurów;śląskie
2 Cicha Klaudia Bonzai MMA Wrocław
3 Tishchenko Daryna Silesian Cage Club Katowice