5. Mistrzostwa MMA - WYNIKI
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Karaś Filip
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Askerov Asker
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Maruszak Mateusz
BRAK
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Bałasz Eryk
MMA Academy Kraków
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Górak Krystian
Octopus Rzeszów
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Dobrogowski Filip
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Ogoński Nikodem
Forma Fight Team Częstochowa
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Lelito Krzysztof
Halny Nowy Sącz
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Sudoł Julian
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Dzwonek Bartosz
Academia Gorila Rybnik
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Skowronek Tomasz
Rybnicki Ośrodek Walk
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Kowalczyk Krystian
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
NO-CONTEST
Romaneczko Michał
Giria Ninja Biała Podlaska
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / K / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
MICHALSKA MARZENA
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Cicha Klaudia
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Masalov Oleksandr
Strefa Walk Lubin
LOSE
Stachiewicz Miłosz
Fighters Factory Oleśnica
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Finał
DYSKWALIFIKACJA
Gołębiewski Tomasz
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
LOSE
Struś Paweł
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
godzina walki: 16:56:44 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min
DYSKWALIFIKACJA
Meresiński Jan
Bastion Tychy
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Malikov Denis
WCA Warszawa
LOSE
Miler Kamil
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 06:16:24 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Nowak Patryk
Octopus Łódź
LOSE
Krasiński Krzysztof
Arrachion MMA Morąg
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Rakhimov Yunus
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Rygiel Dawid
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 08:09:48 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Falbiychuk Vladyslav
Czerwony Smok Poznań
WIN
Mehtiyev Rafael
WCA Warszawa
LOSE
godzina walki: 08:15:31 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
WIN
Skwarek Przemysław
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
godzina walki: 08:18:48 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
KOCOT MATEUSZ
Kame House Kędzierzyn Koźle
LOSE
Dobrogowski Filip
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 08:23:35 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Lelito Krzysztof
Halny Nowy Sącz
WIN
Lysenko Yaroslav
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 08:29:37 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mędrzycki Hubert
#SportPlus Marki
WIN
Bereznevych Ruslan
PFT MMA Zduńska Wola
LOSE
godzina walki: 08:33:21 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Koziana Kamil
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Korszniewicz Rafał
Fight Gym Lublin
LOSE
godzina walki: 08:39:10 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Jakubczyk Maciej
Silesian Cage Club Katowice
WIN
Wolski Patryk
Czerwony Smok Poznań
LOSE
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
PODDANIE
Bońkowski Krzysztof
#SportPlus Marki
WIN
Hir Michał
Champion Fight Team Myślenice
LOSE
godzina walki: 08:45:10 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Musioł Andrzej
Bastion Tychy
WIN
Piędel Damian
Rio Grappling Club Oława
LOSE
godzina walki: 08:49:02 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wojciechowski Filip
Gold Crew
WIN
Mika Krzysztof
Shark Top Team Bytom
LOSE
godzina walki: 08:54:25 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dowczyński Mateusz
MMA & Performance Świętochłowice
LOSE
Staszkiewicz Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
godzina walki: 09:02:39 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Olkiewicz Mateusz
Octopus Łódź
LOSE
Halymov Babageldi
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 09:09:11 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
MAJERCZUK TOMASZ
Grappling Kraków
LOSE
Grześkowiak Kamil
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 09:14:36 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Krasiński Krzysztof
Arrachion MMA Morąg
LOSE
Miler Kamil
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 09:20:48 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dalaev Ibragim
WCA Warszawa
LOSE
Sudoł Julian
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 09:27:08 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Michniewicz Michał
Academia Gorila Rybnik
WIN
Skowronek Michał
Rybnicki Ośrodek Walk
LOSE
godzina walki: 09:32:52 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rygiel Dawid
Octagon Team Cieszyn
WIN
Rurkowski Damian
Pepe MMA Zielona Góra
LOSE
godzina walki: 09:38:26 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Długajczyk Igor
Bastion Tychy
LOSE
Struś Paweł
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
godzina walki: 09:44:20 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Dobrowolski Krzysztof
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Sopin Volodymyr
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 09:50:21 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Henek Robert
Academia Gorila Rybnik
WIN
Gorgolik Kacper
Kame House Kędzierzyn Koźle
LOSE
godzina walki: 09:56:05 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wojtaczka Jakub
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Wydrowski Kacper
Fantom MMA Kartuzy
WIN
godzina walki: 10:00:56 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Przemyślak Michał
Rio Grappling Ostrów Wielkopolski
LOSE
Szpyt Patryk
Pride MMA Gliwice
WIN
godzina walki: 10:06:39 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
WIN
Karaś Filip
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 10:12:16 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Askerov Asker
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
godzina walki: 10:17:34 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Hudoba Sebastian
Copacabana Warszawa
LOSE
Nosek Krystian
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 10:22:02 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mędrzycki Hubert
#SportPlus Marki
LOSE
Szulcek Dawid
Łamator Racibórz
WIN
godzina walki: 10:25:44 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Górak Krystian
Octopus Rzeszów
LOSE
Koziana Kamil
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
godzina walki: 10:31:56 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bońkowski Krzysztof
#SportPlus Marki
WIN
Jakubczyk Maciej
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 10:37:43 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Wydrowski Kacper
Fantom MMA Kartuzy
WIN
Romaneczko Michał
Giria Ninja Biała Podlaska
LOSE
godzina walki: 10:43:58 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Tabortowski Piotr
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Kos Mykola
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 10:49:52 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Zalewski Daniel
Łamator Racibórz
LOSE
Surówka Konrad
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 10:56:35 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Henek Robert
Academia Gorila Rybnik
WIN
Komarnicki Tomasz
FightLab Wrocław
LOSE
godzina walki: 11:02:08 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Sopin Volodymyr
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Czyrka Piotr
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 11:07:50 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Gwadera Adrian
Bastion Bełchatów
LOSE
Kinal Jarosław
Łamator Racibórz
WIN
godzina walki: 11:13:18 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Śmigacz Krzysztof
Copacabana Warszawa
LOSE
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 11:17:56 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Musioł Andrzej
Bastion Tychy
LOSE
Kuziv Ivan
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 11:23:37 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Grześkowiak Kamil
Czerwony Smok Poznań
LOSE
Wojciechowski Filip
Gold Crew
WIN
godzina walki: 11:29:58 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sudoł Julian
Grappling Kraków
WIN
Miler Kamil
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 11:34:20 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rygiel Dawid
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Michniewicz Michał
Academia Gorila Rybnik
WIN
godzina walki: 11:40:11 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA WIĘKSZOŚCIOWA
Halymov Babageldi
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Henek Robert
Academia Gorila Rybnik
LOSE
godzina walki: 11:45:43 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Staszkiewicz Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
Czyrka Piotr
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 11:52:57 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Falbiychuk Vladyslav
Czerwony Smok Poznań
WIN
Maruszak Mateusz
BRAK
LOSE
godzina walki: 11:59:53 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
WIN
Bałasz Eryk
MMA Academy Kraków
LOSE
godzina walki: 12:04:39 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Dobrogowski Filip
Vale Tudo Białystok
WIN
Bywalec Tomasz
BJJ Academy Zgorzelec
LOSE
godzina walki: 12:10:29 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
Ogoński Nikodem
Forma Fight Team Częstochowa
LOSE
godzina walki: 12:13:34 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Nosek Krystian
Fight Club Łomża
LOSE
Lelito Krzysztof
Halny Nowy Sącz
WIN
godzina walki: 12:20:00 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Koziana Kamil
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
Szulcek Dawid
Łamator Racibórz
WIN
godzina walki: 12:22:09 | DRABINKA
S / K / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Caruk Martyna
Kaiser Sports
LOSE
Tkocz Małgorzata
Spartan Knurów
WIN
godzina walki: 12:27:48 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Wydrowski Kacper
Fantom MMA Kartuzy
WIN
Bońkowski Krzysztof
#SportPlus Marki
LOSE
godzina walki: 12:33:34 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Surówka Konrad
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
Kos Mykola
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 12:36:15 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
WIN
Kinal Jarosław
Łamator Racibórz
LOSE
godzina walki: 12:42:06 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Wojciechowski Filip
Gold Crew
LOSE
Kuziv Ivan
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 12:47:40 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
Fedokha Vladyslav
Octopus Łódź
WIN
Ivanushchyk Marian
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 12:53:20 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Muradov Akbar
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Figiel Kacper
Animmals Zawiercie
LOSE
godzina walki: 12:55:35 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Durałek Maciej
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
Abdulbekov Jamshidbek
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:01:25 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Popowicz Radosław
Berserkers Team Łódź
LOSE
Mamedov Elnur
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 13:07:31 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Krynicki Bartosz
MMA Academy Kraków
LOSE
Struś Paweł
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
godzina walki: 13:13:16 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pirch Kacper
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
WIN
godzina walki: 13:18:42 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szczygieł Oliwier
Academia Gorila Rybnik
WIN
Szpyt Patryk
Pride MMA Gliwice
LOSE
godzina walki: 13:24:31 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gołębiewski Tomasz
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
Nowak Bartosz
KSW Cross Fight Gym Warszawa
LOSE
godzina walki: 13:30:13 | DRABINKA
J / K / 52,2kg/115lb - 3x3min
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Krawiec Sandra
Octagon Team Cieszyn
WIN
Nocoń Wiktoria
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
godzina walki: 13:37:01 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Muradov Akbar
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Fedokha Vladyslav
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 13:52:43 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Durałek Maciej
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 13:58:21 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mamedov Elnur
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Sprancel Szymon
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 14:02:59 | DRABINKA
S / K / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Tishchenko Daryna
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Tkocz Małgorzata
Spartan Knurów
WIN
godzina walki: 14:09:05 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
TKO
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
Dobrogowski Filip
Vale Tudo Białystok
LOSE
godzina walki: 14:14:37 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Szulcek Dawid
Łamator Racibórz
LOSE
Lelito Krzysztof
Halny Nowy Sącz
WIN
godzina walki: 14:19:30 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Surówka Konrad
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Wydrowski Kacper
Fantom MMA Kartuzy
WIN
godzina walki: 14:21:24 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kuziv Ivan
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
WIN
godzina walki: 14:27:04 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
LOSE
Struś Paweł
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
godzina walki: 14:32:31 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 1x4min Półfinał
TKO
Gołębiewski Tomasz
Inżbud Rybnik- Octagon Żory
WIN
Szczygieł Oliwier
Academia Gorila Rybnik
LOSE
godzina walki: 14:38:04 | DRABINKA
J / K / 52,2kg/115lb - 3x3min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Madej Dominika
Grappling Kraków
LOSE
Nocoń Wiktoria
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 14:44:45 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Stachiewicz Miłosz
Fighters Factory Oleśnica
WIN
Curda Petr
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 14:58:34 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
KOWALSKI MAKSYMILIAN
Animmals Zawiercie
WIN
Szwarc Paweł
Academia Gorila Żyrardów
LOSE
godzina walki: 15:04:02 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/4
TKO
Labryga Martin
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Zwoliński Tomasz
Pride MMA Gliwice
WIN
godzina walki: 15:09:37 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Fedokha Vladyslav
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 15:15:41 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mamedov Elnur
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Kowalczyk Krystian
Fight Club Łomża
WIN
godzina walki: 15:21:37 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Kuziv Ivan
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Surówka Konrad
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
WIN
godzina walki: 15:27:22 | DRABINKA
S / M / 93kg/205lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szczygieł Oliwier
Academia Gorila Rybnik
WIN
Gryń Dawid
Arrachion Olsztyn
LOSE
godzina walki: 15:36:58 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min
TKO
Meresiński Jan
Bastion Tychy
LOSE
SZOT MACIEJ
Animmals Zawiercie
WIN
godzina walki: 15:50:32 | DRABINKA
J / K / 52,2kg/115lb - 3x3min
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Krawiec Sandra
Octagon Team Cieszyn
WIN
Madej Dominika
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 15:53:23 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jaworek Mateusz
Grappling Kraków
WIN
Dzwonek Bartosz
Academia Gorila Rybnik
LOSE
godzina walki: 16:06:34 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Nowak Bartek
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Czabara Wiktor
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
godzina walki: 16:12:26 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
TKO
knauber kacper
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Andrzejczak Mikołaj
Muay Thai Jarocin
WIN
godzina walki: 16:15:58 | DRABINKA
S / M / 120,2kg/265lb - 3x3min
DYSKWALIFIKACJA
SZOT MACIEJ
Animmals Zawiercie
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Skowronek Tomasz
Rybnicki Ośrodek Walk
WIN
Borys Wiktor
Rio Grappling Club Oława
LOSE
godzina walki: 16:18:11 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
KOWALSKI MAKSYMILIAN
Animmals Zawiercie
WIN
Masalov Oleksandr
Strefa Walk Lubin
LOSE
godzina walki: 16:23:39 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min Półfinał
TKO
Stachiewicz Miłosz
Fighters Factory Oleśnica
LOSE
Zwoliński Tomasz
Pride MMA Gliwice
WIN
godzina walki: 16:29:09 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Mamedov Elnur
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Sławiczek Klaudiusz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 16:33:12 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Trzecie miejsce
PODDANIE
Henek Robert
Academia Gorila Rybnik
WIN
Staszkiewicz Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 16:40:40 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
TKO
Szulcek Dawid
Łamator Racibórz
WIN
Dobrogowski Filip
Vale Tudo Białystok
LOSE
godzina walki: 16:47:33 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Czabara Wiktor
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
Jaworek Mateusz
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 16:55:06 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Skowronek Tomasz
Rybnicki Ośrodek Walk
LOSE
Andrzejczak Mikołaj
Muay Thai Jarocin
WIN
godzina walki: 17:00:44 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Skowronek Tomasz
Rybnicki Ośrodek Walk
WIN
Czabara Wiktor
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 17:24:56 | DRABINKA
J / K / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Popowicz Małgorzata
Strefa Walk Lubin
LOSE
Sós Marta
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 19:09:27 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
TKO
Stokowski Michał
SHARK ŁÓDŹ
LOSE
Szilvás Roderik
BRAK
WIN
godzina walki: 19:14:41 | DRABINKA
J / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
KOWALSKI MAKSYMILIAN
Animmals Zawiercie
WIN
Zwoliński Tomasz
Pride MMA Gliwice
LOSE
godzina walki: 19:28:49 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Pyrdoł Szymon
Fight Club Bytom
LOSE
Kruk Miłosz
Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna
WIN
godzina walki: 19:45:32 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Grzeszczak Paweł
Gladio Świdnik
LOSE
Falbiychuk Vladyslav
Czerwony Smok Poznań
WIN
godzina walki: 19:50:51 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
TKO
Michniewicz Michał
Academia Gorila Rybnik
LOSE
Sudoł Julian
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 20:05:13 | DRABINKA
S / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lelito Krzysztof
Halny Nowy Sącz
LOSE
Mitko Mateusz
Octagon Team Wodzisław Śląski
WIN
godzina walki: 20:08:53 | DRABINKA
S / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Lenczewski Wojciech
Vale Tudo Białystok
LOSE
Wydrowski Kacper
Fantom MMA Kartuzy
WIN
godzina walki: 20:23:58 | DRABINKA
S / M / 83,9kg/185lb - 3x3min Finał
PODDANIE
Halymov Babageldi
Ares Fight Club Warszawa
LOSE
Czyrka Piotr
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 20:29:52 | DRABINKA
S / K / 65,8kg/145lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Cicha Klaudia
Bonzai MMA Wrocław
LOSE
Tkocz Małgorzata
Spartan Knurów
WIN
godzina walki: 20:42:06 | DRABINKA
J / M / 77,1kg/170lb - 3x3min Finał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Andrzejczak Mikołaj
Muay Thai Jarocin
WIN
Jaworek Mateusz
Grappling Kraków
LOSE
godzina walki: 20:56:53 | DRABINKA
J / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Finał
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Kowalczyk Krystian
Fight Club Łomża
WIN
Fedokha Vladyslav
Octopus Łódź
LOSE
godzina walki: 21:12:20 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Szczęsny Damian
Poznańska Akademia Linke Gold Team Poznań
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Opaczewski Michał
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
MILEWSKI MICHAŁ
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Zelinskyi Dmytro
Aligatores Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
SZYMANEK PAWEŁ
Klub Sztuk Walki Shogun Żory
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Krupa Damian
Gladio Świdnik
LOSE
Janiak Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Krypets Stanislau
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Kruk Miłosz
Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Selwa Paweł
Octopus Rzeszów
LOSE
Mazurowski Mateusz
BRAK
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Dębowski Konrad
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / S / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Smyczyński Tomasz
Shark Top Team Bytom
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Słowiński Michał
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
KRAJEWSKI ALEKS
Octopus Łódź
LOSE
Opaczewski Dawid
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Dobrzycki Jakub
Fight Club Łomża
WIN
Kumański Nikodem
BRAK
LOSE
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Kazachynskyi Mykola
WCA Warszawa
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Trzecie miejsce
NO-CONTEST
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 93kg/205lb - 3x3min
DYSKWALIFIKACJA
Zabielski Maciej
Grappler Ełk
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 61,2kg/135lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Bałasz Eryk
MMA Academy Kraków
WIN
Maruszak Mateusz
BRAK
LOSE
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
U16 / M / 52kg/114,6lb - 1x4min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Rosenbergr Jonasz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DYSKWALIFIKACJA
Kachnic Miłosz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Wodyk Filip
Uniq Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / S / M / 120,2kg/265lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Wodyk Filip
Uniq Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Rygiel Dawid
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Miler Kamil
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
U16 / M / 57kg/125,7lb - 1x4min Półfinał
DYSKWALIFIKACJA
Rudziński Kamil
ASSW Warrior Aleksandrów Kujawski
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
U16 / M / 57kg/125,7lb - 1x4min Trzecie miejsce
WOLNY LOS
Cieślar Dawid
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
S / K / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
DYSKWALIFIKACJA
Tishchenko Daryna
Silesian Cage Club Katowice
WIN
godzina walki: 18:14:40 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Pokora Filip
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Novikov Jan
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
Lorkowski Michał
Kotwica MMA Team Kraków
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Patykowski Kamil
Anaconda Team Rzgów
LOSE
Krypets Stanislau
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DYSKWALIFIKACJA
Kamiński Adrian
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / S / M / 83,9kg/185lb - 1x4min 1/16
DYSKWALIFIKACJA
Kwietniewski Michał
#SportPlus Marki
WIN
Sopin Volodymyr
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min
DYSKWALIFIKACJA
Dubyk Jakub
FightLab Wrocław
WIN
Lis Michał
Copacabana Warszawa
LOSE
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
J / M / 93kg/205lb - 3x3min
DYSKWALIFIKACJA
Kulczycki Tymoteusz
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
godzina walki: 15:33:19 | DRABINKA
PK / J / M / 83,9kg/185lb - 1x4min
DYSKWALIFIKACJA
Dubyk Jakub
FightLab Wrocław
WIN
Grudka Aleksander
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 22:30:58 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
Zdrzałek Tomasz
Pride MMA Gliwice
WIN
Stachowski Mateusz
Gameness Team Poznań
LOSE
godzina walki: 06:00:21 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Andrzejczuk Kamil
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Wójcik Michał
Bastion Tychy
WIN
godzina walki: 08:09:18 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pietkiewicz Bartłomiej
Arrachion Olsztyn
WIN
Stencel Maciej
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 08:15:02 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pluciński Klaudiusz
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Mrowiec Igor
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 08:20:37 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Mastalerz Patryk
Grappling Kraków
LOSE
Jaruzal Filip
Bastion Bełchatów
WIN
godzina walki: 08:26:52 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/8
TKO
CYCLING MARIUSZ
Klub Sztuk Walki Shogun Żory
LOSE
Bronowski Igor
Gameness Team Poznań
WIN
godzina walki: 08:32:29 | DRABINKA
PK / J / K / 52,2kg/115lb - 1x4min
PODDANIE
Dylak Joanna
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
Cholewa Krystyna
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 08:45:06 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Krypets Stanislau
Academia Gorila Warszawa
WIN
Pokora Filip
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
godzina walki: 08:51:17 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Kamiński Adrian
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Mitręga Lukas
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 08:56:31 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Wójcik Michał
Bastion Tychy
LOSE
Zdrzałek Tomasz
Pride MMA Gliwice
WIN
godzina walki: 09:00:49 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pietkiewicz Bartłomiej
Arrachion Olsztyn
LOSE
Kachnic Miłosz
Octagon Team Cieszyn
WIN
godzina walki: 09:04:50 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kozak Kacper
Akademia Sportów Walki Wilanów Warszawa
LOSE
Pluciński Klaudiusz
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 09:11:02 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Bronowski Igor
Gameness Team Poznań
WIN
Jaruzal Filip
Bastion Bełchatów
LOSE
godzina walki: 09:16:09 | DRABINKA
PK / J / K / 52,2kg/115lb - 1x4min
KO
Górska Oliwia
Academia Gorila Warszawa
WIN
Dylak Joanna
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
LOSE
godzina walki: 09:19:03 | DRABINKA
PK / J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Kazachynskyi Mykola
WCA Warszawa
WIN
Dobrzycki Jakub
Fight Club Łomża
LOSE
godzina walki: 09:25:01 | DRABINKA
J / M / 93kg/205lb - 3x3min
TKO
Zabielski Maciej
Grappler Ełk
WIN
Kulczycki Tymoteusz
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 09:28:47 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kachnic Miłosz
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Zdrzałek Tomasz
Pride MMA Gliwice
WIN
godzina walki: 09:38:10 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Bronowski Igor
Gameness Team Poznań
LOSE
Pluciński Klaudiusz
Bonzai MMA Wrocław
WIN
godzina walki: 09:43:27 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mitręga Lukas
Octagon Team Cieszyn
LOSE
Pokora Filip
Klub Samuraj Wrocław
WIN
godzina walki: 09:49:07 | DRABINKA
PK / J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Kamiński Adrian
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Krypets Stanislau
Academia Gorila Warszawa
LOSE
godzina walki: 09:54:40 | DRABINKA
PK / J / K / 52,2kg/115lb - 1x4min
PODDANIE
Górska Oliwia
Academia Gorila Warszawa
LOSE
Cholewa Krystyna
Grappling Kraków
WIN
godzina walki: 09:57:11 | DRABINKA
PK / J / M / 61,2kg/135lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Pieniążek Tymon
War Dogs Lubliniec
LOSE
Stadnicki Dominik
NEXT LEVEL BJJ Opole
WIN
godzina walki: 10:02:53 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Szilvás Roderik
BRAK
WIN
Mroczek Hubert
Nemesis MMA PRO Team
LOSE
godzina walki: 10:07:46 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Trzecie miejsce
TKO
Bronowski Igor
Gameness Team Poznań
WIN
Kachnic Miłosz
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 10:13:40 | DRABINKA
PK / J / M / 77,1kg/170lb - 1x4min Finał
PODDANIE
Pluciński Klaudiusz
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Zdrzałek Tomasz
Pride MMA Gliwice
LOSE
godzina walki: 10:15:59 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Mazurowski Mateusz
BRAK
WIN
Janiak Dawid
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
godzina walki: 10:20:13 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Pyrdoł Szymon
Fight Club Bytom
WIN
Janda Ondrej
Octagon Team Cieszyn
LOSE
godzina walki: 10:25:27 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Selwa Paweł
Octopus Rzeszów
WIN
Lenart Oliwier
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 10:28:37 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Jarosz Krystian
NKSW Hoły Team Nowy Targ
WIN
Czech Patryk
Pride MMA Gliwice
LOSE
godzina walki: 10:36:03 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
PODDANIE
STANEK MAREK
Klub Sztuk Walki Shogun Żory
LOSE
Pożak Patryk
BRAK
WIN
godzina walki: 10:44:45 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lejdura Damian
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
Tucholski Mateusz
Arrachion MMA Morąg
WIN
godzina walki: 10:48:19 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Siński Kacper
Silesian Cage Club Katowice
LOSE
Sarukhanian David
Ares Fight Club Warszawa
WIN
godzina walki: 10:53:55 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Osuchowski Michał
Academia Gorila Żyrardów
LOSE
Sliusarenko Andrii
DIABLO GYM Ukraine
WIN
godzina walki: 10:59:42 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Rell Igor
BRAK
LOSE
KRAJEWSKI ALEKS
Octopus Łódź
WIN
godzina walki: 11:05:43 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Lipiński Krzysztof
MMA Academy Kraków
WIN
Tarczanin Dawid
FightLab Wrocław
LOSE
godzina walki: 11:11:46 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
PODDANIE
Szilvás Roderik
BRAK
WIN
Lorkowski Michał
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 11:19:03 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sosnowski Kamil
Academia Gorila Rybnik
LOSE
Stokowski Michał
SHARK ŁÓDŹ
WIN
godzina walki: 11:21:55 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/8
TKO
Kośmider Grzegorz
Berserkers Venganza Racibórz
LOSE
Opaczewski Dawid
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 11:29:21 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Kruk Miłosz
Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna
WIN
Mazurowski Mateusz
BRAK
LOSE
godzina walki: 11:34:12 | DRABINKA
J / M / 70,3kg/155lb - 1x4min Półfinał
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Selwa Paweł
Octopus Rzeszów
LOSE
Pyrdoł Szymon
Fight Club Bytom
WIN
godzina walki: 11:40:10 | DRABINKA
PK / S / M / 93kg/205lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Wójcicki Kamil
NEXT LEVEL BJJ Opole
LOSE
Lorenowicz Wojciech
MMAsakra Gym Zabrze
WIN
godzina walki: 11:45:43 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Szelka Adrian
MMAtadores
WIN
Jarosz Krystian
NKSW Hoły Team Nowy Targ
LOSE
godzina walki: 11:52:26 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
PODDANIE
Khadilashvili Shalva
Bonzai MMA Wrocław
WIN
Nowak Maciej
Klub Samuraj Wrocław
LOSE
godzina walki: 11:57:49 | DRABINKA
PK / S / M / 65,8kg/145lb - 1x4min 1/4
DECYZJA NIEJEDNOGŁOŚNA
Wojciechowski Jarosław
Pride MMA Gliwice
WIN
SCHABOWSKI JORDAN
Habcore Gym Poraj
LOSE
godzina walki: 11:59:58 | DRABINKA
J / M / 65,8kg/145lb - 3x3min Trzecie miejsce
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Sosnowski Kamil
Academia Gorila Rybnik
WIN
Lorkowski Michał
Kotwica MMA Team Kraków
LOSE
godzina walki: 12:05:51 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
DECYZJA JEDNOGŁOŚNA
Pożak Patryk
BRAK
LOSE
Opaczewski Dawid
Academia Gorila Warszawa
WIN
godzina walki: 12:19:56 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4
TKO
Sarukhanian David
Ares Fight Club Warszawa
WIN
Tucholski Mateusz
Arrachion MMA Morąg
LOSE
godzina walki: 12:25:17 | DRABINKA
PK / S / M / 70,3kg/155lb - 1x4min 1/4